Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

beti_cz (offline)

20-03-2014 21:22:07

Wrocław
ja mykam myć głowę, bo już po SPA jestem winking smiley Jeszcze pranie powiesze jak się skończy i może dam radę zmywarkę nastawić zamiast robić to jutro rano... a dzisiaj robiłam fotki i wystawiałam ciuchy na allegro, chyba z 18 aukcji zrobilam, ale sprzątam szafę i wyzbywam się sentymentów i zmniejszam ilość mojej garderoby przed tą przeprowadzką, choć z niektórymi ciuchami choć malo noszone trudno mi się rozstać, bo one takie na jakieś wyjątkowe okazje, a nie na codzień winking smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

20-03-2014 21:24:25

Wrocław
Eli jeszcze sama nie wiem.... lekarka mówi że po 4 miesiącu, położna żeby już jej dawać jakiś sok marchewkowy przecierowy przez 4 miesiąc, bo ona ma problemy z kupkami, robi raz na 5-7 dni. Zastanawiam się, zobaczę w sobotę jak przybiera na wadze, bo ostatnie dni były kiepskie z jedzeniem i się zastanowię....


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

20-03-2014 21:26:27

Cytuj
aga8922
U nas mały przełom, M trochę się ogarnia.
Mały nadal ulewa na potęgę.. wlaśnie zasnął mam nadzieje, że troszkę dziś dłużej pośpi.
Zmykam spać Dobranocc dziewuszki :*
Śpijcie z Tobiaszkiem spokojniesmiling smiley

Kaja też śpismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

20-03-2014 21:30:03

Cytuj
beti_cz
Eli jeszcze sama nie wiem.... lekarka mówi że po 4 miesiącu, położna żeby już jej dawać jakiś sok marchewkowy przecierowy przez 4 miesiąc, bo ona ma problemy z kupkami, robi raz na 5-7 dni. Zastanawiam się, zobaczę w sobotę jak przybiera na wadze, bo ostatnie dni były kiepskie z jedzeniem i się zastanowię....
Czyli rozwiewasz moje wątpliwości po malutku, po nam pielęgniarka też po 4 miesiącu od marchwki kazała...I tak, od 28 marca ( a to juz niedługo) moge zacząć wprowadzć, ale 2 kwietnia mam szczepienie i chyba się do szczepienia wstrzymam, wypytam, zobacze ile wazy i wtedy podejmę dezyzjęsmiling smiley
I widze, że u was też gorzej z jedzeniem, tak jak u nas...

Dzięki za odpowiedźsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

20-03-2014 21:32:34

Zresztą życie może i tak zweryfikować rozszerzanie diety, jak mi Kaja zacznie pluć marchewką na kilometrgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

20-03-2014 21:41:31

Wrocław
Cytuj
Elizabet1204
Zresztą życie może i tak zweryfikować rozszerzanie diety, jak mi Kaja zacznie pluć marchewką na kilometrgrinning smiley

i tak może być.... u nas Weronika tak robiła... i tym sposobem zaczęliśmy od jabłka i kleiku ryżowego, poźniej ziemniak i dopiero marchewka poszla z ziemniakiem.... Oli na pewno nie będę się spieszyć z wprowadzaniem kleików i kaszek, bo i po co - ona i tak duża...


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

20-03-2014 21:46:42

Cytuj
beti_cz
Zresztą życie może i tak zweryfikować rozszerzanie diety, jak mi Kaja zacznie pluć marchewką na kilometrgrinning smiley

i tak może być.... u nas Weronika tak robiła... i tym sposobem zaczęliśmy od jabłka i kleiku ryżowego, poźniej ziemniak i dopiero marchewka poszla z ziemniakiem.... Oli na pewno nie będę się spieszyć z wprowadzaniem kleików i kaszek, bo i po co - ona i tak duża...
Ja kaszek też nie zamierzam na razie dawać, mimo, że Kaja i tak mniejsza, najprędzej w 7 miesiącu...poza tym glutenem bo to mała ilośc do zupki bądź deserkuwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 21:58:51

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
Musze się wam pochwalic bo dzisiaj jakiś progres w życiu małego był.
Chwycił zabawke, trzymał grzechotke, przekrecił się prawie na boczek i leżał z głowką do góry na brzuszku przez kilka sekund grinning smiley Kochany mój grinning smiley

Widzisz Asiu - i na Witka przyszła pora! smiling smiley Huraaa Mój sam zabawki która gdzieś tam obok lezy nie jest w stanie złapać tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 22:01:25

Ostrzeszów
Cytuj
monteblack
Zapomnialam napisac,ze mój chory,ledwo zyje...
Zaserwowalam mu terapie wstrzasowa i spi,a ja allahy bije żeby małego nie zarazil.
Scisnelam cycy po kregoslup,udalo się 40ml sciagnac,choc tyle dalam...

Monte życze szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego i modlimy sie coby malutki był zdrowiutki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Blondyna25 (offline)

20-03-2014 22:02:37

Bydgoszcz
Eli jak ja bym tak mojemu powiedziała to by się wku,.... i by się wydzierał na mnie. On jest furiat pod ty, względem i twierdzi, że ja nic nie robię i, że lufruje sobie chodzę i nic nie robię w domu. Wk..... mnie dzisiaj nieźle. Jeszcze mówi, że ma dosyć, że weźmie ze mną rozwód, a ja już mam kur.... powoli dosyć tego jego wydzierania się na mnie. Nie mam dzisiaj humoru, ale chętnie sobie z wami popiszę jeżeli, któraś z Was tutaj jeszcze jest. A ja pójdę za chwilę sobie umyć włosy i siebie i przebrać w piżamkę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.