Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

agusia441 (offline)

01-01-2014 03:55:38

Mszana
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :* SZCZŚLIWEGO, BEZBOLESNEGO I SZYBKIEGO ROZWIAZANIA I RZEBY CAŁY TEN ROK BYŁ WESELSZY I LEPSZY.

Jeszcze nie śpię bo dopiero wróciłam z Sylwestra u rodzinki smiling smiley co prawda pół przeleżałam na kanapie ale było wesoło smiling smiley
Jestem przeszczęśliwa że dotrwałam w dwupaku chociaż po ostatniej nocy miałam lekkie obawy czy dam rade :/
Mały zafundował mi mega zgagę, skurcze, wiaderko przy łóżku no i ogromnie wysokie ciśnienie ale dzisiaj było nawet znośnie. Mój małżonek pomagał bratu w organizacji sylwestra i mnie zatransportował do rodzinki na kanapę żeby mnie pilnowali.


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1908 (offline)

01-01-2014 11:31:23

Wrocław
Witam w Nowym Roku smiling smiley

ja tez w dwupaku i jestem przeszęsliwa ze udało nam sie dotrwaćsmiling smiley
Na sylwestra bylismy na domówce u znajomcyh , tak na spontaniesmiling smiley ale Małej sie nie podobało bo bylo za glosno , rozne głosy a jak muzyka glosniej leciala to szału dostawała w koncu po polnocy tak mi przywaliła ze mi skóra pękła, wiec wstalam i wrocilam do domu - i spokojsmiling smiley wykapalam sie i polozylysmy sie spacsmiling smiley dopiero teraz sie obudziłasmiling smiley taka mała jeszcze w brzuchu a juz rządzi rodzicamismiling smiley


a jak Wasz Sylwester?smiling smiley)

Wszystkiego Dobrego!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

01-01-2014 13:37:13

Lubin, Leszno
Witam wszystkie zapakowane w Nowym Rokumłody kozak

Ja też jeszcze w dwupaku tak jak chyba wszystkie, u nas Sylwester spokojnie nie licząc skurczybyków do 3 w nocy ale oczywiście przeszły... teraz tylko czekam, która pierwsza z nas pójdzie rodzić bolące zęby w końcu mamy styczeń czas na rodzenie naszych małych cudów.

Wizytę mam 3go o 9 rano, zobaczymy co się dowiem i ile mój kawaler waży. Za 2 godziny mam nieproszonych gości więc spadam posprzątać po wczorajszym wieczorze. Mam nadzieję,że wasz Sylwester był udany i że wszystko z wami i waszymi maluszkami ok smiling smiley


Buziaki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

01-01-2014 15:01:32

Bydgoszcz
Sylwia fajny wózeksmiling smiley Co do prania to tak, wypierz wszystko co sie da. Ja od jutra prasowanie no i w sumie poprać też muszę do końca bo rożek i pościele własnie mam nie poprane. Zabawki wszystkie które się da wyparz, dzidzia i tak nie bedzie sie prędko bawiła interaktywnymi więc jeśli są nowe nie zawracaj sobie nimi głowy, jeśli po kimś gąbeczką z płynem trochę przetrzyj.

U mnie Sylwester w miarę, wypiłam sobie nawet szklankę piwa. Goście posiedzieli troche dłużej niż mieli, skończyło sie o 3. Anastazja bała sie petard więc musiałam z nią przeczekać w domu, potem jak ją uspałam to co chwilę sie budziła i musiałam do niej latać więc średnio fajnie.

Szczęśliwego nowego roku i przede wszystkim bezproblemowego rozwiązania


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

01-01-2014 15:04:10

A-stów
je je je!! I ZACZĄŁ SIĘ NASZ MIESIĄC!! grinning smiley grinning smiley


u mnie Sylwester minął spokojnie ledwo wytrwałam do 12 hehe smiling smiley po pikolo miałam straszną zgage eh i teraz tez mnie troszkę męczy ale już nie tak.

cieszę się, że wszystkie wytrwały do nowego roku smiling smiley i trzymam kciuki za wszystkie żeby też w tym miesiącu sie rozpakowały smiling smiley ja mam nadzieję, że za 2 tyg synuś już się będzie pchał na świat smiling smiley

nie mogę się doczekać pierwszego styczniowego maleństwa grinning smiley i ciekawe która będzie miała ta przyjemność smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Roczka (offline)

01-01-2014 19:32:24

Lipno
Szczęsliwego Nowego roku Mamusie!

Ja sylwester spędziłam w domu na trzeźwo haha, spałam juz o 1, po zjedzeniu pysznego noworocznego tortu, który zrobiła moja tęsciowa, co jak co, ale łapkę do wypieków to ona ma, teraz jestem po kolacji i deserze i ledwo co piszę posta smiling smiley jestem tak pełna! Ja skurczów nie mam takich mocnych, czasami mi brzucho twardnieje, ale nie wiem czy to to, ponieważ to moja pierwsza ciąża, a co do rozstepów to ja bym była zadowolona z 3, a tutaj cały brzucho pękł w 8 miesiącu, a teraz pękam na bokach, a trudno, już się tym nie przejmuje :p Jedyne co mnie męcz to okropne bóle zębów, ponieważ przez ciąże dwa mi się popsuły i teraz napierdzielają jak szalone, obiecuje sobie ze po ciazy je zrobie smiling smiley

Buziaki dla Was :*

agusia441 (offline)

02-01-2014 00:17:01

Mszana
Hejka grinning smiley
U mnie dzisiaj spokojnie mimo paru skurczów.
Spałam do 12 bo położyłam się dopiero o 4 nad ranem, spać nie mogłam bo mojego ze mną nie było bo pilnował i pomagał bratu na imprezie sylwestrowej (wrócił dopiero o 7)

Dzisiaj wizyta na 14:15 mam nadzieję że ostatecznie dowiem się kiedy mogę urodzić żeby się psychicznie przygotować bo szczerze te czekanie kiedy się coś zacznie nie jest dla mnie bo ja nie mam cierpliwości smiling smiley

Szczerze sama jestem ciekawa która z nas bedzie pierwsza rozpakowana w 2014 obstawiam że jakaś niespodzianka komuś wyskoczy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 00:17 przez agusia441.

bllondii (offline)

02-01-2014 19:24:30

A-stów
Agusia jak tam po wizycie?

Madziuś jutro wizyta, więc moze juz określą Tobie termin smiling smiley ja mam 7go i nie pamietam na która a karteczke zgubilam hehe

zrobiłam dzisiaj pierwsze pranie, ale oczywiście kupiłam tylko proiszek do białych i wieksza polowa ubranek czeka jak jutro skocze kupic do kolorowych i tak sie zastanawiam czy płyn kupować? bo przyznam się że pranie robiłam dzisiaj moze 3 raz w zyciu hehe

i jak mam patrzeć jak na metce jest znak żeby nie prasować? bo tak jest na ręczniczkach i prześcieradłach i innych paru rzeczach i nie wiem czy prasować czy nie takie rzeczy w koncu prasowanie ma zabić bakterie. ehh
mam tyle pytań że żałuje że do szkoły rodzenia nie poszłam, tam by mi duzo powiedziały sad smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

02-01-2014 21:14:36

Bydgoszcz
Blondi to kto Tobie i mężowi gacie pierze ?:> Basia ma racje, płyn do prania to fajna sprawa, jeśli pierzesz w proszku to płyn do płukania też kup bo wtedy ciuszki są miękkie. Ja też na początku prasowałam wszystko, niektóre rzeczy w mniejszych temperaturach albo na lewej stronie np ubranka welurowe. Chociaż ręczników chyba nie prasowałam.
Ja dzisiaj troche poprasowałam ale nie wszystko bo jak sie Nastka obudziła było koniec prasowania bo przy niej sie nie da.
Też mam wizytę 7smiling smiley
Zamówiłam dziś wózek, [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 21:16 przez Cataleya.

asia1908 (offline)

02-01-2014 22:30:17

Wrocław
Dobry wieczór Kochaniutkie!!smiling smiley))

wlasnie dzis dokonałam cudu - ukonczylam 40 tydzien ciąży"D tak mi mówi suwaczeksmiling smiley

na jutro mam termin ale nie sądze by cos sie zaczelo - jutro rowniez mam wizyte u lekarza i KTGsmiling smiley

ja pralam w plynie lovely i plyn mam niemiecki dla dziecismiling smiley wszystko poprasowane czeka w komodziesmiling smiley

wczoraj mialam jakies skurcze ale przeszly - myslałam ze cos sie rozkreci. jedynie co mi dokucza od wczoraj to hemoroidsad smiley bol nieziemskisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.