Sugestie

Wysłane przez violus 

ToJa (offline)

25-03-2009 18:55:35

z domu
Sympatyczna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> w ramach sugestii - moim zdaniem i innych
> użytkowniczek nieczytelnie wyświetla się
> cytowany post po wybraniu opcji "cytuj" ... może
> rameczka jakaś, czy cóś smiling smiley


jak najbardziej popieram - u konkurencji bardziej czytelne smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

25-03-2009 23:14:02

Warszawa
Nad bazarkiem myslimy, na pewno nie od razu - troszke musimy okrzepnac i sie wzajemnie poznac winking smiley


Mitra (offline)

26-03-2009 10:25:27

Dzieki mama za odpowiedz smiling smiley Wydaje mi sie ze bazarek mógłby pomoc rozhulać forum.. A i jeszcze jedno - jakiś dział INNE gzie można by zakładać watki nie zwiazane z dzialami , ktore teraz istnieją a ktore nie wiadomo gdzie wsadzic - dowcipy, hobby , watek o laktacji ,pogaduchy np w moim wypadku spoza grudniowek , zeby mozc sie zsocjalizowac z innym.


[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

26-03-2009 12:21:46

Warszawa
wkrotce otworzymy przygotowane już działy forum winking smiley myślę że w przyszłym tygodniu


Lucia (offline)

26-03-2009 20:12:55

A mi brakuje profilu użytkownika z możliwością odnalezienia wszystkich postów użytkownika i daty dołączenia do forum (za jakiś czas, jak być może zaczną się pyskówki na forum, chcę wiedzieć z kim mam do czynienia - nowym szczypiorkiem, który w miesiąc natrzaskał ileś tam postów, czy forumowym dinozaurem, który jest od ery epoki łupanego winking smiley

mamcia (offline)

27-03-2009 20:24:42

Peterborough
Mam takie pytanie dot. watków "prywatnych" Tych wątków nie ma na stronie głównej wiec nie wiadomo jakie są. Może dałoby się zrobic tak,zeby nazwy tych prywatnych były widoczne tylko nieuprawnionym byłby dostęp zablokowany. A nowe osoby mogły by prosić o dostęp do nich. Namotałam,ale może wiecie o co mi chodzi?zarumieniony


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

27-03-2009 21:42:04

Warszawa
Mamciu pomyślimy nad takim rozwiązaniem, obiecuję winking smiley


Mitra (offline)

28-03-2009 09:29:14

Pozwle sobie jeszcze zasugerować zmniejszenie czcionki tej informacji o zmienianiu posta , bo wygląda jak jego treść , albo generalnie wyciepania w ch..re. grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

amstel (offline)

28-03-2009 14:05:06

mi brakuje podgladu,nie chce mi sie przewijac calej strony,zeby wszystkim odpowiedziec


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pinezka (offline)

30-03-2009 14:45:55

Radom
I chyba nie można zmienić loginu,a z doświadczenia wiem, że to też się czasami przydaje.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 49, Posty: 647.