I Ty możesz pomóc Laurze!

Wysłane przez cherry 

cherry (offline)

14-01-2011 21:50:42

Brzeg
a i oczywiście do zakupów będą dołączone "cegiełki" z podziękowaniemsmiling smiley jak dostanę jakąś większą liczbę zgłoszeń i będę wystawiała rzeczy na aukcjach - będziecie wiedziały oczywiście - co, jak, kiedy i za ilewinking smiley może będzie można porobić też jakieś zestawy - bo są bardzo "chodnym" produktem na aukcjach... ale wszystko wyjdzie w czasie! zobaczymy ile się między nami rozejdzie...

fantazja84 (offline)

14-01-2011 22:58:46

Dziwnów
Cherry już odłożyłam parę rzeczy po córci, których nawet nie miała na sobie i jutro wyślę zdjęcia na e-mailasmiling smiley
No proszę, jaki fajny ten E-BOBASwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

15-01-2011 08:31:30

płock
supersmiling smiley mam nadzieję , że będzie jeszcze większe zainteresowanie smiling smiley a możemy podesłać na innych wątek link na to forum ?
Zaraz się biorę za robienie fotek smiling smiley

weszłam właśnie do Dziewczyn na Babiniec fajnie to zorganizowały i faktycznie można wystawiać różne inne rzeczy za drobną kwotę która pomoże małej Laurce


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 08:42 przez beata1988.

cherry (offline)

15-01-2011 09:19:12

Brzeg
beata1988 powoli, powoliwinking smiley zaczniemy od ciuszków i zabawek i ofertę będziemy rozszerzaćgrinning smiley trzeba to powoli ogarnąć - wszystkiego naraz nie da radywinking smiley ale tak właśnie można tą "akcję" wydłużyć w czasiewinking smiley
fantazja84 bossko - czekamsmiling smiley i jak moja żaba pójdzie w końcu spać to wkleję pierwsze fotywinking smiley i może któraś z was będzie zainteresowanawinking smiley pozdarwiam!

ania84 (offline)

15-01-2011 09:32:51

cherry ja też mam pomysł - czy mogłabyś mi wysłać na maila informację o chorobie Laury z numerem konta na 1 % podatku
Chodzi mi o to żebym mogła gotową informację wywiesić w firmie w której pracowałam.To duża firma produkcyjna a kierownicy poszczególnych lini mogliby przedstawić w skrócie sytuację na spotkaniu przed rozpoczęciem pracy. Już się skontaktowałam z nimi i są zainteresowani współpracą.


[link widoczny po zalogowaniu]

cherry (offline)

15-01-2011 11:01:27

Brzeg
ania84 informacja ta jest podana stronę wcześniej i na stronie Laurki tak jak kontakt do mamy Laury o który kiedyś pytałaś a mi z głowy wypadłowinking smiley

lotopalanka (offline)

15-01-2011 13:45:24

szczecin
Witam sie i jasmiling smiley

Wpadłam na pomysł- mój księgowy obrabia około 300 firm- wiec juz pozwoliłam sobie go zmolestowac o to, zeby wpisywał dane Laurki, tam gdzie osoby nie wskażą konkretnej instytucji na którą przekazac 1% podatki smiling smiley

Poza tym dosc chodliwe sa buciki i czapeczki robione na szydełku- przekazalam mojej przyjaciółce włóczki i bedzie robic buciki i czapeczkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cherry (offline)

15-01-2011 14:18:38

Brzeg
Moje Drogie Panie ogłaszam, że zakupy czas zacząćwinking smiley
pod spodem zamieszczam zdjęcia rzeczy do kupienia z opisami i ceną - cena,
którą podaję jest ceną minimalną za dane przedmioty - ale jeśli chcecie przekazać więcej pieniążków na Laurkę to proszę bardzo
- czyli biorąc pod uwagę cenę minimalną dajecie ile chcecie - po dokonaniu zakupu będę wysyłała informacje z
nr konta i danymi do przelewu oraz z prośbą o adres do wysyłki. Do każdego zakupu trzeba doliczyć cenę przesyłki zgodnie z
cennikiem poczty polskiej od 6 - 15zł (w cenę wliczona rówież koperta/opakowanie). Rzeczy, które nie zostaną
sprzedane w ciągu 10 dni zostaną wystawione na allegrowinking smiley Pamiętajcie, że kupując kilka rzeczy od jednej osoby za wysyłkę
płacicie tylko razwinking smiley! I oczywiście całkowity dochód z zakópów zostaje przeznaczony dla Laury - tak więc kupując - pomagacie!

Od fantazja84 <- brawa dla tej Panithe finger smiley :

1. cienka miękka jeansowa sukienka, rozm. z metki 0-3 miesiące - cena minimalna: 7zł




2. ciepły polarowy komplecik, rozmiar z metki 0-3 mies. - cena minimalna: 15zł







3. sztruksowa sukienka, rozm. z metki 62 - cena minimalna: 6zł




4. cienka mięciutka bawełniana sukienka w delikatne prążki, rozm. 56/62 - cena minimalna 6zł




5. ciepły podwójny kaftanik-bluzeczka dla chłopca, rozm. 62/68 - cena minimalna 6zł





6. świetne body z łapkami- niedrapkami, rozm. 62 - cena minimalna 6zł



7. biały kaftanik z żółtymi kokardkami, rozm. 62 - cena minimalan 6zł



8. ciepła bawełniana podwójna mięciutka sukienka, rozm. z metki 3-6 miesiąc - cena minimalna 8zł



9. akrylowy mięciutki sweterek na zamek z kieszonkami oraz kapturem, firmy CHEROKEE, rozm. 62 - cena minimalna 9zł




10.książka o krasnoludkach w twardej oprawie, wielkość 24 cm x 30 cm, ilość stron 47 - cena minimalna 8zł





11. maskotka-tygrys jak nowa z bajki "Epoka lodowcowa", wysokość ok. 30 cm- cena minimalna 8[zł


url=https://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/42409?utm_source=ebobas_gallery&utm_medium=bbcode_photos&utm_campaign=bbcode_photos]


12. fioletowe cienkie ogrodniczki w delikatne prążki firmy TERRANOVA, rozm. 62 - cena minimalna 8zł




13. ciążowa granatowa sukienka z milutkiego materiału jak atłas firmy RESERVED, leciutko prześwitująca z drapowaniami na biuście, dzięki którym rewelacyjnie go podkreśla, z wszytym z boku zamkiem, długość od ramienia: 100 cm, szerokość w biuście: 41 cm, rozmiar 38 - cena minimalna 25zł




14. elegancka bluzeczka ciążowa firmy VERO MODA w brązowo-zielonkawe barwy, z boku wszyty zamek oraz tasiemka, którą wiąże się z tyłu pod biustem, długość od ramienia: 61 cm, szer. pod biustem: 2 x 40 cm, szer. w pasie: 2 x 50 cm, rozmiar z metki M - cena minimalna 18zł





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 15:59 przez cherry.

cherry (offline)

15-01-2011 14:24:31

Brzeg
Teraz kompecik od beata1988 <- brawa dla tej Panithe finger smiley

15. Ocieplane spodenki, gruuuuba bluza, body krótki rękaw angielskiej firmy tiny ted, Rozmiar 0-3m - cena minimalna - 20zł

cherry (offline)

15-01-2011 14:32:33

Brzeg
Kilka ciuszków odemniewinking smiley

16. Super tunika, sukienka ciążowa - idealna na upalne lato winking smiley - cena minimalna 15zł




17. Super bodziaki "kocham mamę" 0-3miesiąca - cena min. - 5zł





18. - 22. Piękne nowe (wyciągnięte tylko do zdjęcia z opakowania) bodziaki od 0-3miesięcy - cena minimalna za każdą szt. 5zł







23. Zdobiona cienka sukieneczka od 0-3 miesiąca - cena minimalna 6zł





24. ciepła ładna sukienka od 0 - 3 miesiąca - cena minimalna 7zł





25. Pantofelki dla księżniczki nowiutkie - idealne na chrzest - 9zł





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 16:02 przez cherry.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 359, Posty: 530.