Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

minimousedot (offline)

13-12-2016 12:53:38

Kraków
Anima no nikt Ci nie powie co zrobić ale przyda Ci się pomoc i teraz i po porodzie, chociaz zeby nawet mial wziac Miłosza do tesciowej zawiezc zebys mogla odpoczac jak Franek zasnie....

Lena cos czuje ze w tym tyg dostane wiadomosc na fb "rodze" smiling smiley))) nie to co Zabolinka! Hahahhahahaaaaa xD a co do ciuszkow, to ja tez nakupowalam sukieneczek i Bog wie czego, a w efekcie koncowym nie zalozylam.... tak samo jak nie cierpię spiochow...

Avis oby sie utrzymało na żołądku, jakie badania robilas? Te zwykle? Czy ze wzgledu na zeszla ciaze jakies specjalistyczne?

Ewaaaaa! Odezwij sie!

Kokosek i patrz, ja mam swoja Hanie u Jersey, a Ty swoja Nastke u Leny! W naturze nic nie ginie!!! <3


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

13-12-2016 13:01:30

Biała Podlaska
Mini te zwykłe, standardowe na początku. Bo wcześniej mi nie zlecał ze względu na krwiaka i dopiero teraz.


[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

13-12-2016 14:50:17

Gliwice
... dzisiaj ma po pracy przyjechać, więc pewnie będzie dłuuuga noc gadania... uśpię Miłoszka, zjemy kolację i zaczniemy rozmowę... tak jak pisałam kocham go i tylko teraz pytanie na ile mocno... on cały czas chodzi struty, więc mu zależy, swojej mamie powiedział, że to wszystko jego wina, że mimo iż tak gwałtownie zareagowałam to według niego miałam prawo... ok zaczynam żałować, że aż tak się uniosłam... zaczęłam brać luteinę, ta sytuacja z szwagierką i wszystko tak się we mnie skumulowało, że sama siebie się boję.. ale wiem, że dziecka bym nie uderzyła! Tego jestem pewna!

Mini pisałaś mi o tym, że byłaś też w takiej sytuacji, ze Ty w szpitalu, a martwili się o ciążę kogoś w Twojej rodzinie i że sobie uświadomiłaś, że to Twoja kruszynka i masz ich w nosie.... ja też uważam, że mam swoją rodzinę i powiększamy ją dla siebie, dla naszego szczęścia, ale smutno się zrobiło wtedy mi... tym bardziej, ze szwagierki nie trawię.. próbowałam jakoś ją olać, ale nie umiem... jestem wredne i pamiętliwe babsko... :/

Dobra już kończę mój temat... dam Wam tylko znać jak się sprawy potoczyły, bo ta rozmowa chyba będzie decydująca...

Miała któraś z Was w ciąży robione badanie jakiegoś posiewu z pochwy? Mój gin mnie wysłał... dziwnie tak iść do laboratorium na posiew-podobno mają tam fotel, itd... 4 lata temu nic takiego mi nie kazali...

Idę szyć, bo się nazbierało...
od 2 dni nie jem obiadów, bo nawet nie mam ochoty gotować (młody je w przedszkolu)... chyba zamówię dzisiaj coś przez internet, bo jednak muszę pamiętać, że jem dla Franka... muszę się ogarnąć!


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

13-12-2016 15:40:21

Lublin
Anima powodzenia w rozmowie. Mam nadzieje ze sobie wszystko wyjasnicie. A co do tesciowych i ich zachowan to ja wlasnie sie dzis Avis zalilam ze Hubcio jako jedyny nie dostal od babci prezentu na mikolaja. I jak w ciazy bylam to tez miala ro gdzies bo jak w koncu moglam juz jesc i powiedzialam Robertowi zeby mi cos ugotowala na co mialam ochote to powiedziala ze za duzo roboty i nie zrobila. A dla swoich zieciow zawsze ma osobny obiad bo oni np nie jedza kurczaka to ma dla nich schabowe. Tez sie czulam jak odrzutek.

Mini wiedzialam ze to wypominanie sie nie skonczy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

13-12-2016 16:06:58

Kraków
Zabka NEVER! Muhahahahha !!!

Moja tesciowa przekazała prezent dla Jagi... rzeczy w rozmiarze 74-86, jedno body 68, oraz misia z oczkami z guzikow... oczywiście strasznie doceniam gest ale nie mozna kurde zapytac co potrzeba? Uwidzialam sobie krzeselko takie do nauki siadania z fisher price, nawet Kokoskowi pokazywałam dzisiaj, to moze cos co mi sie przyda na teraz a nie dresik w rozmiarze 86!

Ja to wychodze z przykrego założenia, ze obie dziewczynki beda w pozniejszym czasie jak siostra i ja, babcia, ktora sie nami zajmowala byla super, a do drugiej jak musialysmy jechac to jak pod topór... i tak samo bedzie tutaj bo dla Jagi moja mama jest oczywistoscia, Kora wrecz babcie wielbi, a pozostali dziadkowie? Obcy ludzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

13-12-2016 16:50:28

Co do tesciowej..moja juz "posiedziala" u drugiego syna i zaraz wbija do nas ... :/ (to jest moze 2-3km wiec nie byloby problemu w razie akcji), obawiam sie, ze wyjedzie od nas dopiero 28go jak moja mama przyleci... ehhh tam sie sama nudzi jak szwagier w pracy...a mi tu bedzie d... truc sad smiley bo maz w pracy, Tymek w p-lu... jak dla mnie moglaby zawitac dopiero jak bedziemy jechac do szpitala, ale maz oczywiscie, ze jemu nie przeszkadza! Ale on nic nie kuma.... moje hormony go nie intererre :/

Anima, powodzenia dzisiaj ! No i daj znac co ustaliliscie... smiling smiley

Aniia (offline)

13-12-2016 17:25:15

lena ale Ci współczuje! My od początku małżeństwa (2,5roku) mieszkamy sami u siebie i nie wyobrażam sobie żeby mi się teściowa po chacie szwędała choćby dwa dnitongue sticking out smiley mimo że nie zaszła mi za skórę.
Co do prezentów to moja mama już pytała co kupić małemu i wybrała sobie nianie elektroniczną a teście jak na razie nie pytali, jak będą wybierać sami to na bank nie trafią..mają już 70 lat i nie wiedzą co mamy już kupione...ale ich sprawasmiling smiley




Anonimowy użytkownik (offline)

13-12-2016 18:01:19

Aniia, no niestety .... rzadka to sytuacja u nas, ale tym razem myslalam tylko i wylacznie o starszym dziecku - zeby mialo z kim zostac, bo moja mama moze dopiero po swietach przyleciec. Ogolnie tez nie lubie jak ktos mi sie po chacie kreci, cos przestawia itp. Moj.maz uwaza, ze dziwna jestem... mam tu kolezanke (z ta 2miesieczna Nikolka), u ktorej od porodu tlum gosci (rodziny z Pl) sie przez mini.mieszkanko przewalil... ja sobie czegos takiego nie wyobrazam...siostra z rodzina niebardzo ma jak nas odwiedzic, brat wspominal, ale nasze wyobrazenia o tej wizycie sie niebardzo zeszly (oni by chcieli jechac na wycieczke na drugi koniec No, a my na to nie mamy czasu, pieniedzy i ochoty). pomyslicie sobie teraz, ze naprawde jestem.dziwna i nikt nas nie chce odwiedzac, ale ja chetnie zapraszam na kilka dni, a nie na 2tyg i dluzej... tak to tylko moją mame winking smiley jeszcze ze sponsorowanym biletem grinning smiley inaczej jak ktos przyjezdza pobyc z nami i pomoc w domu, przy dzieciach, a inaczej jak sa to goscie oczekujacy rozrywek (no bo to zagranica! -a tak naprawde ja sama niewiele tu przez te lata widzialam....)
Moja mama jest przyzwyczajona, ze codziennie cos gotuje wiec nie trzeba jej prosic, a ja nie lubie stac w garach winking smiley gorzej u niej ze sprzataniem, ale...nie mozna wszystkiego wymagac winking smiley
To sie rozpisalam smiling smiley

Co do prezentow dla dzidziusia... u nas deszczu raczej nie bedzie. Tesciowa nic nie pytala i chyba nic nie przywiozla, nie wiem (Tymkowi jakies ubranko kupila jak sie urodzil i tyle). Mama niby dopytywala, ale powiedzialam, ze teraz wlasciwie nic nie potrzebuje, ewentualnie jakies sukieneczki.na potem.. wiem, ze ma dla malej jakies wieksze ubranka i 2 kocyki, zabawke... siostra za to nic nie pytala i tez kupila jakis komplecik ubran i dala mamie do walizki karuzele do lozeczka smiling smiley niby mamy taka malą po synku, ale liczy sie gest smiling smiley
Brat z bratowa raczej tematem nie zainteresowani, bratowa mimo, ze bardzo lubi Tymka raczej uznaje tylko dzieci.swoich siostr i prezenty dla nich. Brat czasami cos sam kupil Tymkowi jak syn mu pomagal wybrac winking smiley
Zostaje jeszcze ciocia i wujek w No... szwagierka niby wspominala, ze w koncu bedzie komu sukienki.kupowac,bo sami maja syna... smiling smiley
Takze raczej nikt nie pyta, nie ustala, ale tak czy siak milo jak dziecko cos dostaje smiling smiley



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-13 18:09 przez lena25.

Ewa2060 (offline)

13-12-2016 18:08:30

Katowice/UK
Juz sie melduje, tylko proszę bez bicia grinning smiley.
Jakby sie któras martwiła proszę łapać na fb grinning smiley.

Wczoraj miałam dzień wolny bez malej, wiec obchodziłam wszystkie możliwe koleżanki, a wieczorem padalam, ze zmeczenia, na nic siły nie miałam, a dzisiaj chłop ma wolne, rano przedstawienie w szkole, a później wybralismy sie na śniadanie we dwoje grinning smiley i zakupy, ale powiem wam, ze juz sie do tego nie nadaje, może z 1,5 godziny pochodzilismy, a skurcze takie na koniec mnie zaczęły łapać, ze trzeba było do domu wracać. Chyba jednak zaczme ta torbę pakować grinning smiley.

Mój najstarszy urodził sie 56 cm, wiec wszystkie ubrania na 56 były za male grinning smiley.

Lena jestem jestem, porządków juz nie robię, bo skończyłam w niedziele grinning smiley. No to trzymam kciuki, aby sie w końcu u ciebie zaczęło, chociaż z jednej strony troche zazdroszcze grinning smiley, ze ty juz tak blisko smiling smiley.

Mini odzywam sie jak na żądanie grinning smiley, a zdjęcie malej Jagody przesliczne smiling smiley.

Amina powodzenia smiling smiley, mam nadzieje, ze sie pogodzicie smiling smiley. Ja tez przezylam zdrady mojego byłego M, wytrzymalam z nim 10 lat, bo miałam nadzieje, ze sie zmieni, ze młody był jak sie poznalismy, potem dziecko, ale niestety on sie nie zmieniał, wiec po 10 latach zostałam sama z dwójka dzieci w obcym kraju, ale dalam rade, a teraz mam szczęśliwa rodzinę, chociaż nie powiem, ze moj A mnie nie wkurza (zwlaszcza teraz jak dodatkowo hormony buzuja) ale i tak w porównaniu do byłego to prawie ideał grinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

13-12-2016 18:29:38

Lublin
Dziewczyny mi nie chodzi o prezenty tylko o gest. Tym bardziej ze wiem ze tesciowa nie ma za bardzo kasy wiec co roku piekla wnukom domki z piernika. Skoro dla pozostalych wnukow mogla zrobic to co zalezalo jej zrobic jeszcze jeden?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548340, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.