Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Aniia (offline)

15-12-2016 14:27:25

Lena ale mowia ze jak czop odejdzie to mozna jeszcze 2 tygodnie chodzic, nie chce Cie zniechecac ale moze sie tak nie nastawiaj?:-)

Ja bylam dzis na wizycie, skurczy nie mam i maly wazy 3009g :-)




minimousedot (offline)

15-12-2016 15:23:56

Kraków
Aniia to juz duzy kawaler smiling smiley a co do czopu to tez tak slyszalam, ale slyszalam tez ze drugi porod postepuje duzo sprawniej niz pierwszy, mojej kolezance odeszly wody, wsiadla w samochod i 5 minut po przyjezdzie do szpitala Maks byl na świecie a do szpitala ma blisko winking smiley a z Aleksem to sie meczyla i meczyla...

Ewa jak trzeba bedzie to i w uk Ci nakopie jak sie jeszcze chociaz 3 tyg nie bedziesz oszczedzac! A w sumie musze Cie wpisac na alert liste na fb, bo napisalam dzisiaj do wszystkich na fb oprocz Ciebie sad smiley

Ej, niedlugo nam sie skoncza ciezarne i zameczymy Avis pytaniami i radami winking smiley musi ktoras zajsc w ciaze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

15-12-2016 17:31:05

Dziewczyny, dzieki za duchowe wsparcie smiling smiley
Po spacerze znowu sporo sluzu z krwia... teraz jakby lekkie parcie/bol menstruacyjny....(spodziewam sie biegunki jak przed pierwszym porodem) mam jakby malobolesne skurcze....
Staram sie nie nakrecac. Wiem, ze po odejsciu czopa mozna jeszcze 2tyg w dwupaku chodzic, ale jak jest krew to pisza, ze dzien dwa i maluch jest na swiecie. Poza tym troche inaczej sie czuje niz zwykle. Nastawiam sie na noc smiling smiley zobaczymy...
Tesciowa dzis juz przyjechala na noc wiec jak cos jutro Tymek juz do p-la nie pojdzie....

Jersey, a wiesz, ze okna wciaz nie umyte winking smiley dzis maz mial to zrobic z racji, ze nie mial zajecia, ale ...u nas prawie -10 :/
Cos jest z tym myciem wlosow hehe winking smiley choc przed
porodem z Tymkiem nie zdarzylam tongue sticking out smiley

Aha, Mini pisala o siostrze i swietach i chyba Zabka....wow po takim czasie to mozna juz co nieco zrobic na swieta czy w ogole w domu...
Ja troche ubolewam, ze niemozemy spedzac swiat w Pl u moich rodzicow i rodziny meza sad smiley pomoglabym troche mamie ijakbybylo rodzinnie ... smiling smiley a tak ...wszystko sami i w waskim gronie sad smiley
Rok temu.nawet obiecalismy sobie, ze te swieta spedzamy w Pl....a tu dzidzia pokrzyzowala nam plany winking smiley

zabolinka (offline)

15-12-2016 17:58:58

Lublin
Lena no to czekamy razem z Toba! Myj wlosy, dopakuj torbe i czekaj smiling smiley

Aniia super ze z Malym wszystko dobrze. Waga bardzo ladna, bedzie spory chlopak smiling smiley

Avis masz juz wyniki?


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-15 17:59 przez zabolinka.

Ewa2060 (offline)

15-12-2016 18:26:21

Katowice/UK
Mini obiecuje postanowienie poprawy grinning smiley, będę sie oszczędzać w miarę możliwości smiling smiley, teraz sobie od godziny siedze i oglądam TV grinning smiley. A jesli chcesz mi skopac tyłek to zapraszam smiling smiley.
Nie dobrze, ze o mnie zapomnialas tongue sticking out smiley, ale wybaczam ci grinning smiley.

A ja do kogo będę pisać jak nadejdzie moj dzień smiling smiley

Lena ja biegunki nigdy nie miałam, chyba moj organizm nigdy sie nie oczyszczał przed grinning smiley. No to dalej trzymam kciuki, aby szybko poszło i żebyś jutro juz tulila swoja malutka smiling smiley.

Avis co z wynikami???

Ja dzisiaj byłam na wizycie u położnej, mocz ok, ciśnienie tez, serduszko malej pięknie bije, głową na dole centralnie na środku tak jakby sie juz zamierzała szykować do wyjścia, ale matka ja tam siłą zatrzyma jeszcze na jakiś czas.


[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

15-12-2016 18:52:31

Biała Podlaska
Mini ja tam dziś od Ciebie nie dostałam wiadomości sad smiley

Nie mam jeszcze wyników, niestety...


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

15-12-2016 19:41:21

Kraków
Avis niemozliwe, wysyłałam do Ciebie, Jersey, Kokos i Zabki... malo z tego wszystkiego do Leny nie wyslalam winking smiley

Ewa zostalas wpisana na liste alarmowa, oczywiscie jak zaczniesz rodzic to piszesz do mnie a ja alarmuje reszte winking smiley prosty uklad smiling smiley

A teraz ja Wam opowiem jak sie wkurzylam. Moja przyjaciolka jakis czas temu zapytala mnie czy nie mialabym paru rzeczy 62/68 bo kolega jej syna (18 l.) ma coreczke 3 miesieczna a nie przelewa im sie itd. no to zebralam worek 60l, poprosilam znajomych tez cos znaleźli i tak te wory lezaly... jako, ze moj malzonek jechal dzisiaj autem do pracy to przyjaciolka poprosila zeby jej to podrzucil do pracy. I teraz historia wlasciwa... wstaje rano, Lena sie zbiera do rodzenia, nakarmilam Jage, ubralam i chce isc na poczte, wyslac mamie Leny kolderke, poduszke oraz tutu z opaska dla Nastki... patrze... a tu nie ma pudla... dzwonie do Adama i pytam GDZIE jest pudlo, owiniete czarna folia do pakowania z karteczka "Lena" i słyszę cisze... mysle, spoko, zadzwonie do Aski, ze pudlo nie jest dla tej dziewczynki... a ten wiecie co mi mowi? Ze wzial pudlo i zawiozl do mamy swojej, zeby bratowa sobie odebrala... pytam czemu kurwa bratowa?! A on mi na to, ze przeciez pisalo na pudle magdaLENA... i tak oto znienawidzona osoba dostala zestaw startowy Nastki, a ja mam nadzieje, ze zdaze zanim mama Leny bedzie jechac...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

15-12-2016 19:41:47

Prabuty
Lena oby poszło dzis w nocynocy, yrzymam mocno kciuki !

Ewa no to się oszczedzaj ! Niech panienka siedzi jeszcze w,brzuszku !


kokosek (offline)

15-12-2016 19:43:58

Prabuty
Mini ja jestem taka ze bym odebrala i powiedziała sory nie wasza kolej :-) :-)


Avis (offline)

15-12-2016 19:47:16

Biała Podlaska
Mini jak mogłaś?! Serio, nic nie dostałam winking smiley

WYNIKI UJEMNE grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547580, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.