Sugestie

Wysłane przez violus 

Agatka2012 (offline)

19-03-2010 16:00:44

Chciałam zaproponować, aby móc zakładać profile nie tylko swoich dzieci (książeczki zdrowia), ale także, aby dziewczyny w ciąży mogły założyć profil ciąży.
Konkretnie aby wyświetlało się w którym jest tygodniu ciąży, kiedy poród, płeć dzieciątka. Oraz aby można było sobie wpisywaś badania kontrolne, wizyty u lekarza. Mnie by się to bardzo podobało
żartowniś


Basia z dzieciaczkami :-)


kkarollinaa (offline)

30-03-2010 09:43:02

wejherowo
Witam, już miesiąc temu zadalam pytanie na które nikt mi nie odpowiedział w "nie mogę znalezc wątku". Wciąż czekam i proszę o odpowiedz...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

MAMA (offline)

30-03-2010 17:54:17

Warszawa
Jest odpowiedź w sprawie odpowiedzi. Odpowiedź byłaby szybciej, jakby została zadana administratorowi na pw, bo dotyczy sprawy indywidualnej. Ale i tak przepraszam za zwłokę


kkarollinaa (offline)

30-03-2010 19:22:44

wejherowo
Tzn,że gdy moje pytanko do eksperta uzyska odpowiedz, to otrzymam jakąs informację, tak? Bo nawet nie wiem jaki ekspert mi odpowie (jeśli odpowie) więc ciężko by było znalezc swoje pytanko wśród tylu.. ekspertów;-)
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

Alison (offline)

26-05-2010 22:53:02

Oświęcim
Wpisy w książeczce a blog.
Może jestem odosobniona, ale i tak o tym powiem. Uważam, że zupełnie niepotrzebnie jest możliwość zamieszczania automatycznie wpisu z książeczki na blogu. Potem wychodzi tak, że każdorazowo po wizycie u lekarza wrzuca ktoś dane dziecka do książeczki i każdy wymiar buch na blog. Chce się wejść na najnowsze wpisy, poczytać co u innych słychać a tu kurczę kilka najnowszych wpisów jednej osoby i w treści tylko ważę, mierzę, obwód głowy itd. Uważam, że zupełnie wystarczy jeśli będą te dane w książeczce. Jeśli ktoś uznaje, że przyrost wagi czy wzrostu jego dziecka zasługuje na wpis w blogu to niech zrobi to od początku, wkładając w to trochę pracy. Umiejętności psychoruchowe przecież można oprócz suchego faktu oprawić w opowieść o tym jak tę zdolność dziecko zdobyło i taki wpis na blogu ma sens i miło się go czyta.
To tyle. Może wyjdę na czepialską, ale co mi tam.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Alison (offline)

08-10-2010 21:23:49

Oświęcim
Ponieważ nie ustosunkowano się do mojej wcześniejszej propozycji, ponawiam pytanie.
Czy jest możliwość rozszerzenia możliwości poszukiwania innych użytkowników po miejscu zamieszkania?
Wydaje mi się to praktyczne i może sprzyjać nawiązywaniu bliższych znajomości, przełamywaniu lodów, bo czasami spotykamy kogoś i dziwnie tak zagadać, na forum łatwiej.
Poddaję pod rozwagę.
Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

11-05-2011 19:54:31

Leverkusen
Dołączam się do Alison- też myślę, że dobrze by było wyszukać kogoś po miejscu zamieszkania. Przed porodem chciałam poszukać osób z mojego miejsca zamieszkania by zapytać o szpital i nie miałam jak znaleźć takich osób.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

Patimati (offline)

12-04-2012 19:24:57

Nowe Miasto Lubawskie
Otwieranie stron.
Mam taką sugestię. Czy w danym wątku, w który chcę wejść nie mogłaby się otwierać ostatnia strona? otwiera sie pierwsza i jeśli wątek ma tych stron kilkadziesiąt, jest kłopotliwe "przerzucenie" stron do ostatniego wpisu.


Pati.

Anonimowy użytkownik (offline)

12-04-2012 20:38:20

Patimati - przy każdym wątku w nawiasie są ponumerowane strony,wystarczy kliknąć w ostatnie cyferki i otworzy się ostatnia strona smiling smiley

Patimati (offline)

02-02-2013 21:31:48

Nowe Miasto Lubawskie
Brakuje mi tu ludzi z moich stron... Powinno być bardziej przejrzyściesmiling smiley


Pati.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 49, Posty: 647.