Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

mniszka19 (offline)

22-11-2013 12:03:17

Kielce/ okolice
Powoli zaczynam dochodzić do wniosku że mój organizm ma już dość a dziś strajkuje na całego z łóżka jeszcze się nie zwlekłam wszystko mnie boli a do tego jeszcze doszła biegunka i wymioty;/ Jak nie przejdzie do przyjazdu Kamila to chyba się wybiorę na IP dobrze że mała co jakiś czas daje o sobie znać delikatniej niż zwykle ale zwalam to na dzisiejszy smętny dzień.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kinia202 (offline)

22-11-2013 20:21:46

OSTROWIEC ŚW.
Witam wszystkie Mamusiewinking smiley
Dzięki za miłe przyjęciewinking smiley Ostatnio jakoś brakuje mi czasu na internet, ale od grudnia planuję zrobić sobie odpoczynek od pracy i wtedy będę się mogła bardziej "udzielać"winking smiley
Mój przewidywany termin przyjścia na świat mojej córeczki to 29 styczniawinking smiley Ale przygotowania do jej powitania trwają na całegowinking smiley Babcie szaleją na punkcie nowego członka rodziny;-) Szafki zapełniają się w tempie niesamowicie szybkimwinking smiley
Póki co nadal pracuję, choć dotarcie do pracy, czy powrót do domu sprawia mi już coraz większy problemwinking smiley Praca przy biurku, więc się fizycznie nie przemęczam, ale za to zbyt długie siedzenie masakruje mi kręgosłup...Staram się "regularnie" wstawać, ale nie zawsze się tak da... szczególnie jeśli się czymś zajmę i to mnie pochłonie na całegowinking smiley Później poruszam się niczym Robocopwinking smiley
Jak zapewne u wszystkich Was zdarzają się dni, że mogłabym "góry przenosić" - tyle mam energii,ale zdarzają się też takie, że najchętniej nie wstawałbym z łóżka- bo czuję się jak wieloryb, wielka, spuchnięta niczym balon.... No ale kopniaczki mojej Natalki, choć czasem okrutnie bolesne, powodują uśmiech na twarzywinking smiley i nie mogę się doczekać, aż będę mogła ją przytulić, ucałować.... choć przyznam też, że z drugiej strony jak pomyślę o zbliżającym się duuużymi krokami terminie- strach się pojawia. To moja pierwsza ciąża, w dodatku jakby to powiedzieć delikatnie- nieplanowana, była dla nas dużym zaskoczeniem... więc stawienie czoła maleństwu, bezbronnemu... będzie dla nas ogromnym wyzwaniem...winking smiley
Do tej pory cała ciąża przebiegała u mnie bezproblemowo... Trochę na początku męczyły mnie bóle brzucha, ale lekarz polecił mi brać magnez i faktycznie pomogłowinking smiley Wyniki jak do tej pory też wychodziły mi poprawnie... jedynie z cukrem lekarz mi pogroził, że wymieściłam się granicy... a najgorsze że cukru mało co spożywam no ale widocznie taki mój "urok" ... w grudniu mam "obiecane" badanie na HIV i resztę tych podstawowych...
No rozpisałam się jak na pierwszy raz winking smiley

pozdrawiamwinking smiley


Kingawinking smiley

Cataleya (offline)

22-11-2013 21:01:42

Bydgoszcz
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Jeszcze pare rzeczy ale nie widzę ich na stronie.
Ja przed chwila wstawilam pierwsza pralke malych rozowych ciuszkówsmiling smiley ale prasować też nie cierpie..sad smiley
Mniszka dobrzę ze moja tak jeszcze nie ma, wszystko przede mnągrinning smiley
Kinia to kolejna dziewczynka na forum bo przewazaja chlopcysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 21:09 przez Cataleya.

kinia202 (offline)

22-11-2013 21:49:36

OSTROWIEC ŚW.
Cataleya ja też mam już pełną szafę ciuszków, prześlicznych sukieneczek, różowych bluzeczek, sweterków, śpioszków... Póki co prasowanie odkładam na później... Obiecywałam sobie, że nie ulegnę "modzie" na " różowe dla dziewczynki", "niebieskie dla chłopca", ale nie da się....winking smiley wózek mam w neutralnych kolorach i podobnie zrobiłam zamawiając pościel do łóżeczka... ale ciuszków nie odpuszczęwinking smiley To wszystko jest takie ślicznewinking smiley


Kingawinking smiley

Gnatoya (offline)

22-11-2013 22:16:57

Lubin, Leszno
Kinia dlaczego badania podstawowe jak HIV masz dopiero teraz? to powinno przecież być zrobione na początku ciąży? chyba,że ja się mylę?


Olimpia legginsy cudne smiling smiley jak tam prasowanie? grinning smiley poszło?


Ja dzisiaj kupiłam sobie jeansy i wszystkie rzeczy potrzebne do szpitala grinning smiley także zostało mi tylko kupienie łazienki i torby do szpitala i wsio grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

22-11-2013 23:00:32

Bydgoszcz
Madzia ma racje, badanie na HIV powinno byc wykonane w pierwszym trymestrze.
Ja dopiero wywiesilam, prasowac bede w niedziele bo jutro idziemy na urodzinki do corki kumpeli.
No nic dobrej nocy:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

24-11-2013 08:36:15

A-stów
Olimpia znalazłam taki wózek dosyć wydaje się fajny smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

a ja poszukuję od kilku dni wózka już tak na poważnie i nie mogę wybrać jak fajny wózek to kolorystyka słaba, jak kolory ma fajne to coś z funkcji mi nie pasuje sad smiley
Osttanio znalazłam strone co w jakim tyg zacząć przygotowywać i ja zacznę prać ubranka przed, albo po świętach smiling smiley i tak samo z przygotowaniem torby do szpitala smiling smiley jednak dziwne by było jakbym przygotowała wszystko na tip top hehe bo to nie w moim stylu, zawsze wszystko robię na ostatnią chwilę smiling smiley

Jutro mam wizytę huraaaa grinning smiley zobacze moje szczęście smiling smiley

Kinia su[per że ciąża przebiega bez komplikacji smiling smiley i każda z nas ma mieszane dni raz ze ni sie nie chce a raz ze sił braknie smiling smiley

U mnie się włącza powoli syndrom "wicia gniazda" bo mam ochotę sprzątać , wszędzie porządek zrobić, w sam raz przed świętami smiling smiley ubranka też bym już poprała i poprasowała, ale chyba to za wczesnie smiling smiley
Zaczynam powoli oswajać się z myślą że już niedługo synek będzie z nami, jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić wszystkiego i jak pomyślę że to zaraz może być to czuję się nie przygotowana i nie gotowa smiling smiley
W środę przyjdzie łóżeczko, przewijak, więc z takich wiekszych rzeczy to wózek zostaje no i wanienka smiling smiley

Madziuś fajnie żę już takie prezenty dostajesz smiling smiley ja też chcę hehe smiling smiley

Kasiu mam nadzieję ze już lepiej się czujesz i ze wszystko jest ok smiling smiley
a tak nawiasem to wstyd się porzyznać ale na czym polega IP?


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

24-11-2013 10:18:49

okolice Poznania
Hej Kochanewinking smiley
No ja jestem oczywiście kilka stronek do tyłu, ale rzuciło mi się w oczy zdjęcie z USG córeczki Olimpii - przecudne !:* normalnie tylko pozazdrościć, ja tam żałuję, że mój gin nie ma takiego lepszego sprzętu... a tak to szkoda mi kasy aby iść do tej babki co byłam ostatnio, bo Nasza malutka nie lubi być podglądana i często robi na wizytach psikusywinking smiley więc iść wydać kasę a tu nic... to troszkę szkoda... Gin na tym swoim sprzęcie próbował jakieś zdjęcie wyczarować, ale nic z tego nie wyszło... może na nastepnej wizycie coś wyjdzie ale wątpięwinking smiley

Kasiu mi też zdarza się drętwienie rąk, a dokładnie dwóch palców lewej ręki i to tak mam od ok 2 miesięcy z czym, że wcześniej mi to ustępowało, a teraz tak od 2 tygodni to mam non stop i bardziej nasilone, że utrudnia mi to niekiedy jakieś proste czynnosci... ogólnie łykam aspargin, ale w czwartek powiem o tym ginowi i może zapisze mi jakieś dodatkowe witaminy. Taka dolegliwość w dużej mierze spowodowana jest zatrzymaniem wody w organiźmie.. no mam nadzieję, że po urodzeniu Malestwa szybko to puści.. No i rzeczywiściście chyba powinnać wybrać się Izbę Przyjęć, bo takie masz niecekawe te objawy... ty ogólnie jakoś ciężko chyba przechodzisz ten trymestr - trzymam kciuki oby do końca ciąży było tylko lepiej winking smiley

Wczoraj też wzięłam się za pranie bo dostałam jeszcze troszkę ciuszkówwinking smiley w póżniejszym terminie będę prać kombinezony i pościele, a le Madziu tak jak Ty nie będę Nikolki na początku przykrywać kołderką, będzie spała w śpiworku z polarka i przykryję ją kocykiem, no i bez poduszki, podobno tak Maleństwom jest najwygodniej winking smiley jak fajnie, że już masz praktycznie wszystko dopięte na ostatni guzik winking smiley no ja w sumie też kilka rzeczy zostało ale są już upatrzone więc to jest kwestia zebrania się zakupusmiling smiley
Mężuś ma od grudnia 3 tygodnie urlopu więc w tym czasie na pewno wszystko załatwimy winking smiley no i jeszcze trzeba prezenty świąteczne kupić - to mnie troszkę przeraża, że to tak zbiega się w czasie..
W grudniu też będziemy już montować łóżeczkowinking smiley nie mogę się doczekaćwinking smiley

Jeśli chodzi o pamiątki to ja żałuję, że takich nie mam (no prócz z chrztu smiling smiley), fajnym pomysłem jest kartka z kalendarza, moja babacie ma taki kalndarz z pojedynczo wyrywanymi kartkami i muszę jej powiedxieć aby tak od 20 stycznia nie wyrzucała tych kartek, a ja później tę jedną magiczną zatrzymam winking smiley no i gazetę oczywiście też schowam smiling smiley

Jeszcze coś pisałam i oczywiście zapomniałam, że jak rozpisuję sie na kompie to muszę to skopiować, bo zdąży mnie wylogować i kicha... musiałam zacząć od nowa...

A dodam tylko, że dzisiaj wylicytowałam nowe białe baletki do sukieneczek Nikolki będzie cudnie wyglądąć jak zrobi się cieplej winking smiley rozmiar od 6-12m-cy smiling smiley Wczoraj przegapiłam aukcje na świetne wyższe, różowe tenisówki - boskie ale liczę, że może je ktoś jeszcze wystawi no i szkoda, że troszkę nie większe ale jak mi się uda i tak je kupię winking smiley

A i witam nową mamusię na forum winking smiley no i fajnie, że córeczka, bo tu u nas rzeczywiście sami chłopcy winking smiley a tak ogólnie jak patrzę u na w mieście na rodzaj płci rodzących się Maluszków - to o dziwo teraz bynajmniej u nas - rodzi się więcej chłopców, aż dziwne... ale to przynajmniej Nikola bedzie miała w przyszłości w kim wybierać tongue sticking out smiley

Trzymajcie się kochane, udanej niedzieli;*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

24-11-2013 10:26:58

okolice Poznania
A teraz zastanawiamy się jeszcze nad wyborem termometra do małej:
Braun Thermoscan (IRT 4520) - douszny
Thermoflash Lx26 - bezdotykowy
TECH-MED TM-50PRO - bezdotykowy

Ogólnie mają dobre opinie, więc mam nadzieję, że wybór któregoś z nich będzie dobry.. winking smiley Mąż mówi żebyśmy wzięli ten ostatni, ale najbardziej się boję, że wyda się kasę a on będzie do d... winking smiley no mam nadzieję, że będzie ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

24-11-2013 16:26:39

Lubin, Leszno
Hej kochane.


Mnie nie będzie do piątku na forum także daję znać co byście się nie martwiły smiling smiley



Sylwuś czas najwyższy na wicie gniazda bo maluszek w każdym możliwym momencie może się pojawić. Co do wózków polecam Ci wszystkie z firmy TAKO smiling smiley najlepiej to wybierz się do różnych sklepów w Twojej lub obok Twojej miejscowości i tam znajdziesz coś pięknego dla Oliwierka smiling smiley 3mam kciuki za wizytę jak tylko się pojawię na forum to czekam na dobre wiadomości.:joliecouette: i zdjęcie ma się rozumieć grinning smileygrinning smileygrinning smiley


Pati takiej to dobrze ciuszki ciągle dostaje smiling smiley 3 tygodnie urlopu zazdroszczę grinning smiley właśnie dlatego ja chcę rodzić pod koniec grudnia właśnie po to żeby Marcin był przy mnie. Jak złożycie łóżeczko to koniecznie się pochwal.



Miłego przyszłego tygodnia kochane :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.