Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Blondyna25 (offline)

22-11-2013 09:27:01

Bydgoszcz
Jestem i ja też no nie wiadomo co z tamtym forum. Też nie mam zielonego pojęcia,ale też sobie zdążyłam na ten program zapomniałam, że to ma być i byłam na DD tvn i nie wiem co tam mówili o tym sprzątaniu. Eli zdradź mi znowu szczegóły co tam mówili???Ja idę zjeść śniadanie, bo zjadłam tylko jogurcik, ale mi się dzisiaj nic nie chce ciśnienie takie, że szkoda gadać masakra. Dzisiaj widzę, że jest gorzej niż wczoraj z tą pogodą.Ale wiem, że mi się chce spać z powodu pogody, bo ja nawet się dosyć spałam, bo przed 22 już leżałam w łóżku. A jak tam Coluś jeszcze nie ma bobaska na świecie???

blondii1985 (offline)

22-11-2013 09:27:01

Mysłowice
Anasir nie wiem, ja bym chciała ale maż nie chce sad smiley
Insonia może niebedzie tak źle, w pierwszej ciązy mówili że duże dziecko ale u nas nie chca robic cesarek. Teraz wychodzi że bedzie mniejsza pożyjemy zobaczymy?
A kto ma z Was numer z orange?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:27:12

Kraków
Colaja poszła do pielegniarek co by jej kroplowe odpieli czy zmienili hehe niewiemMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:30:00

Kraków
colaja czeka nadal jest zator na pooperacyjnych a mówi że głodna:neutral:


[link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

22-11-2013 09:30:13

Mysłowice
Anasir a jak tam jej skurcze? Uspokoiło się coś?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

22-11-2013 09:31:11

Kraków
Blondii a o ktorej jutro jedziesz do szpitala a M idzie do porodu z tobąprzewracjący oczami
a jak on zmienił sięradość


[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

22-11-2013 09:31:24

Bydgoszcz
Hmm zaszkodzić to nie słyszałam...smiling smiley u mnie w szpitalu nawet pytają czy w domu sobie ciężarna robiła czy mają zrobić czy też nie, wlewka jak wlewka gotową kupuje się w aptece, podobne mają w szpitalu... zapytam jeszcze położnej i sie dowiem na 100%


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 09:31 przez Insonia.

anasir (offline)

22-11-2013 09:33:05

Kraków
Cytuj
blondii1985
Anasir a jak tam jej skurcze? Uspokoiło się coś?
tak dziś nie miała miała robione ktg o 6Mr. Green
INSONIA TAK WIEM GOTOWE BO KUPIŁAM SAMA U NAS ZABIERASZ ZE SOBĄ JA MAM ENEMEradość


[link widoczny po zalogowaniu]

Blondyna25 (offline)

22-11-2013 09:33:29

Bydgoszcz
Wiecie co ja już mam stresa, a gdzie tutaj do 17 siedzieć i czekać prędzej chyba jajo zniosę. Dziękuje dziewczynki za trzymanie kciuków i ten post co pisałam to nie doszło, że ja miałam nockę w miarę przespaną jedyne co to już teraz chodzę do wc co 2 godziny i jest to już strasznie męczące i wiecie co zauważyłam, że jak leże na wznak to tak na dole w podbrzuszu miałam gulajkę, koło pępka na środku nie miałam nic i u góry koło mostka miałam gulajkę, więc na dole była główka, a u góry pupka mojego robaczka hehe smiling smiley

blondii1985 (offline)

22-11-2013 09:34:02

Mysłowice
Cytuj
anasir
Blondii a o ktorej jutro jedziesz do szpitala a M idzie do porodu z tobąprzewracjący oczami
a jak on zmienił sięradość

No jade na 8 smiling smiley Mąż będzie ze mna bede miała na kim się wyżywać tongue sticking out smiley
Ale czy się zmienił to nie tak jakbym chciała. Zobaczymy jak się mała urodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.