Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

zaczarowana22 (offline)

04-05-2016 12:59:56

To jeszcze tyle czasu smiling smiley


monique203 (offline)

04-05-2016 13:01:30

Mininarazie nie ma co pisac bo czekamy jeszcze ze 3-4 tyg dzis mialam kontrolne badania moczu i krwi i tyle

za testujace dziewczyny trzymam kciukismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

04-05-2016 13:04:43

a Jesli Bilurbine mam ponizej zakresu? bo mam 0,28 a jest od 0,30-1,20


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

04-05-2016 13:05:02

Monique203 dzięki smiling smiley Za mnie trzymaj za tydzień smiling smiley


Aniia (offline)

04-05-2016 13:23:24

Zaczarowana moim zdaniem nie powinnaś robić testu, ja przestałam je robić pół roku temu...nie mogłam znieść tego, że wychodził negatywny. Lepiej zaoszczędzić sobie takich emocji.

Lili ja również mam PCOS, jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem smiling smiley




kokosek (offline)

04-05-2016 13:35:43

Prabuty
Mini ja stwierdziłam, że dziecko żyje, jest okej, badania wyszły dobrze więc nie ma co zwlekać. Musi być dobrze i tak podchodzę, bo inaczej bym zwariowała. Ostatnio tesciowa powiedziała, że za szybko, że kupujemy i jak ja będę w szpitalu to Paweł powinien zakupy robić i on się wtedy tak wkurzył i powiedział że nie daj Boże ale zawsze coś się może stać nawet podczas porodu, a nawet po porodzie więc my podchodzimy pozytywnie do tego i powoli sobie coś kupujemy. Generalnie wózek znalazłam w super okazji bo tak to bym go jeszcze nie kupiła ale był 2tys taniej niż regularna cena więc się zdecydowaliśmy. I tak bum na kupowanie będzie jak już sobie będę siedziała w domu, a teraz większość rzeczy jest letnia więc też sobie nie poszaleje smiling smiley aale polecam sklep internetowy NEXT jestem zakochana w tamtejszych ciuszkach - jeszcze nic nie kupowałam ,ale wiem że tam to mnie pochłonie czekam na okreslenie płci. grinning smiley

Co do rożka to super !! taka gwiazdeczka malutka ;Dgrinning smiley


alusia1303 (offline)

04-05-2016 13:41:00

Kętrzyn
Witam
Mam 26 lat i od 4 lat staram się o maleństwo.. Niestety po woli zaczynam się już poddawać.. Wszystkie badania mam w porządku przynajmniej tak mówi lekarz. Miałam robione Hsg. Oczywiści podstawowe podanie morfologia, tarczyca, hormony i to wszystko. Mój mąż miał robione badania spermy i jest ok. Wydaje mi się, że lekarze nie robią wszystkiego. Jakie badanie mogę jeszcze zrobić?? Oczywiście jeden z lekarzy kazał mi się udać do psychologa bo stwierdził, że mogę być jakieś przyczyny psychiczne związane z owym faktem że nie mogę zajść w ciąże. Bardzo proszę o opinie i pomysły co mam robić ...

Natalia88 (offline)

04-05-2016 13:41:09

Biała
Dziewczyny później nadrobię co naskrobałyście:-) Właśnie odebrałam moje wyniki. Beta 533,9 a progesteron 44,87ng/ml. Mój lekarz niestety na urlopie i do końca tygodnia go nie będzie.
Czy którąś też polał brzuch? Mnie czasami tak mocno zakłuje a czasami tak jak na okres. Chyba pójdę dzisiaj prywatnie. Moją koleżankę w pierwszej ciąży też bolał brzuch jak na okres i później poroniła. Dlatego jestem trochę przerażona. Co o tym myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

04-05-2016 13:46:06

Prabuty
Mnie też bolał brzuch, kuły jajniki takie dziwne uczucie bo cały czas czułam macicę. Spokojnie wszystko jest dobrze, który to TC? 5? 6? Pewnie jeszcze nic nie będzie widać.. ja dopiero zobaczyłam serduszko w 7t 5d


Natalia88 (offline)

04-05-2016 13:57:12

Biała
Kokosek dziękuje za szybką odpowiedz. Trochę mnie uspokoiłaś:-) Według internetowego kalkulatora 5 tydzień. Na wyniku mam podane normy dla 5 tygodnia 217-7138 a dla 6 158-31795 a mój wynik to 533,9.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.