Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

beti3112 (offline)

20-03-2014 22:55:17

Międzyrzecz
Cytuj
Blondyna25
Beti, a jak Ty karmisz jakie mleczko dajesz??
karmie mm bebilon1 z pronutra


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

20-03-2014 23:04:35

Kraków
Jestem ż żyje jeszcze hehe wariatów nie chce od was odpocząć prostu czasu mam mało doba powinna trwać 48 h umniejsza obiecuje poprawę zosia dziś dostała jabłko bo nie chce mleka po nocy zjada mleko koło 12 w południe:neutral:


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

20-03-2014 23:09:09

Kraków
Z młodym zabiegi jednak prywatnie eh trudno tylko przeraża myśl że to nie na 10 się skończy za miesiąc wesele siostry ją kreacji brak i chęci też jestem przekroczonadziecko skaczące po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]

Blondyna25 (offline)

20-03-2014 23:12:31

Bydgoszcz
Beti i jak na tym Bebilonie, bo moja nie mogła, bo miała problem z kupkami i z brzuszkiem, bo ja bolał. Więc musiałam zmienić.

agnieszka_chojecka (offline)

20-03-2014 23:13:40

Warszawa
Ja klade go na materacyku w gondoli. A glowka jest trochę podwyższona wiec poduszki nie potrzebuje a dzis tylko kocykiem byl przykryty. Ale mial dwie warstwy. Nie no chyba trzy... No i o jedna za dużo. Idę i ja spac

witaj anasirkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

21-03-2014 07:38:40

Ostrów Wlkp
Cytuj
Elizabet1204
Zresztą życie może i tak zweryfikować rozszerzanie diety, jak mi Kaja zacznie pluć marchewką na kilometrgrinning smiley

haha no własnie ja chyba poczekam aż Tobik przestanie ulewać bo nie chce mieć wszystkiego w marchewce smiling smiley Moja pediatra za to twierdzi, ze do 6 miesiąca nic absolutnie oprócz cycka ale ona to jest zapaleniec cycowy jak się karmi butlą to ludzie nawet do niej nie chodzą bo wyzywa.. walnięta pod tym względem ;]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

21-03-2014 07:39:39

Ostrów Wlkp
Cytuj
beti_cz
Zresztą życie może i tak zweryfikować rozszerzanie diety, jak mi Kaja zacznie pluć marchewką na kilometrgrinning smiley

i tak może być.... u nas Weronika tak robiła... i tym sposobem zaczęliśmy od jabłka i kleiku ryżowego, poźniej ziemniak i dopiero marchewka poszla z ziemniakiem.... Oli na pewno nie będę się spieszyć z wprowadzaniem kleików i kaszek, bo i po co - ona i tak duża...

Ja już kleik dawałam 2 dni w sumie i do teraz Tobi ma dziwne odgłosy w brzuszku, jakby w jelitkach i ulewa jeszcze bardziej a mial niby po tym przestać.. w życiu już nic takiego mu nie dam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

21-03-2014 07:41:42

Kraków
Witam i siadam znowu napięty dzień całuje wasradość


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

21-03-2014 07:42:03

Ostrów Wlkp
Cytuj
Blondyna25
Eli jak ja bym tak mojemu powiedziała to by się wku,.... i by się wydzierał na mnie. On jest furiat pod ty, względem i twierdzi, że ja nic nie robię i, że lufruje sobie chodzę i nic nie robię w domu. Wk..... mnie dzisiaj nieźle. Jeszcze mówi, że ma dosyć, że weźmie ze mną rozwód, a ja już mam kur.... powoli dosyć tego jego wydzierania się na mnie. Nie mam dzisiaj humoru, ale chętnie sobie z wami popiszę jeżeli, któraś z Was tutaj jeszcze jest. A ja pójdę za chwilę sobie umyć włosy i siebie i przebrać w piżamkę.

Witaj w klubie ;/ im coś na mózgi pada.. Nie przejmuj się wiem łatwo mówić bo sama cały tydzień ryczałam i nie do życia byłam aż tu nagle.. cud ogarnął się, przeprosił (nawet moja mamę, bo ona też kazała mi w cholerę jechać przez jego zachowanie) i narazie od wczoraj jest ok.. zobaczymy na jak długo bynajmniej powiedzialam mu jasno, że to nie on mnie zostawi tylko ja jak nie wytrzymam i niech nie myśli, ze z powodu dziecka z nim bedę to odrazu się przytulil i że Kocha z 5 razy powtórzył winking smiley może dotarło winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

21-03-2014 07:45:25

Ostrów Wlkp
Cytuj
beti3112
dziewczyny ja tez kupiłam sukienusie bolerko opaske buciki czapeczke i płaszczyk na chrzciny na allegro za wszystko dałam 60 zł z przesyłką wiec opłaca sie
dzis dzien w miare udany powiem wam co ja sie nie naszukałam dzis rajstop białych dla Leny na 62 masakra jakas nigdzie nie bylo i musialam zamowic ale udało mi se kupic kiecke dla mnie a to wyczyn kupic cos na takiego wieloryba jak jagrinning smiley myszce kupiłam jeszcze przescieradło do łuzeczka.
Mam pytanie dziewczyny co sadzicie moja Lena jak pije to czasami sie tak wyrywa ze masakra to moze byc wina tego ze jej za wolno z butelki leci? moze kupic smoczek z wieksza iloscia dziurek??

U nas też tak robi, ale przy cycu oczywiście.. bynajmniej u nas stwierdzono, ze to od napiecia mięśniowego, dziecko ma dość jednej pozycji rzuca się przy cycku i za chwilę jest ok.. ale skoro wszystkie to robią to ja zaczynam nie wierzyć w to napiecie hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.