FOTELIK ROWEROWY! dzieck ona rowerku

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

21-04-2010 21:37:49

Wlkp
Witam,
Chcialabym zapytac Was czy macie/uzywacie/co polecacie..
Poniewaz pogoda robi sie coraz piekniejsza, chcialabym zaczac ponownie jezdzic na rowerze i zastanawiam sie nad kupnem fotelika rowerowwego.
Czy jest to zdrowe dla 19 meisiecznego dziecka? Czy jakas konkretna firma sprawdzona? Na co zwracac uwage?
Czekam na opinie i porady! grinning smiley

Oczywiscie czytalam ten artykul: [ebobas.pl]
Ale mimo wszystko prosze o opinie Was! grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 21:45 przez jmijeczka.

Lenka (offline)

20-08-2010 09:33:36

Gorzów
jimijeczka, kupiłaś już coś?
My używamy czegoś takiego:



Ola musiała się do niego przyzwyczaić. Początkowo bała się i fotelika, i jazdy na rowerze. smiling smiley Po jakimś czasie (tydzień, dwa tygodnie) polubiła takie podróżowanie. Teraz nawet śpi w foteliku. Wątpię czy jest jej wygodnie, ale jakoś zasypia, opiera głowę o taty plecy i nic jej nie przeszkadza.


jmijeczka (offline)

20-08-2010 21:10:22

Wlkp
Taaak kupilam juz dawno.. pojechalam do Makro i wybralam..
Emi zachwycona jazda.. dosyc czesto jezdzimy i mala bardzoo to lubi grinning smiley

Fotelik24 (offline)

29-09-2010 18:59:25

Oczywiście mamy i używamy. Uważam też że jest to bardzo fajna sprawa,taki fotelik jest niezwykle wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Nie wyobrażam sobie podróż dziecka na rowerze bez takiego fotelika. A które firmy szczególnie polecacie?

karo85 (offline)

29-06-2012 15:39:17

Warszawa
Dziewczyny, a co z kaskiem? Gdzie się udać - macie jakieś sprawdzone sklepy?
To chyba nie łatwa sprawa dopasować odpowiedni, żeby dziecku krzywdy nie zrobić.

Pytam, bo przyznam, że Wasze komentarze bardzo mnie zachęciły do spróbowania rodzinnej wycieczki rowerowej.

laska (offline)

02-07-2012 21:21:55

pomorze
karo ja sowim dzieciom kupiłam zwykłe kaski w markecie. I zarówno młodszy synek jeżdżący na foteliku rowerowym, jak i drugi synek, który sam jeździ na swoim rowerze, to cieszą się z tych kasków i jakoś nigdy im się jeszcze w nich nic nie stało, bo żaden z nich nie miał upadkusmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rabatka (offline)

12-08-2012 18:24:20

Warszawa
Swego czasu w duzych sportowych sklepach był spory wybór kasków dla dzieci, ale byłam ostatnio w deca i jakos wybór sredni, a ceny raczej z wyższej półki. Jesli chodzi o kask dla dziecka to najpierw sprawdziłabym mocowania, i materiał z jakiego kask jest wykonany i czy producent daje jakąkolwiek gwarancje. Spotkałam się z sytuacja że materiał uczulał główke maluszka i niesetety był do wymiany;/ W większych miastach sa fajne sklepy z zartykułami typowo dla dzieci i moim zdaniem warto tam kupowac takie rzeczy, poza tym personel też jakieś pojęcie ma i zawsze coś doradzić może.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561869, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.