Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

oczekujaca23 (offline)

04-05-2016 16:03:20

Katowice
Hej dziewczyny smiling smiley.
Następna starająca się do was dołącza winking smiley.
A więc u mnie 24 dc cykle 30 dniowe.
Nie wiem jak i czy w ogóle interpretować jakieś objawy, ale u mnie jest lekki ból piersi od około 3 dni ale tylko po bokach, swędzenie sutków (coś nowego tongue sticking out smiley ), śluz mleczno-biały nawet kremowy, szyjka wysoko rozpulchniona ale nie zamknięta.
Staramy się od 7 miesięcy sad smiley

Jersey (offline)

04-05-2016 16:13:43

Kołobrzeg
Lena fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hot smiley GRATULACJE!!!! STRASZNIE SIĘ CIESZĘ RAZEM Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO TO TERAZ TROCHĘ ODETCHNIJ smiling smiley :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-05-2016 16:15:15

Kraków
Oczekujaca witamy smiling smiley jak zwykle opowiedz cos o sobie, ile masz lat, czy robiliscie juz jakies badania co moze byc przyczyna braku dzidzi itd. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

04-05-2016 16:18:14

Kołobrzeg
Oczekujaca 7 miesięcy to jeszcze nie tak długo .Pamiętaj, zdrowe pary mogą się starać do roku. Dopiero po tej magicznej granicy można zacząć się martwić smiling smiley Życzę Ci aby Ci się właśnie teraz udało. no...ewentualnie jak nie teraz, to żebyście się "wyrobili" do roku ;p Jeśli chodzi o objawy to różnie to bywa. Jedne nie mają w ogóle, inne czują się zupełnie jak na @, a jeszcze inne od razu czują, że "coś jest na rzeczy" i że się udało winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oczekujaca23 (offline)

04-05-2016 16:18:46

Katowice
minimousedot - Mam 23 lata, jestem stylistką paznokci i fryzur winking smiley.
Oczywiście robiłam badania regularnie chodzę do lekarza i wszystko ok.
Mój partner również był się badać i również wszystko ok sad smiley.

Nie wiem czemu się nie udaje sad smiley

minimousedot (offline)

04-05-2016 16:20:22

Kraków
my staralismy sie 7 miesiecy, po poronieniu trafilam na forum i miesiac pozniej juz bylam w ciazy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oczekujaca23 (offline)

04-05-2016 16:23:35

Katowice
My staramy się te 7 miesięcy , ale nie jest to przytulanie "byle żeby zajść w ciążę" tylko takie naprawde z przyjemności, nie stresujemy się ani nic więc nie mam pojęcia czemu wciąż się nie udaje.
Jutro rano testuję chociaż nie wiem czy nie za wcześnie .

zabolinka (offline)

04-05-2016 16:29:19

Lublin
Lena Kochana az mi sie łezka zakreciła!!! Gratulacje! teraz trzymam mocno kciuki. odpoczywaj, dbaj o siebie i nie denerwuj sie :*


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-05-2016 16:32:05

Kraków
oczekujaca moze po prostu przytulacie sie w zle dni smiling smiley albo za czesto, albo za rzadko i nie trafiacie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oczekujaca23 (offline)

04-05-2016 16:38:36

Katowice
A jaki miałyście śluz, czy bolały was piersi, jak u was wygladała szyjka ale przed terminem @ ? smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.