Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

28-09-2019 17:18:21

Wrocław
No właśnie czasami przy niedrożnych jajowodach niestety zdarzają się ciąże pozamaciczne...więc nie jest to bezpieczna antykoncepcja : )

Nikt nigdy nie proponował, bo każdy lekarz przy badaniu usg twierdzi,że owulacja była i mówi tak: "oo, widać, że pracował (np.) lewy jajnik", "jakie piękne endometrium - nie mam nic do zarzucenia"... Więc może być tak,że się mylą? Sama już nie wiem... Idę w poniedziałek do gin, a dzisiaj mam owu, to niech sprawdzi, czy była : )

Ja już nie wiem, co mi może dolegać, albo niedrożne, albo to ta prolaktyna. Wolałabym tą drugą wesję : )
A i mąż badał żołnierzy i czekają w szeregu w pełni przygotowani do pracy : D

Adz (offline)

28-09-2019 17:49:01

Minka raczej się nie mylą - bo to widać na USG także spokojnie, może faktycznie warto te HSG zrobić i mieć z głowy a jeśli wyjdzie wszystko ok to jest jeszcze opcja że przez prolaktynę są słabsze jakościowo komórki jajowe. Ale najpierw najlepiej sprawdzić te jajowody, czasami przez same badanie się udrozniaja smiling smiley

ignaciukowa12 (offline)

28-09-2019 20:40:02

Biała Podlaska
U mnie koleżanka miała zbyt wysoka prolaktyne. Ale jak udało się unormowac, to czekają już na 3 dzidzie smiling smiley u nas mam nadzieję, że jestem zdrowa :p jedynie to może bym się do stomatologa przeszła bo już jakiś czas nie byłam na kontroli. Według moich obserwacji wcześniejszych, owu mam za 4 dni więc chyba zagęścimy troszkę częstotliwość przytuleń :p

minka170 (offline)

28-09-2019 23:27:06

Wrocław
Dziękuję Adz : * zawsze tak fajnie się czyta te Twoje wiadomości : )
Zrobię to HSG..już jakoś do tego mentalnie przywykłam, a było ciężko : ) Mam nadzieję, że pomoże i nie zaszkodzi.

A jak Ty się w ogóle czujesz ? Bo ja tu o sobie tylko ; )

Adz (offline)

29-09-2019 10:45:00

Ja kochana się czuje ok nawet , za namową lekarki zmniejszyłam dawkę luteiny ale nic się nie dzieje smiling smiley męczą mnie dziwne sny ostatnio tylko ale tak to troche minęły te gorsze objawy smiling smiley tyle co to zauważyłam , najpierw na USG jak szlam w poniedziałek bolał brzuszek i okazało się za maluch nie śpi, a w środę na prenatalnych nic nie bolało i okazało się że śpi sobie. I tak 2-3 razy dziennie mnie boli po jakas godzinę - pół. Tak się zastanawiam czy ten bolący brzuch ma tutaj coś wspólnego, tym bardziej że jak mnie tak popukał żeby się dziecko obróciło to już do wieczora bolało. Ale to się okaże jak będę czuła już ruchy, nie moge się doczekać smiling smiley i boje się , może to normalne ale już bym chciała żeby było po wszystkim i wiedzieć że wszystko jest ok bo dopóki nie zobaczę maleństwa to coś mi się wydaje że będę cały czas niespokojna ..

Soniaa25 (offline)

29-09-2019 10:55:31

Wrocław
Adz kochana nie możesz się tak stresować! Wszystko będzie dobrze smiling smiley niech mały rośnie i się zdrowo rozwija. Jak już poczujesz ruchy to konieczne nam o tym napisz. To musi być niesamowite czuć w sobie takie małe życie ♥️

Adz (offline)

29-09-2019 11:28:34

Sonia tak bardzo bym chciała żebyście jak najszybciej mogły się pochwalić fasolkami, czekam na dobre wieści :* oby nam wszystkim się udało zostać mamusiami w 2020r. Tego życzę :*

Jak będę czuła dam wam znać i nie mogę się doczekać na takie wieści od was ;*

minka170 (offline)

29-09-2019 17:28:20

Wrocław
Ja doskonale Cie rozumiem, dopóki nie położą Ci obok zdrowego maluszka, będziesz się troszkę mimo wszystko bała. Mi się wydaje,że to normalne : )

Podobno te ruchy dziecka są naprawdę śmiesznym i dziwnym uczuciem. Pewnie nie raz Cię kopniakiem obudzi w nocy : D

No właśnie w tym miesiącu któraś koniecznie musi zafasolkować. Taka duża przerwa po Tobie Adz nie powinna być: D
U mnie totalny luz...pierwszy raz mam naprawdę w nosie wszystko. Będzie, co ma być. Jakieś opcje mamy. A uda się na pewno którymś sposobem : )

ignaciukowa12 (offline)

29-09-2019 18:35:25

Biała Podlaska
Kochane, ruchy dziecka pod sercem to najkochansze uczucie pod słońcem <3 Pamiętam jak byłam w ciąży z moim synkiem, starałam się zapamiętać każdy ruch smiling smiley mimo, że miałam w tedy 17 lat tak bardzo byłam zakochana w byciu w ciąży. W sumie to mi nie przeszło. grinning smiley

Olkaa93 (offline)

29-09-2019 19:36:53

Chodecz
Dziewczyny ja tez pełen luz wczoraj imprezka sporo % czuje się świetnie tylko od 2 dni boli w dole brzucha dosłownie dziewczyny jakbym miała @ albo miał dostać wszystko to samo
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548480, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.