Pieluchy

Wysłane przez izabellamazurek 

malgorzatap (offline)

22-07-2009 21:30:06

Hjørring
pampersow tez zabieram do 20 sztuk bo wszedzie je mozna kupic


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

jmijeczka (offline)

22-07-2009 21:38:43

Wlkp
Otoz to grinning smiley grinning smiley smiling smiley grinning smiley

japonka (offline)

23-07-2009 12:34:04

o rany, dziewczyny litości!!! przecież mówiłam, ze wielorazowe, to nie tetra!!! czy ktoś przeczytał, co napisałam??? w sumie już napisałam, ze to każdego indywidualny wybór, ale przynajmniej nie rozsiewajcie plot, że współcześnie pieluszki wielorazowe to tetra!!! a po drugie, właśnie co do higieny i zdrowia... przy produkcji jednorazówek trzeba używać masek ochronnych i innych akcesoriów, bo związki, które są w ukochanych Waszych pampersikach są toksyczne, a jeden z nich rakotwórczy....to się serwuje dzieciom przy pupci przez ok.2 lata...poza tym mój synek miała ciągłe zakażenia dróg moczowych do momentu, gdy nie przeszłam na pieluszki materiałowe...a tak a propos, to wiecie czemu jednorazówki są takie chłonne???

japonka (offline)

23-07-2009 12:44:16

aha, i jeszcze a propos drożej, zupełnie nie wychodzi to drożej, tylko o ok. 2-3 tys. taniej na cały okres pieluchowania...pozdrawiam

jmijeczka (offline)

23-07-2009 13:43:20

Wlkp
Cytuj
japonka
przy produkcji jednorazówek trzeba używać masek ochronnych i innych akcesoriów, bo związki, które są w ukochanych Waszych pampersikach są toksyczne, a jeden z nich rakotwórczy

Prosze o link do strony gdzie jest to napisane i udowodnione przez badania.

jmijeczka (offline)

23-07-2009 13:44:49

Wlkp
Cytuj
japonka
aha, i jeszcze a propos drożej, zupełnie nie wychodzi to drożej, tylko o ok. 2-3 tys. taniej na cały okres pieluchowania...pozdrawiam

Dolicz wode, prad, czas, proszek, gaz. Nie wychodzi taniej. Gdybym miala czas to znalazlabym wyliczenie kolezanki co i jak. Zdziwlabys sie bardzo.

malgorzatap (offline)

23-07-2009 14:02:30

Hjørring
japonka wyluzuj, co sie tak denerwujesz? Ja doskonale zrozumialam,ze nie chodzi Ci o tetre,ale z tego nie wynika,ze sie same piora i same do domu wracaja. A co do higieny i zakazen to chyba bardziej sie na tym znam - czy sugerujesz,ze w pieluszkach jest azbest? Jakie to toksyczne i rakotworcze substancje stosuje caly swiat?Ze tez ludnosc jeszcze nie wymarla - wszak pampersy znane sa od ponad 50 lat i nie spowodowaly jak dotad masowego wymierania ludzkosci. Naprawde mozna optowac za czyms ale nie nalezy robic wody z mozgu.A 3 tysiace to caly koszt uzytkowania pampersow (w zalozeniu,ze dziecko uzywa ich stale przez 2 lata w ilosci 6 na dzien) wiec nie powiesz mi,ze Ty nie ponosisz zadnych kosztow.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

iwona1974 (offline)

23-07-2009 23:21:42

gdansk
uzywalam wielorazowe czyli tetre przy pierwszym synu makabraprzewracjący oczami
do tej pory pamietam te gotowanie ,prasowanie
uzywalam ich tylko w sumie az 7 miesiecy
przy drugim synu tylko przez miesiac
nastepne dzieci pampers od poczatku do koncagrinning smiley
i uwazam ze pampersy to wygodagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

zebrrra (offline)

24-07-2009 09:45:57

Ja chyba z tych wygodnickich, bo mimo wszystko jestem za pampersami. Musze kiedyś wypróbować te wielorazowe, ale narazie lenistwo mi na to nie pozwala smiling smiley W domu to jeszcze jakoś może to funkcjonować, ale np. podczas wyjazdów? Pranie pieluch to chyba ostatnia rzecz, na jaką miałabym ochotę będąc na wakacjach.


Wesprzecie? smiling smiley [ebobas.pl]


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 09:46 przez zebrrra.

jmijeczka (offline)

24-07-2009 10:34:49

Wlkp
Reasumjujac: czas ktory zyskuje przy zastosowaniu pieluch jednorazowych przeznaczam na dluzsza zabawe i pobyt z dzieckiem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19310.