Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Honia1984 (offline)

04-05-2016 14:05:17

Toruń
Zaczarowana...zaczekaj na @...
Lena...jak tam wizyta?
Kokosek...należy się już na L4...musisz mieć czas dla siebie...
Lili..witam serdecznie...
Asiula...posiedzę Cię że moja znajoma 11 lat starała się o dziecko...teraz ma parkę...synka z in vitro a córkę bez żadnych wspomagaczy...
A ja powoli zaczynam normalnie jeść...także chyba dzidzia odpuszcza...jeszcze nie odważyłam się na herbatę...ale jest lepiej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-05-2016 14:17:53

Kraków
Natalia ja wyladowalam w szpitalu bo myslalam ze zaraz "dostane okresu" na poczatku ciazy, klocie, delikatne skurcze i ciagniecia mocne w jajnikach... nic mi nie bylo, okazalo sie ze wiele kobiet na poczatku ciazy ma podobne dolegliwosci bolowe, wez sobie nospe i apap smiling smiley a co do bety to fajna, zobaczymy czy sie sprawdzi ze nizsza beta (nie mam na mysli ze za niska) to synek grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

04-05-2016 14:21:53

Prabuty
Ja mam nadzieję, że moje Szczeęście się pokaże co ma między nóżkami na wizycie 18 maja smiling smiley Mini w którym TC się dowiedziałaś że córeczka?

Summis a co u Ciebie? JAk sie czujesz? Majeczka kopie? smiling smiley


minimousedot (offline)

04-05-2016 14:29:11

Kraków
kokosek u mnie pierwszy raz w 13 padlo takie podejrzenie, potem w 17 tez ze chyba i na prenatalnych w 19 tez jej sie zdawalo ze raczej dziewczyna ale ja mam wyniki amniopunkcji wiec tam mam kariotyp zbadany smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia88 (offline)

04-05-2016 14:33:38

Biała
Mini również podniosłaś mnie na duchu:-) Dziękuję. moja mam tez wróży mi synka. Ja bardzo chciałabym córeczkę, ale co będzie to będzie;-) Chyba u Monique się sprawdziło. Pozostaje mi tylko czekać:-)
Kokosek na Twoją wizytę czekam z niecierpliwością. Jestem bardzo ciekawa:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-05-2016 14:40:33

Kraków
Natalia ja mowilam zawsze "nie wazne co, byle zdrowa corka" winking smiley i serio wez sobie nospe, nie zaszkodzi dziecku, tylko ta normalna nie forte i apap tez ten zwykly smiling smiley powinno Ci odpuscic, poki nie ma krwawien, plamien itd. to mnie powiedzieli, ze nic sie zlego nie dzieje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia88 (offline)

04-05-2016 14:48:59

Biała
Mini na szczęście nie mam żadnego plamienia. Nospę wezmę w ostateczności, jak już nie będę mogła wytrzymać. Na razie jeszcze daję radę;-) To ja chyba też tak zacznę zaklinać rzeczywistość;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

04-05-2016 14:58:25

Prabuty
Noo Ty Mini to teraz masz pewność na 100000000000% smiling smiley

Ahahah Mini dobre to ! tez tak będę mówić, choć w głębi duszy czuję że to córeczka, zobaczymy smiling smiley jeszcze tylko jeszcze 13 dni i zobaczę moje Maleństwo smiling smiley


Anonimowy użytkownik (offline)

04-05-2016 15:18:17

Hej dziewczyny.
Moja fasolka ma 0,31cm. Taki gigant grinning smiley
Z usg jest caly tydzien mlodsza niz z om. Dzis 6t6d.
Serduszko ladnie bilo (142 uderzen) smiling smiley
Jest jakis malutki kilku milimetrowy krwiaczek, ale podobno to nie grozne. Infekcji zadnych nie ma :-)
Mam dalej brac Acard, dostalam tez recepte na Clexane, ale gin ma jeszcze do mnie zadzwonic czy wykupowac, musi sie skonsulowac wczesniej. Bo w koncu nie ma pewnosci, ze tego potrzebuje, a 10szt okolo 115zl :O a musialabym sie kluc z ...60dni.wielkie oczy
Jeszcze mase badan mam do zrobienia, bylam w labo ok 250zl, ale nie zdecydowalam sie tam, bo nie ma wynikow przez internet, wiec tu u siebie wybule pewnie jeszcze wiecej.... co zrobic..
Nastepna wizyta dopiero 2czerwca. Chyba, zeby cos...odpukac!
zwolnienie mam na 30dni, obie nie wiedzialysmy co tam wpisac wiec troche jej czasu zabralam :-P

minimousedot (offline)

04-05-2016 15:24:50

Kraków
!!!!!!!!!!!!!!!! LENAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

NO W KONCU!!!! GRATULACJE!!! TRZYMAM KCIUKI!!!! ALE GRATULACJE!!!! <3


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.