LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Botica (offline)

18-02-2014 08:20:59

Oświęcim
Dzień dobry smiling smiley

Sabi89 No to będziesz miała córeczkę smiling smiley Gratulacje!

Mama007 Najpierw 24, bo też chce już wiedzieć grinning smiley

Wczoraj wieczorem mój maluszek mnie dosłownie skopał! Przez 15 minut tak się wiercił i machał wszystkim czym się dało, aż brzuszek zaczął znowu boleć.
Trochę się wystraszyłam, ale brzuszek tak zabawnie się poruszał, że stwierdziłam, że chyba dobrze się maluch bawi smiling smiley
Grzecznie leżałam głaskając brzuszek i czekałam aż się uspokoi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

18-02-2014 08:39:57

Olsztyn
Sabi życzę Ci spełnienia marzenia o córeczce dziecko ze smoczkiem

Tak Wam wszystkim zazdroszczę tego, że dzidziusie tak dają znać o sobie. Jestem szczupła, trzecia ciąża i ledwo co kilka dni co czuję :-(
Postaram się być cierpliwa, jescze pewnie pod koniec ciąży da mi popalić. U nas dziś piękne słońce, aż się chce żyć!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

18-02-2014 10:04:11

Dzięki za gratulacje grinning smiley sama się strasznie cieszę grinning smiley Lekarz powiedział że widzi dziewczynkę ale w 100% dowiemy się za 2 tygodnie na badaniu 3D. Już się doczekać nie mogę grinning smiley
Xelia mam macice za nisko. Gin stwierdził, że macica może podnieść się jeszcze do góry jak dzidziuś urośnie, ale jak by tak zostało to możliwe że cesarkę trzeba będzie zrobić. Mam nadzieję, że się to poprawi bo wolała bym sama urodzić. Ale poczekamy i zobaczymy.
Sabi89 no to mam nadzieję, że już dziewczynka zostanie grinning smiley

Mnie podbrzusze już nie boli, ale za to doskwiera mi ból pleców. Jak dłużej pochodzę albo porobię to jest tragedia. Muszę wtedy wygodnie usiąść i odpocząć.


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

18-02-2014 10:22:35

Lubartów
Witajcie w słoneczny wtoreksmiling smiley

U mnie dzisiaj prawie wiosna smiling smiley Aż wstyd w domu siedzieć, pójdę na spacerek może wiosne znajdę. Teściowa mówiła, że już bociany dwa widziała. smiling smiley

Xelia - mój dzidziuś też rzadko daje znać o sobie, ale jak już sobie przypomni o matce to wierci sie jak szalony. smiling smiley Szczególnie wtedy gdy jestem głodna. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

18-02-2014 10:49:15

Klonówka
Witajcie. Ja dziś od rana mam zły humor nie dość że dostałam negatywną odpowiedz od Komornika musze im oddać te pieniądze co Wam pisałam chory kur.... kraj. To jeszcze od wczoraj nie gadam z M miał być w domku w Poniedziałek 24 a będzie dopiero w środę zła jestem az mi się tylko wyć chce. Sabi Gratuluje córeczki smiling smiley.Czuję się dobrze maluszek kopie jak szalone może po tym USG choć mi się humor poprawi ale to dopiero 27 będzie. Miłego dna życzę słoneczko świeci i pięknie jest wiosnę czuć w powietrzu


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

18-02-2014 11:39:23

Międzyrzecz
Witajcie Kochanegrinning smiley

Daga, nie denerwuj się, oddychaj głęboko! Środa to tylko dwa dni po poniedziałku, a później jak mężuś przyjedzie to będą hawaje...odpoczniesz, mąż będzie usługiwał, będzie miło i przyjemnie...to już niedługo!

U mnie też wiosna, z tej okazji wyprałam pościel i obrusy (pralka wyprała). Jejku dziewczyny ja nic ostatnio nie robię tylko piorę pościel po gościach, ale na jakiś czas myślę, że mam spokój, już wszystko poprałam. Za takimi gośćmi się tęskni, bo to m.in. była moja siostra z rodziną a oni mieszkają w Niemczech, na bawarii, strasznie za nimi tęsknię, a jedna to moja 5 letnia chrześnica w dodatku i wiecie jak to jest, wpadną 3-4 razy w roku i święto w rodzinie bo sąsad smiley Jeszcze też jedno okno przetarłam bo nic już prawie przez nie nie widziałam a wstyd bo słonko tak ładnie świeci.

Trzymajcie się swoich brzuszków, miłego dniaMiłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

18-02-2014 11:46:55

Międzyrzecz
Daga zapomniałam o komorniku. Po prostu mnie zatkało... w naszym porąbanym kraju to normalni ludzie będą mieć zawsze pod górkę, a jak się patrzy w telewizji na to jak działają komornicy to te gady bo inaczej ich nazwać nie można to nawet jak popełnią błąd w swoich działaniach to się zaprą i nie przyznają do błędu. Można się już wtedy z nimi szarpać na drodze prawnej, ale czy to coś da? Mąż wróci to przemyślicie całą sprawę, może można jakoś jeszcze powalczyć. Trzymaj się i nie denerwuj...tak wiem, łatwo mówić, ale mimo wszystko powodzenia!!! Jesteśmy z Tobą!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

monisia77 (offline)

18-02-2014 11:57:53

Grzędy Górne
Dzień dobry mamusie.
lejdiwczoraj słyszałam w radiu że Pan który potrącił pieska zostanie ukarany. Sprawa bardzo się nagłośniła i wzięli się za takie beztialskie przypadki.smiling smiley
Wkońcu.
Ja po wczorajszej wizycie byłam padnięta.Strasznie kłuje mnie w krzyżu. U gin wszystko ok, usg 3D mam mieć 12 marca ale lekarz podglądał dzidzie,niestety mimo kilku prób nie udało się zobaczyć płci.Lekarz się śmiał że wstydliwe bo tak się obracało że nie było widać co między nóżkami. A poza tym wszystko OK. Dostałm skierowanie na badanie krwi i moczu.Mimo rosnącego brzuszka dalej nic nie przytyłam ale lekarz nic na ten temat nie mówił.
U nas dzisiaj piękna pogoda,pranko już zrobiłam teraz biorę się za obiadek bo mężulek po 14 wróci.
Miłego dniaMiłego dnia!



[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

18-02-2014 17:44:07

Lubartów
Monisia77 - tak, też słyszałam, że sprawą zajmie się sąd.

Zmierzyłam dzisiaj mój brzuszek i ma 82 cm. Ważę 50 kg, czyli przytyłam 0,5 kg. Szał. :/

Takie piękne słoneczko u mnie dzisiaj świeciło, że wybrałam sie do ogródka mamy na poszukiwania wiosny i znalazłam kilka wychodzących tulipanów, safirków, krokusów i innych kwiatków. smiling smiley

Byłam też w ciuchu i kupiłam kilka body i spioszków. Nie znam jeszcze płci, ale kupiłam niebieskie i różowe grinning smiley I przepiękny prawie nowiutkie coś a'la becik. smiling smiley I za wszystko zapłaciłam 20 zł. smiling smiley

daga - Nie ma już żadych możliwości odwołań ani wstąpienia na drogę prawną z tym komornikiem?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

18-02-2014 18:18:38

Klonówka
lejdi niestety nie ma wszystko u mnie się wali sad smiley coraz gorzej z mężem rozłąka jednak nie służy szkoda już gadać dziś cały dzień ryczę nie mam już siły na nic


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.