Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

zabolinka (offline)

14-12-2016 17:30:59

Lublin
Lena taki pierniczek sie zjada oczywiscie a zapienilam sie bo w zeszlym roku byla dwojka takich maluchow jak Hubi i oni tez podostawali. Rozumiem ze jestes wkurzona. Ja tez nie lubie jak ktos zostawia wszystko na ostatnia chwile i jeszcze liczy ze ja wszystko ogarne. Na Twoim miejscu uswiadomilabym meza ze nic nie zamierzasz robic bo zle sie czujesz i nie masz sily. Moze wtedy zacznie cos z tesciowa ustalac.

Ewa to nie nadwyręzaj sie tak bardzo tym chodzeniem.


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

14-12-2016 18:08:17

Avis ja też trzymam za Ciebie kciuki :-)

Ja na święta jeśli będę w stanie to upiekę tylko jakieś 2-3 ciasta i basta :-) cale trzy dni będziemy u rodziców i u Teściów smiling smiley ale na męża nie mogę narzekać, robi wszystko co trzeba i wyręcza mnie nawet jeśli tego nie chce :-P




dagkes (offline)

14-12-2016 18:51:06

gdańsk
HEJ, pisałam dwa dni temu że moja beta hcg wyszła 55,54
dzisiaj powtórzyłam i wyszło 162,64
Czy to dobry przyrost czy za mało??

zaczelam juz brac leki ktore lekarz mi kazal brac jak sie dowiem od razu że jestem w ciazy :luteina,encorton i strzykawki clexane smiling smiley


rok temu poroniłam w czerwcu, we wrzesniiu mialam ciąże w jajowodzie, a w tym roku w maju ciąża była martwa.

pozdrawiam gorąco smiling smiley

Aniia (offline)

14-12-2016 19:18:40

Dagkes jak najbardziej dobry przyrost :-) uwazaj teraz na siebie i ok 6-7tc ciazy zycze Ci bijacego serduszka ;-)




dagkes (offline)

14-12-2016 19:41:20

gdańsk
dziekuje bardzosmiling smiley

minimousedot (offline)

14-12-2016 19:57:40

Kraków
Dagkes przyrost bardzo ladny smiling smiley tak jak napisala Aniia udaj sie koncem 6 tygodnia do gin na potwierdzenie i czekamy na dobre wiesci smiling smiley

Ewa Ty to sie kobieto oszczedzaj juz smiling smiley bo przyjedziemy i Tobie dokopiemy winking smiley

Zabka no to faktycznie nie fajnie z jej strony sad smiley dobrze, ze Hubi za maly i nie kuma czaczy... moze na gwiazdke sie zrehabilituje...

Lena napisz mezowi liste co ma zostac kupione i zrobione i tyle, nie przejmuj sie wiecej.

Aniia a Ty jak sie czujesz? Ciezko juz?

U nas dzisiaj "jaka to melodia" wersja niemowleca, poznaje caly repertuar dzwiekow jaki moze z siebie wydac Jaga...

Poza tym tak sobie przypomnialam, ze w zeszlym roku do Wigilii to wszystko przygotowywalam sama z mama, bo siostra po cc nawet z nami nie siadla do stolu tak byla zmeczona... cc miala 2 grudnia... ja 2 tygodnie po cc to juz MUSIALAM smigac bo nikt mi nie pomagal...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

14-12-2016 21:14:14

Lublin
Dagkes czekamy teraz na zdjecia z usg smiling smiley przyrost bardzo ladny.

Mini moja siostra miala cc 3 pazdziernika i tez nic na swieta nie robila. Z reszta na kazde kolejne tez nic nie pomagala. To ja juz planuje co zrobie a ciekawa jestem czy w tym roku cos ona zrobi. W koncu maly ma juz 2 lata. A tesciowa na gwiazdke napewno sie nie zewhabilituje bo ona nie ma w zywczaju nic na gwiazdke dawac


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

14-12-2016 21:29:47

Mini dziekuje ze pytasz. Faktycznie juz ciezko, najgorsze sa wieczory..ale przesypiam na szczescie cala noc :-) bol mnie lapie czasami z jednej strony, lekarz twierdzi ze maly wtedy kopie w jelito. Skurczy nie mam albo nie wiem ze mam;-) jutro pierwsze ktg i wizyta




minimousedot (offline)

14-12-2016 21:38:01

Kraków
Hm... ja nic nie robie, bo jemy u mamy i tam pomagam, zresztą tak wlasciwie to caly dzuen Wigilii to juz u mamy sie siedzi, w tym roku moze byc ciekawie... po pierwsze nie widze Kory i choinki... szczegolnie, ze jak mowisz jej, ze czegos nie wolno to sie smieje glosno... po drugie pewnie wszystko bedzie chciala sprobowac... po trzecie kloca sie z Jaga, dzisiaj w ostatniej chwili zabralam Korce klocek z reki bo chciala przywalic Jagodzie... Jagoda znowu sie na nia drze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

15-12-2016 08:29:45

Jeszcze nie jade na porodowke, ale coraz wiecej krwi sie pojawia w sluzie....chyba kawalek czopa odpadl.... i brzuch zaczyna mnie bolec....chcialabym wiedziec kiedy sie zacznie...
Maz wlasnie sie wybiera do Szwecji, a to 2h drogi w 1str. ....
Mam stresa....
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.