Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

anasir (offline)

22-11-2013 09:48:57

Kraków
NIEWIEM ILE TRWA CC PONOĆ 3 NAJDŁUZEJ JAK TYLKO NAPISZE DO MNIE ODRAZU DAM ZNAĆradość


[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

22-11-2013 09:50:42

Bydgoszcz
Cytuj
monteblack
Insonia co tam mówili o prawach naszych synkow?winking smiley
Jak dziedziczą nazwisko, jakie mają prawa rodzice na wycieczkach w Polsce i za granicą, alimenty itp.
Okazuje się, że pod względem prawnym najlepiej żeby dziecko z takich związków miały dwuczłonowe nazwiska tj ojca i matki smiling smiley.
A tak na marginesie to Monte ja byłam już w tym USC i załatwiłam to oświadczenie uznania ojcostwa i ma nazwisko ojca. (jak by miał mieć moje i jego to masakra dwie linijki do podpisuwinking smiley Zajęło nam to 15 minut, a później mój będzie mógł wszystko załatwić bez mojej obecność po porodzie. Tak, że polecam bo później jest to z lekka problematyczne chyba, a w ciągu tych 14 dniu od porodu trzeba sie wyrobić,
Tylko nie pisz mi, że jestem ciocia dobra rada grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 09:53 przez Insonia.

anasir (offline)

22-11-2013 09:50:49

Kraków
DOBRA MOJA ZOSIA GRZECZNA BYŁA NIE WBIŁA SIĘ PRZED GRZESIA HEHE ALE JUTRO BY JUŻ MOGŁALOL


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:52:05

Kraków
Cytuj
Insonia
Insonia co tam mówili o prawach naszych synkow?winking smiley
Jak dziedziczą nazwisko, jakie mają prawa rodzice na wycieczkach w Polsce i za granicą itp.
Okazuje się, że pod względem prawnym najlepiej żeby dziecko z takich związków miały dwuczłonowe nazwiska tj ojca i matki smiling smiley.
A tak na marginesie to Monte ja byłam już w tym USC i załatwiłam to oświadczenie uznania ojcostwa. Zajęło nam to 15 minut, a później mój będzie mógł wszystko załatwić bez mojej obecność po porodzie. Tak, że polecam bo później jest to z lekka problematyczne chyba, a w ciągu tych 14 dniu od porodu trzeba sie wyrobić,
Tylko nie pisz mi, że jestem ciocia dobra rada grinning smiley
HEHE CIOCIA DOBRA RADA DOBRY TEKST SPODOBAŁ MI SIĘ HIHI


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

22-11-2013 09:54:08

Kraków
KOchane moje boziu myślałam że padne przed tym kompem rano ;/ nic nie działa AKURAT DZISIAJ sad smileysad smileysad smiley
ELizabet jesteś wielka z tym nowym postem a admin powinien nam kwiaty wysłać z przeprosinami za ten stres... a ciężarówek nie można denerwować a każda z nas nie dość że ryczy już po Grzesiu się rodzi to się stresowała tym forum .... ;/ uch

Agnieszka oby dała znać jakoś po wizycie. Trzymam kciuki.
Blondii to jutro Ty rodzisz?grinning smiley

U nas w szpitalu robą cc od 4200g


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

22-11-2013 09:55:25

Kraków
Anasirku jutro to co innego smiling smiley Jutro obie Zosia mogą wychodzić grinning smiley
Ja dzisiaj miałam baaaardzo krótką noc, ale nic, i jeden baaaardzo długi skurcz.


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:55:50

Kraków
Cytuj
Asia_T88
KOchane moje boziu myślałam że padne przed tym kompem rano ;/ nic nie działa AKURAT DZISIAJ sad smileysad smileysad smiley
ELizabet jesteś wielka z tym nowym postem a admin powinien nam kwiaty wysłać z przeprosinami za ten stres... a ciężarówek nie można denerwować a każda z nas nie dość że ryczy już po Grzesiu się rodzi to się stresowała tym forum .... ;/ uch

Agnieszka oby dała znać jakoś po wizycie. Trzymam kciuki.
Blondii to jutro Ty rodzisz?grinning smiley

U nas w szpitalu robą cc od 4200g
ŻE W KTÓRYMprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

22-11-2013 09:56:05

Kraków
Hmm może napisać dziewczyną że my tu jesteśmy teraz?


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

22-11-2013 09:56:25

Kraków
Cytuj
anasir
KOchane moje boziu myślałam że padne przed tym kompem rano ;/ nic nie działa AKURAT DZISIAJ sad smileysad smileysad smiley
ELizabet jesteś wielka z tym nowym postem a admin powinien nam kwiaty wysłać z przeprosinami za ten stres... a ciężarówek nie można denerwować a każda z nas nie dość że ryczy już po Grzesiu się rodzi to się stresowała tym forum .... ;/ uch

Agnieszka oby dała znać jakoś po wizycie. Trzymam kciuki.
Blondii to jutro Ty rodzisz?grinning smiley

U nas w szpitalu robą cc od 4200g
ŻE W KTÓRYMprzewracjący oczami

Ujastek


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:56:56

Kraków
Cytuj
Asia_T88
Anasirku jutro to co innego smiling smiley Jutro obie Zosia mogą wychodzić grinning smiley
Ja dzisiaj miałam baaaardzo krótką noc, ale nic, i jeden baaaardzo długi skurcz.
też to mojej Zosi mówie jeszcze jutro mentor w szpitaluMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.