LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

daga198110 (offline)

17-02-2014 17:38:22

Klonówka
magutka GRATULUJĘ serdecznie kochana SUPER bardzo się cieszę że ok z malutką smiling smiley. Zobaczysz tyle już dałaś radę to teraz tylko mężuśka za rękę i na zakupki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Botica (offline)

17-02-2014 17:55:23

Oświęcim
magutka Gratulacje!


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

17-02-2014 18:43:57

Olsztyn
Magutka. Gratulacje, ale wspaniała wiadomość.
Możesz powiedzieć czy macica czy łożysko masz nisko, bo ja jestem w podobnej sytuacji i jest mi smutno że sama rodzić nie będę mogła tylko cc.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martunia00001 (offline)

17-02-2014 20:06:55

Śmigiel
witam was dziewczyny! niestety nie jestem tak aktywna na forum jak wy ale mam nadzieje, że znajde wiecej czasu i bedę częściej was odwiedzać.
ja mam wizyte w piątek i moze uda sie cos dostrzec doktorkowi kto tam u mnie rośnie?winking smiley niestety ruchów wyrażnych nieczuje czasem łaskotaniewinking smiley za to swedzi mnie brzuch( rośnie jak oszalały w ostatnim tygodniu). niestety strasznie doskwiera mi ból pleców i czasem kłuje mnie w podbrzuszu czy któraś z was też tak ma bądż miała bo ja ciagle znajduje sobie jakies problemy i moge zwariować.
pozdrawiam was gorąco

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 20:13 przez Martunia00001.

Xelia (offline)

17-02-2014 20:45:35

Olsztyn
Martunia podbrzusze a dokładnie tak jakby pęcherz boli mnie prawie cały czas, bardzo się tym denerwuje ale mój gin twierdzi że jest wszysto ok, że macica rośnie i takie mogą być objawy. A ja czuję taki ból jak przy zapaleniu pęcherza. Takie uroki ciąży. Można z obaw zwariować.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martunia00001 (offline)

17-02-2014 21:35:37

Śmigiel
super ze mi odpisalas bo dokładnie mam taki ból jak to określiłaś. teraz bede spokojniejszawinking smiley super dziewczyny że jesteście;*


[link widoczny po zalogowaniu]

Nutelka (offline)

17-02-2014 21:41:08

magutka Gratulacje córci smiling smiley

Xelia ja tez mam zmywarkę od roku może troche mniej i uważam że to mój najlepszy zakup uwielbiam ją !!!! grinning smiley

tyle miałam pisać i wszystko zapomniałam :/ za tydzień mam wizytę i już się cała trzęsę eh sad smiley





A po nocy przychodzi dzień A po burzy spokój

Sabi89 (offline)

17-02-2014 21:48:01

Cieszyn
Magutka gratulacje!!! Ja też po wizycie winking smiley mama była ze mną i namawiała mnie na USG... bo wszyscy już jesteśmy ciekawi płci hihi No i mówię lekarzowi ,ze może by mi tak USG zrobił... i się śmieje,ze w srode prenatalne a chce USG,a On ma te zwykłe... i gorzej widać... noale zrobił mi i... "chyba" będzie dziewczynka grinning smiley Jej jak Ja płakałam!! z mamą razem się popłakałyśmy!! Chodź, to nie potwierdzone na 100 % to jednak Ja czuję,że to będzie córeczka smiling smiley byle do środy teraz hihi Pani pielęgniarka mowiła,że ma nadzieję,że płaczemy ze szczęścia... Bo nie ukrywam marzy mi się córeczka :** Jejjj... jest cała i zdrowa... a ten ból co miałam, to badał,ale mówił,że w razie czego bo wszystko jest w porządku, to nospe wziąść no i oszczędzać się... cukrzycy nie mam dzięki Bogu... jedynie przepisał mi magnez, bo mam niedobór i często mnie skurcze nóg łapią... miałam tez pewny mały niemiły incydent przed wizytą, ale to opowiem Wam jutro,bo jestem bardzo zmęczona... dzień pełen wrażeń,a jutro rano wstaję,bo jadę z mamą zawieź tatę do szpitala... Pięknych snów mamuśki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

17-02-2014 22:07:58

Międzyrzecz
magutka, sabi Dziewczyny cieszę się razem z Wami, że wszystko w porządku, gratuluję dziewczynek i zazdroszczę, że już wieciedziecko z grzechotką Dziewczynki są supersmiling bouncing smiley

Spokojnie dziewczyny my też już niedługo się dowiemy...kurcze jak ten czas mi się dłuży. Niech któraś przestawi kalendarz na 27 lutego, połowa już będzie wtedy wiedziała, druga połowa się dowie i będziemy spokojniejsze.

Ja też mam zmywarkę, jest nią mój mąż - typ niespotykany, uwielbiający myć naczynia. Na początku znajomości sobie pomyślałam, niezły żarcik a później, kurcze on naprawdę lubi zmywać. LOL

martunia znajdywanie problemów i zamartwianie się to nasz specjalność - kobiet w ciąży!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

17-02-2014 22:14:02

Lubartów
Magutka - gratuluję córeczki! smiling smiley

Martunia, Xelia - mnie też boli w podbrzuszu, tak jakby to byl pęcherz, ale to nie pęcherz. Lekarz mówił, że to normalne i trzeba się uzbroic w cierpliwość, bo to macica rośnie. smiling smiley Gorsze jest to , że mnie skóra swędzi, drapię się jak wariatka. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.