I Ty możesz pomóc Laurze!

Wysłane przez cherry 

Sympatyczna (offline)

18-01-2011 19:17:10

wklejanie linków trzeba chyba uzgodnić z MAMĄ

bez wątpliwości będzie wystawianie ubranek na ebobasowym bazarku - te linki można potem kolportować gdzie się chce, a i aukcja bezpłatna smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 19:27 przez Sympatyczna.

orlanda (offline)

18-01-2011 19:27:54

Gdańsk
znowu wartościowa informacja...w sumie przecież nie chcemy robić czegoś wbrew regulaminowi. Sympatyczna - dzięki.

Choć ja chyba nie do końca to rozumiem - wielokrotnie wrzucane było linki do różnych aukcji na allegro i nigdy nie było problemu - owszem chodziło raczej o pokazanie produktu niż zachętę do jego kupna.

idę się kontaktowac z Mamą

cherry (offline)

18-01-2011 19:36:08

Brzeg
ja Cię kręcę - dziś siądę i przeczytam regulamin od dechy do dechysmiling smiley orlanda daj znać co ustaliłaśmłody kozak

MAMA (offline)

18-01-2011 19:58:06

Warszawa
Już odpisałam winking smiley

Kwestia linków przedstawia się następująco: tutaj można wkleić linki do aukcji, z których dochód będzie przeznaczony dla Laury. Po to m.in. powstał ten wątek. Rozumiem, że allegro daje większe możliwości sprzedaży, a przecież chodzi o to, żeby akcja przyniosła efekty

Ja bym sugerowała również wystawienie rzeczy w naszym Bazarku - z wyraźnym zaznaczeniem w tytule, że to aukcja charytatywna dla Laury, będzie dodatkowa "reklama" wewnątrz portalu. Cherry - jeśli chcesz się tym zająć, to bardzo proszę. Jeśli nie, może dotychczasowe ofiarodawczynie same wystawią "swoje" przedmioty? Choć byłoby lepiej, gdyby jedna osoba trzymała to w garści. Wtedy już też następne ofiarowane rzeczy można byłoby umieszczać tylko w bazarku, a tu ew. dawać linki, albo tylko sygnalizować, że się pojawiły.

A co do regulaminu, wyjaśniam - że forum nie jest miejscem do reklamowania różnego rodzaju towarów czy usług - reklamowania komercyjnego. Nie tępimy linków wklejanych dla demonstracji, nikt nie czepia się nawet jak ktoś okazjonalnie wklei linka do swojej pojedynczej aukcji, ale hurtowe wklejanie linków po całym forum mogłoby zasiać niedobre zwyczaje winking smiley tu można - oczywiście aukcje dla Laury






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 20:01 przez MAMA.

orlanda (offline)

18-01-2011 20:21:02

Gdańsk
Mama - jeszcze raz dziękuję za tak jasne objasnienie reguł.

a swoją drogą to wielki ukłon w Twoją stronę - tłumaczysz, a nie dajesz od razu bana czy jakieś żółte kartki - tak było na innym forum, gdzie się kiedyś udzielałam. WIem, że nieznajomość regulaminu nie jest żadnym tłumaczeniem, ale tak naprawde nikt go nie czyta. I kiedy wychodzą jakieś niejasności dobrze, że jesteś, czuwasz i informujesz, a nie od razu wywalasz.

cherry (offline)

18-01-2011 21:25:50

Brzeg
MAMA pewnie, że się tym zajmę - w końcu już się tego podjęłamwinking smiley jak dostanę wszytskie odpowiedzi od mam oddających rzeczy to dam znać, zabieram się za pisanie wiadomościwinking smiley

MAMA (offline)

18-01-2011 21:55:16

Warszawa
Cherry - super!

Orlanda - winking smiley


cherry (offline)

19-01-2011 13:17:18

Brzeg
Pierwsza aukcja poszłasmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

wieczorem ciąg dalszywinking smiley

Drogie mamusie - to super okazja żeby kupić coś dzidzi bo ceny zostały jeszcze bardziej obniżonewinking smiley!

MAMA (offline)

19-01-2011 13:23:36

Warszawa
cherry - nie jestem pewna, czy allegro Ci nie skasuje tej aukcji. Może niech się wypowiedzą allegrowiczki doświadczone, ale z tego co się orientuję rzeczy można wystawiać jako zestawy, albo pojedynczo (i oczywiście wtedy prowizję się płaci od każdej sztuki)


cherry (offline)

19-01-2011 14:04:15

Brzeg
MAMA tak też płacę za każdą sztukę - bo sztuk jest np.12 - już tak kiesdyś wystawiałam i nie skasowali - patrzyłam też na allegro i jest kilka podobnyh aukcjiwinking smiley

kolejne linki:
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 359, Posty: 530.