LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Assillia (offline)

30-08-2014 15:47:06

Pruszków
Ojej dawno mnie nie było ale to chyba przez to, że mój M wrócił do pracy i w tygodniu wszystko w domu muszę ogarniać sama. Miki nie zawsze chce spać, tylko bujać się na rączkach, więc dobrze, że mam czas coś zjeść i się ubrać tongue sticking out smiley
Byliśmy w środę na pierwszych szczepieniach. Jak to moje biedactwo się rozpłakało jak go pani kuła w obie nóżki sad smiley Ale potem ślicznie zasnął na 3h smiling smiley Zaszczepiliśmy Młodego też na rotawirusy. Z pneumokokami jeszcze się wstrzymamy.
Ostatnio korzystamy, póki jest jeszcze ciepło, i chodzimy na 3-4h spacerki do parku na drugi koniec miasta smiling smiley
Miki też już zaczyna gaworzyć. Jakie to urocze jak wydaje z siebie inne dźwięki niż płacz winking smiley i jeszcze te jego uśmiechy od ucha do ucha smiling smiley
W czwartek w końcu idziemy do ortopedy. Niestety prywatnie ale na nfz są u nas takie terminy, że musiałabym chyba zapisać Mikiego jeszcze będąc w ciąży tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

30-08-2014 16:05:52

Siedlce
Sabi: Czytałam - wzruszające. Gratuluję odwagi napisania i życzę dalszych sił w opiece nad małą!




[link widoczny po zalogowaniu]

Sabi89 (offline)

30-08-2014 16:52:40

Cieszyn
Dziękuję Mariola 789 winking smiley
A więc mam troszkę czasu na wpis... bo zawsze szybko, szybko... posprzatane, mała śpi... smiling smiley
Moja Klara to juz nie tam żaden niemowlaczek tylko bobasek smiling smiley Ma 6 kg... już gaworzy... jest ruchliwa... rozkopuje mi się nogami i wziązku z tym muszę kupić Jej spiworek smiling smiley Dużo się śmieje... kolek brak, mało płacze praktycznie wogóle... tylko jak głodna,a mama mleka nie daje hihi potrafi leżeć w wózeczku czy w łóżeczku nawe 2 godziny i nie zapłakać.... Dziecko mam strasznie grzeczne smiling smiley rano śpimy do 9, 10 nawet winking smiley "tatuś" się nie odezwał do dziś i jego rodzina... kompletna olewka... no trudno... na początku przezyłam,to ale teraz niech spada na drzewo... we wtorek idę do adwokata i zakładam mu sprawę o odebranie praw, zwrot kosztów związanych z ciążą i alimenty... chciałam to olać,ale uznałam,że życie jest długie,a to nalezy się mojej córeczce... bo jej ojciec żyje, jest zdrowy, dobrze zarabia i ma się dobrze... Chrzest był 10 sierpnia... w kościele połowa mszy interesowała się, oglądała a połowę spała smiling smiley łzy mi cisły się do oczu smiling smiley Odwiedzin mnóstwo... Klarcia była już na paru imprezkach, jest bardzo towarzyska i grzeczna więc żaden problem gdzieś z Nią wyjść smiling smiley we wrześniu mam dostać z telefonz pracy na ,którą baaardzo czekam... matko niedawno się odpoczywało z brzuszkiem ,a tu już o pracy... no Ja bym chciała non stop być w domu ,ale muszę jakoś Nas utrzymać...a ta praca pozwoli Nam na godne życie... miała badane już bioderka, wszystko ok... szczepienie za Nami... powolutku rosniemy smiling smiley strasznie mi leci każdy dzien smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Sabi89 (offline)

30-08-2014 16:55:27

Cieszyn



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-30 16:57 przez Sabi89.

Xelia (offline)

30-08-2014 19:09:55

Olsztyn
Sabi jestem jakaś nieogarnięta. Czytałam tą historię i myślałam 'przecieź Sabi też jest w takiej sytuacji'. Do głowy mi nie przyszło że to Ty napisałaś.
A my dziß cały dzień płaczem, dlaczego? Nie wiem. Na rękach śpi. Odkładam-płacz. :bebe:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sabi89 (offline)

30-08-2014 21:55:46

Cieszyn
Botica ale masz slicznotkę smiling smiley a powiedz mi podałaś "tatusia" już do sądu? działasz coś?


[link widoczny po zalogowaniu]

Sabi89 (offline)

30-08-2014 21:57:57

Cieszyn
Xelia chyba mamusie tak mają winking smiley zmęczenie, nadmiar obowiązków robi swoje... a dzidzia pewnie poprostu potrzebowała widocznie bliskości mamusi smiling smiley

oj zdjęcia nie weszły mi sad smiley a chciałam pokazać Wam moją córeńkę... jak wy dodajecie?


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

31-08-2014 06:55:57

Olsztyn
No właśnie, jak dodać zdjęcie. Pytam po raz..... helo?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

31-08-2014 13:22:12

Hej i ja mam w końcu chwilę bo mój M usypia Lenkę radość Moja mała też już gaworzy i to od dawna, a jej uśmieszki są cudowne radość Dzisiaj czekamy na kolejnych gości, już mnie te wizyty nudzą, tym bardziej że to znowu niemcy przyjeżdżają i trzeba się podwójnie wysilać i jeszcze o języku myśleć jak co powiedzieć radość

Jak wkleić zdjęcia wchodzicie na swój profil - zakładacie album - dodajecie zdjęcie - pot zdjęciem wyskakują tabelki z linkami - wybieracie link do dodaj duże zdjęcie - wklejacie ten link na forum i powinno się udać radość
Jak nie dacie rady sprobuję jeszcze dokładniej opisać buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

01-09-2014 08:18:34

Klonówka
Hej wpadłam w locie bo zaraz na rozpoczęcie roku szkolnego lecę brak czasu na wszystko. Mój mały grzeczny sam potrafi leżeć też w łóżeczku i sobie gadać po swojemu ma już ulubioną zabawkę która wisi na łóżeczku i do niej po swojemu gada i się śmieje i raz go nagrałam jak rozmawiał z swoim misiem hehe ale to wyglądało. Pokarmu mam strasznie dużo często muszę troszkę ściągać bo robią się takie guzki mi i boję się że będę miała gorączkę bo zrobi się zastój pokarmu. Czasem mam dość tego karmienia bolą często piersi bo z lewej mi leci szybko strasznie i jak mały połyka to się denerwuje jak nie odciągnę troszkę przed karmieniem bo nie nadąża połykać. Za msc będzie mój M to go wykorzystam na całego. A jak u Was z miesiączką miałyście już ?. Mnie dziś pobolewa podbrzusze i jak robiłam siusiu rano to na papierku miałam krople czerwone może to już okres. Wizytę pierwszą u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie ma urlop więc nie wiem. Miłego dnia życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.