Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

agnieszka_chojecka (offline)

20-03-2014 22:40:03

Warszawa
Jej Monte ty jestes moja idolka. Jak czytam Twoje wpisy to musze sie kontrolować bo co i raz wybucham smiechemsmiling smiley Jestes boska:-*
zdrowia dla Twojego mena

Dzis na spacerze maly nie spal. A cieplo bylo. A i chyba za bardzo go ubralam i chyba dlatego byl tako niespokojny w wózku. A jak przyszliśmy musialam przebrać no spocony. Jutro lżej ubierzemy.
A jak przyszliśmy to nakarmilam, przewinęłam i obydwoje poszlismy spac. Od 15 do 18 spalam... A dziecię do 19 spalo. no Marcinek zabawia sie w Zosie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

20-03-2014 22:43:33

Warszawa
Dokładnie tak jak piszesz Natajla. Mój ma tak samo. Je, je i za chwile sie rzuca. Wiec go odstawiam. Czasem stawiam do pionu do odbicia i po chwili jest ok i znowu je. Czasem sie za bardzo zmęczy i musi oddech bracsmiling smiley
Kurcze a moze faktycznie Briankowi cos sie będzie wyrzynalo


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

20-03-2014 22:44:01

Międzyrzecz
Cytuj
Blondyna25
Beti my już dawno mamy smoczek z wielką dziurką. Taki smoczek do gęstszych napojów i pije z niego mleka. Nie wiem jak Ty, ale my używamy butelki aventa.
my mamy Lovi jutro lece kupic taki smoczek dzis patrzyłam na nie ale glupia nie kupiłam
widziałam ze sa 2 rodzaje z jedna wieksza dziura i dwoma mniejszymi


[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 22:44:53

Ostrzeszów
Cytuj
agnieszka_chojecka
Jej Monte ty jestes moja idolka. Jak czytam Twoje wpisy to musze sie kontrolować bo co i raz wybucham smiechemsmiling smiley Jestes boska:-*
zdrowia dla Twojego mena

Dzis na spacerze maly nie spal. A cieplo bylo. A i chyba za bardzo go ubralam i chyba dlatego byl tako niespokojny w wózku. A jak przyszliśmy musialam przebrać no spocony. Jutro lżej ubierzemy.
A jak przyszliśmy to nakarmilam, przewinęłam i obydwoje poszlismy spac. Od 15 do 18 spalam... A dziecię do 19 spalo. no Marcinek zabawia sie w Zosie

hoho aniołek smiling smiley żeby tak i mój od Zosieńki chciał się zarazić smiling smiley Fajnie, że udało wam się pospać smiling smiley) Nie wiem jak u Ciebie ale u nas dziś mega ciepło było bo aż 17 stopni wiec młodego ubrałam praktycznie w jedną warstwe plus bezrękawnik bo mam we wózku becik także nie ma sensu mi go cieplej ubierać ale tak mysle ze przy takim temperaturach wiosna nadejdzie to ten wkład bedę musiała już wyciagnąc i chyba podusia i sam kocyk co myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 22:46:46

Ostrzeszów
Cytuj
agnieszka_chojecka
Dokładnie tak jak piszesz Natajla. Mój ma tak samo. Je, je i za chwile sie rzuca. Wiec go odstawiam. Czasem stawiam do pionu do odbicia i po chwili jest ok i znowu je. Czasem sie za bardzo zmęczy i musi oddech bracsmiling smiley
Kurcze a moze faktycznie Briankowi cos sie będzie wyrzynalo

No kurde Agnieszka innego wytłumaczenia już nie widzę przewracjący oczami Bo w koncu te dwie plamki białe na górnym dziąśle to chyba coś znaczą spróbuje jutro kupić żel na dziąsełka i jak bedzie taki niespokojny posmaruję - jeśli mu minie to juz nie będę miała wątpliwości ale na szczepieniu jeszcze za tydzień pediatry zapytam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

beti3112 (offline)

20-03-2014 22:47:04

Międzyrzecz
tez tak robie dziewuszki i nic rzuca sie jakby butelka jej krzywde robila


[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 22:51:12

Ostrzeszów
Mój maluszek śpiocha już półtory godzinki więc i ja spadam spać żeby troszkę się wyspać - jutro musimy iść do księdza ostatecznie za chrzest zapłacić etc.
Dobrej nocki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Blondyna25 (offline)

20-03-2014 22:51:40

Bydgoszcz
Beti, a jak Ty karmisz jakie mleczko dajesz??

beti3112 (offline)

20-03-2014 22:52:38

Międzyrzecz
Cytuj
Na_Tayla
Jej Monte ty jestes moja idolka. Jak czytam Twoje wpisy to musze sie kontrolować bo co i raz wybucham smiechemsmiling smiley Jestes boska:-*
zdrowia dla Twojego mena

Dzis na spacerze maly nie spal. A cieplo bylo. A i chyba za bardzo go ubralam i chyba dlatego byl tako niespokojny w wózku. A jak przyszliśmy musialam przebrać no spocony. Jutro lżej ubierzemy.
A jak przyszliśmy to nakarmilam, przewinęłam i obydwoje poszlismy spac. Od 15 do 18 spalam... A dziecię do 19 spalo. no Marcinek zabawia sie w Zosie

hoho aniołek smiling smiley żeby tak i mój od Zosieńki chciał się zarazić smiling smiley Fajnie, że udało wam się pospać smiling smiley) Nie wiem jak u Ciebie ale u nas dziś mega ciepło było bo aż 17 stopni wiec młodego ubrałam praktycznie w jedną warstwe plus bezrękawnik bo mam we wózku becik także nie ma sensu mi go cieplej ubierać ale tak mysle ze przy takim temperaturach wiosna nadejdzie to ten wkład bedę musiała już wyciagnąc i chyba podusia i sam kocyk co myślicie?
ja mam tak samo becik i jak narazie na to szedł koc i osłona na gondole ale juz dzis wypralam bet i miala tylko podusie i koc
kurde szukam jakiejs kurteczki lekkiej dla malaej ale nie ma nic ciekawego wszystko rozowe przereklamowane nie mowie jakies akcenty.... chciałabym jakąś szarą ale chyba musze pomarzyc jak juz znalazłam to cena z kosmosu


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

20-03-2014 22:54:25

Międzyrzecz
Cytuj
Na_Tayla
Mój maluszek śpiocha już półtory godzinki więc i ja spadam spać żeby troszkę się wyspać - jutro musimy iść do księdza ostatecznie za chrzest zapłacić etc.
Dobrej nocki smiling smiley
ja dzis byłam wszystko dopiąć na ostatni guzik a jak moge wiedziec to ksiadz wola co łaska czy kwota jest juz ustalona


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.