Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

MartaMaj (offline)

05-01-2014 23:45:20

Drzewica
I jeszcze podoba nam sie imie Hanna. Moglabym wtedy nadac corce 2 imiona Hanna Sofia, co tez fajnie brzmi i pasuje i w Polsce i w UK winking smiley ale Hanna nie bylaby juz taka lobuziara i moze Gabryska by ja zdominowala hehe!

bllondii (offline)

06-01-2014 10:19:45

A-stów
Marta to jak tak nie możecie się zdecydować na męskie imię i podoba Ci się imie męża to ja bym zaproponowała Tobie nazwać synka Junior i by był Artur Junior smiling smiley co prawda nie wiem jak to działa, więc musiałabyś poczytac na ten temat smiling smiley
Wymienię jakie mi imiona się podobają może Tobie wpadnie jakieś w oko smiling smiley
Oliwier, Ksawery, Natan, Oskar, Brajan, Kacper


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

06-01-2014 13:02:13

Bydgoszcz
Widzę że tu już prawie nikt sie nie wypowiada, szkoda.
Marta preferuje raczej Lili, Lilka mi sie nie podoba.
Ja uważam że to tylko imie, ona nie daje charakteru dziecku, może ewentualnie do niego pasować bądź nie.
Gdyby to były skurcze porodowe to nie poszła byś spać, uwierz mi winking smiley
Też mogę Ci powiedzieć jakie imiona mi sie podobają dla chłopca, Vincent, Wiktor, Nikodem, Dorian, Nataniel.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 13:03 przez Cataleya.

bllondii (offline)

07-01-2014 09:31:59

A-stów
Mi też Lili sie bardziej podoba smiling smiley

noo cisza tu straszna a na FB to jednak nie to samo smiling smiley
dzisiaj mam wizytę, aż się boję iść... bo nie wiem co zrobie jak mi żadnego badania nie zrobi... w końcu za cos jej płacą ;/

ja ubranka wszystkie juz poprasowałam huraa grinning smiley dzisiaj piorę pościel i pieluchy tetrowe i będzie wszystko gotowe smiling smiley stwierdziłam tylko że kilka ciuszków musze dokupić i będę musiała kolorystycznie patrzeć żeby w jednym praniu puścić hehe

co mnie dziwi ostatnio noce mam przespane całe i nie wstaję nawet do łazienki dopieor nad ranem 5-6 , a co najdziwniejsze spie do 10-11 grinning smiley co sie u mnie nigdy nie zdazalo dzisiaj tylko mnie zyczliwa kolezanka obudziła sms-ami ;///

a co do mojego samopoczucia to czuję się bardzo dobrze, skurczy ostatnio żadnych nie mam więc czuję że moje maleństwo szybciej jak o czasie nie przyjdzie na świat smiling smiley żeby się nie nakręcać to jestem nastawiona że przyjdzie jak będzie już gotowy, moż eteż dlatego że się boję tego porodu więc mi tak nie spieszno hehe . Mam ostatnio straszne humorki i wredna jestem niesamowicie, z kazdym bym sie kłóciła ;/ biedny mój mężulek to tez nerwusek i jak ja wybucham to i on zaraz hehe ale u nas to chwilowe góra do godziny milczenia i później ten co bardziej nabroil sie przytuli i jest dobrze smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 09:32 przez bllondii.

Cataleya (offline)

07-01-2014 12:13:42

Bydgoszcz
To prawda, na FB to już nie są rozmowy tylko dodawanie postów o skurczach etc a reszta je komentuje. Ja mam jeszcze troche czasu i chciała bym jeszcze popisać o innych rzeczach...

Sylwia też mam dzisiaj wizyte na 15.15. Myśle ze powinna Ci zrobić jakieś badania dzisiaj no bo to w końcu już końcówka ciąży a jak nie to ją wyzwijtongue sticking out smiley pewnie i tak sie już nie spotkacie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

07-01-2014 14:33:25

A-stów
Ja bedę pisać tu i licze że mamy wrócą wszystkie smiling smiley
no oczywiście czego się mogłam spodziewać... cisnienie, waga, serduszko synka i wypisała mi receptę bo mam zapalenie pochwy (chyba, bo oczywiscie nie powiedziała co jest nie tak) eh... ale mam wizyte za tydzien i KTG bede miala robione. A no i mężuś nie będzie zadowolony jak mu przekaże że z seksem musimy sie wstrzymać hehehe

zdaj \relacje jak Olimpia u Ciebie wyglądała wizyta bo praktycznie w tym samym tyg jestesmy smiling smiley

I Madzius by mogła sie udzielic i powiedziec jak tam u niej wizyta smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

07-01-2014 17:13:27

Bydgoszcz
No ja jestem załamanagrinning smiley w styczniu to ja na pewno nie urodze, u mnie sie nic nie dzieje, zadnego rozwarcia, miękkiej szyjki nic absolutnie nic. Wizyte mam następną na 28 stycznia i dopiero wtedy umówimy sie na cc cięcie, jak to lekarz powiedział "ciąża musi być donoszona". Mała waży 2600 gin oscyluje że będzie jakies 3500 ważyła. Ja w ciaży jak słoń będe 22 miesiące chodzić grinning smiley Przecież ja sie ledwo kulamgrinning smiley a Najgorsze to są moje rozstępy, z dnia na dzień coraz większe, za miesiac będe jak tygrys wyglądaćgrinning smiley

Kupiłam dzisiaj bujawke dla Lili, [link widoczny po zalogowaniu] ale udało mi sie taką za 250 wylicytować smiling smiley a pare dni temu kołderke,[link widoczny po zalogowaniu] z racji że mam nie wymiarową musiałam kupić tej samej firmy co łóźeczko i cały komplet który do niego byl.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 17:14 przez Cataleya.

Gnatoya (offline)

07-01-2014 17:59:47

Lubin, Leszno
Hej kochane

Mnie to troszkę denerwuje,że dziewczyny piszą na FB a nie tutaj... ja jednak przyzwyczaiłam się czytać na forum co się u nas dzieje.

Jestem po wizycie w szpitalu. Cyprianek przyjdzie na świat w czwartek grinning smileygrinning smiley mam się zgłosić na CC o 6.30 rano bo jeszcze przed samym zabiegiem czekają mnie badania i przygotowania do niego. Dobrze,że ściągłam tipsy bo tak to byłaby lipa.. no i fajnie, bo wyjdziemy w niedzielę ze szpitala rano. Marcin jeszcze jest w trasie ale już załatwił wolne na przyszły tydzień co by był z nami... bardzo się cieszę,że moje maleństwo przyjdzie na świat w tym tygodniu bo już mam dosyć ciąży i wszystkich dolegliwości z nią związanych. Co do skurczy ja nie mam od wczoraj, za to okropnie chrapię i boli mnie wszystko jak idę...

Oli nie sugeruj się tym co mówi lekarz, a nóż widelec akcja porodowa zacznie się wcześniej i maleńka przyjdzie na świat.

Sylwuś koniecznie idź na wizytę prywatnie albo zgłoś się na Ip pościemniaj,że coś Ci jest bo tak to przynajmniej będziesz dokładnie wiedzieć na czym stoisz... co do humorów nie przejmuj się ja na wszystkich ostatnio non stop wrzeszczę ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

07-01-2014 18:11:59

A-stów
Madziuś ale superancko że już w czwartek będziesz miec maluszka przy sobie grinning smiley tak Ci zazdroszczę ze sobie nie wyobrazasz skubana grinning smiley masz pisać do mnie!! co sie dzieje jak sie czujesz i jak Cypek (jak tylko bedziesz miała chwilke, oczywiscie jak juz odpoczniesz i ochloniesz ze szczescia) szczęściaro grinning smiley życzę bezkomplikacyjnego cc i żebys szybko do zdrowia powrócila no i zeby Cypek byl zdrowy grinning smiley

Olimpia czuję tak samo jak Ty że wiecznie w ciąży będę chodzić smiling smiley o tyle mam lepiej że mi nie jest tak strasznie ciężko tylko czasami mam takie dni smiling smiley
fajna ta pościel taka inna, i też chcę taki bujaczek grinning smiley szwagierka mówiła żebysmy o to sie nie bali wiec liczę ze bede miała smiling smiley

I powiem wam dziewczyny że chyba się wybiorę nawet na wesele 16tego stycznia hehe jeszcze myślimy z mężusiem (no chyba że synek będzie chcial do nas szybciej) smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

08-01-2014 06:50:57

A-stów
nooo z dniem dzisiejszym zakończyło się moje spanie do późna ehh sad smiley mąż do pracy na 7 i od 6 co 5min budzik dzwoni, na razie pewnie będzie tak mnie męczyl bo sam musi sie przestawić smiling smiley

już co raz bliżej tych maleństw waszych smiling smiley aż nie mogę sie doczekać, bo na swoje to troszkę poczekam jeszcze smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.