LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Assillia (offline)

04-09-2014 10:52:41

Pruszków
A to mój wielkolud grinning smiley

Książę Mikołaj Gniewny winking smiley




Superbohater grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

04-09-2014 11:25:53

Klonówka
hej my już po szczepieniu mój syneczek waży 6,400 ;p i wszystko dobrze na usg bioderek tez ok więc się cieszymy. Lekarka pochwaliłała tylko maści na buźkę bo mama się najadła herbatników i synka wysypało ;p mam mu wałeczek pod główkę kłaść pod lewą stronę bo ma troszkę zniekształconą główkę ale lekarz mówił że mam się nie martwić że jak będe się stosować do zaleceń to się ukształtuje smiling smiley. Ide do szkoły p[o mojego 1szo klasistę smiling smiley. Miłego dnia kochane smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

palulina22 (offline)

04-09-2014 12:01:12

Bydgoszcz


A to moje szczęście!


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

04-09-2014 13:55:18

Międzyrzecz
Hej!

Wpadam na szybko....

Lejdi Tak u nas przeszły krosteczki. Wydaje mi się, że u nas to nie była skaza, ja nie odstawiłam całkowicie nabiału a po smarowaniu Ziajką krostki zniknęły... Ciekawe co doktorka Xeli powiedziała na krostki. Wiesz co, może to też być od czegoś w powietrzu jak dużo spacerujecie. My dopiero weszłyśmy do domu, od 10 w terenie! Też dużo chodzimy, ja mam jeszcze przylepę Martynkę:joliecouette:

Assillia Śliczniusi Mikołajek, jak ładnie główkę trzyma dzielny Książęgrinning smiley

Paulina Adaś przystojniak!

My dzisiaj 2 miesiące kończymy, ale ten czas lecismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

04-09-2014 18:24:19

My dzisiaj też dwa miesiące kończymy radość

My z Lenką długo nie spaceruję bo trochę zimno i ciągle deszcz pada, a na spacer wychodzimy jak na chwilę przestaje padać. Lenka jest cieplutko ubrana i zawsze coś świeżego powietrza złapie radość


[link widoczny po zalogowaniu]

Pipi7 (offline)

04-09-2014 23:11:37

Część mamusie!trochę się nie oddzywalam bo czasu braksad smiley
Prześliczne fotki kochane!aż miło popatrzeć!
Assils-super wysoko trzyma główkę twój synek!
A właśnie jak często kladziecie maluszki na brzuszku u jak długo wytrzymują?
Mój tak jak pięknie jadł i spał tak od wczoraj siedzialvy cały czas na cycusmiling smiley
Mama-pytasz co u nas ...hmmmm...różniesmiling smiley Pola moja ma czasem ciężki charakter bo wszystko musi być tak jak ona chce a jak nie to bunt krzyki piski...wydaje mi się ze zazdrosna jest o Stasia bo jak Ryłko powiem kocham cię stasiu od razu mnie naśladuje i też *


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Pipi7 (offline)

04-09-2014 23:40:06

Chce żeby odraxu też ja przytulacsmiling smiley ale Stasia jak całuje mizia Przytula to szok. Mówi ze go kocha smiling smiley
Nie zmienia to faktu że ten bunt dwulatka u nasbzbiegl się jeszcze z tą zazdroscia i jest hardcore czasami. Pola się buntuje piszczy nie chce jeść albo cosbrobi na zlosc, ostatnio upatrzyla sobie włączanie co chwila kurkow od gazusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Pipi7 (offline)

05-09-2014 01:36:51

Na spacerach to ona jest aniołek ale w domu to czasem tylko myśli co by tu zrobić smiling smiley

Powiedz mi a twoja je chętnie? Bo moja dobroju czasu to jadła mi wszystko później kilka potraw odeUcika ale teraz to jest jakaś masakra nic nie chce jeść..tylko rosół z kluskami ewentualnie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

05-09-2014 07:38:32

Siedlce
Mama: A ja myślałam, że to te państwowe szczepionki "rzekomo" powodują autyzm, bo mają rtęć.
Asillia: Współczuję przeżyć. Ja też bym nie pomyślała, że takie małe dziecko może się przekręcić, ale moja połzna środowiskowa już na pierwszej wizycie nas uczuliła, ze rodzice nigdy nie wiedzą, kiedy dziecko nauczy się przekręcać i lepiej dmuchac na zimne. A z chodzeniem z dzieckiem nawet na siku do łazienki to przesada. Ja najczęściej małęgo zostawiam w łóżeczku, bo najbezpieczniej, a jak na łózku (mamy duże łoże małżeńskie) to zawsze obkładam go zwiniętymi kocami, chociaż mój mąż się śmieje, że niepotrzebne aż tak. Ostatnio też kładę koc na podłogę i mały na nim ogląda światsmiling smiley

Co do wagi po ciaży to nie wiem ile schudłam, bo nie mam wagismiling smiley. Ale patrząc na mnie to wszystko mam chude (oprócz biustu) niż przed ciążą. Ludzie się dziwią, że tak szybko schudłam (tydzien po porodzie już tak wyglądałam), a ja po prostu w ciaży przytyłam tylko 9 kg więc wszystko ze mnie zeszło - jeszcze karmienie piersią ze mnie wyciąga - jem bardzo dużo, często a ciagle głodna jestem i ciagle jem i tak w kółkosmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

05-09-2014 08:28:42

Klonówka
Hej u Nas po szczepieniu 0 gorączki marudzenia mały spał super usnąl o 19,30 spał do 1,30 później o 4,30 się obudził i o 7 więc super. Ja kontroluję sobie wagę specjalnie kupiłam by wiedzieć ile schudłam. Zaraz szybko do szkoły zaprowadzić synka zakupy spacer no i szykowanie obiadu. Później znowu szkoła pranie firanek bo teściowa mi dziś na dole umyje okna więc muszę pościągać i poprać no i jak zdążę to spacer kolejny echhh ale bieganiny mam czasem mam ochotę usiąść i mieć wszystko w ...... tak mi się nie chce a najgorsze jest to że wszystko na mojej głowie bo M nie ma. Nic koniec marudzenia piękna pogoda trzeba się cieszyć smiling smiley. Miłego dnia kochane a Te Wasze Aniołki coraz piękniejsze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.