Laktacja

Wysłane przez jmijeczka 

jarzebina (offline)

29-11-2017 11:38:57

Leszno
Tak się zdarza, przy rozszerzaniu diety, przystawiaj go mimo jedzenia już innych posiłków, pij dużo wody i nie stresuj się. Może spróbuj czegoś na pobudzenie laktacji? Np. prenalen ma w ofercie prolaktan, smaczny i działa smiling smiley

dzidzia11 (offline)

29-12-2017 21:43:16

to coś do picia myślisz że pomoże? Oprócz mleka staram sie powoli rozszerzac dietę dałam już jabuszko i marchewkę ale to nie to samo.

jarzebina (offline)

30-12-2017 22:41:27

Leszno
Do picia, mieszasz z mlekiem lub jogurtem, pijesz jedną saszetkę dziennie. Na pewno pomoże. Rozszerzanie diety to swoją drogą, dziecko poznaje smaki, ale nie musi się jeszcze tym najadać, podstawą nadal powinno być mleko.

najgela (offline)

01-01-2018 15:26:41

Sitno
Tym bardziej, że smak prolaktanu może jedynie uatrakcyjnić smak mleka dla dziecka a ekstrakty z nasion dyni olbrzymiej, rutwicy lekarskiej czy pokrzywy zwyczajnej, które wchodzą w jego skład są sprawdzone w kwestii wsparcia laktacji.

tasminkana44 (offline)

30-03-2018 11:07:13

Ja na problemy z laktacją stosowałam Humana Piulatte. Taki suplement został mi polecony w szpitalu i okazało się, że jest na prawdę dobry. Co do smaku mleka to chyba rzeczywiście trochę się zmienił ale na pewno na lepsze, bo córa zajadała się jak szalona smiling smiley

Mamikaemika (offline)

21-05-2018 17:51:02

Węgorzewo
Odświeżam wątek, dziewczyny co polecacie na lepszą laktację? Co stosujecie najczęściej? Słyszałam, że czasami wystarczy częstsze karmienie, ale w moim przypadku, to tak różnie...

najgela (offline)

01-07-2018 18:55:57

Sitno
Jak wyżej napisałam, wypróbuj prolaktan, na mnie bardzo działał, w połączeniu z Twoją walką o laktację powinno bardzo pomóc.

majaeux (offline)

03-07-2018 21:12:13

Też się podpinam, właśnie ostatnio używałam Prolaktanui byłam wręcz zaskoczona tym, jak skutecznie działa.

chanel (offline)

20-06-2019 14:41:48

Ruda-Gajówka
U mnie pomógł lactosan mama, który piłam regularnie z wodą lub jogurtem, kefirem itp. Dla mnie najsmaczniejszy produkt wspomagający laktację. Nie zapominajmy jednak o najważniejszym czynniku, jakim jest picie odpowiedniej ilości wody.

anulciapolozna (offline)

21-06-2019 11:40:55

Warszawa
a ja mogę doradzić, że doskonale na laktację wpływają środki ze słodem, więc warto po nie sięgnąć. Według ogólnopolskiego badania dotyczącego karmienia piersią (https://edukacjapacjenta.pl/badanie/opis#), to prolaktan jest najczęściej polecanym przez młode mamy jako skuteczny środek na laktacjęsmiling smileyi jako położona się z tym zgadzamsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.