Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

pati_87 (offline)

16-11-2013 11:06:15

okolice Poznania
Hej Mamuskismiling smiley
Ja tak w sumie nie do końca na bieżąco. Trochę pojeździliśmy za wózkiem - No i chyba jeszcze do końca nie jesteśmy zdecydowanismiling smiley
w czwartek miałam wizyte - niestety nie poznałam wagi małejsad smiley gin powiedział ze będziemy ważyć Ja między 34 a 36 tc dopierosad smiley bo twierdzi ze wcześniej nie ma sensu...
Wizyta kolejna standardowo za dwa tygodnie.

Nikolka strasznie się ostatnio rozpycha i nie raz takie dziwne uczucie ze aż Ja podskakujesmiling smiley nie wiem co ona tam wyprawiasmiling smiley najbardziej mi się chce śmiać z męża jak sobie leżymy i ona go atakuje a on się cieszy jak małe dzieckosmiling smiley

u mnie ciśnienie w ciąży ostatni pomiar 120/90 . Ja Ogólnie mam szybciej za niskie niż za wysokie ciśnienie.

W czwartek oglądaliśmy w szkole rodzenia poród... Pokazywali jak to dziecko przechodzi przez miednice w określonej fazie porodu. Film był z lat 70-80' ale naprawdę fajnie pokazany ale i tak jak dla mnie jakaś masakra jak ta główka ma tam przejśćsmiling smiley

Asiu super ze już niedługo będziesz miała swoją laleczke przy sobiesmiling smiley Ja jak tylko co chwilę się dowiaduje ze dziewczyny ze szkoły rodzenia już mają to za sobą i mają te swoje Maleństwa przy sobie to jeszcze bardziej się niecierpliwie - No ale jeszcze 2 miesiące. Najgorsze jest to ze nie wiemy jak to zrobić z męża wolnym żeby był przy porodzie i kiedy mała konkretnie się pojawi. Bo Ja nawet nie mam możliwości za bardzo się z nim skontaktować jak by był w pracy a nawet jeśli to od razu go nie puszcza ... A Ja nie chce bez niego rodzic... Powiedziałam mu ze Ja bez niego po prostu nie rodzesmiling smiley
tylko jak znam termin owulacji to liczę ze mała nie zrobi mi Psikusa i przyjdzie na świat +/- 2 dni w te lub w druga stronę...
Teraz jedna dziewczyna miała teraz termin na 13-15 i poszła już do szpitala 13 czy 14. Dali jej cewnik z którym chodziła cały dzień i przed 21 - 14tego urodziła. Więc nie wiem czy to tak sobie można przyjść kiedy się chce... ? ? ?

Mężowi akurat wolne przypada 23 i 24 styczeń ale wiem czy mała akurat będzie chciała wtedy przyjść... No byłabym jej wdzięczna jak taksmiling smiley

jeśli chodzi o ruchy też ich nie liczę, gin też mi nic nie mówil. Poza tym jak zaczynam się martwić o mała ze coś się mało rusza to kładę się na boku i staram się Ja pobudzić żeby mi dała znać ze tam jest. A miałam w tamtym tygodniu z 3dni takie ze rzadko dawała o sobie znać. Ale znów jej się odmieniło teraz nawet Ja czuje jak robię coś na stojąco. Czy jadąc autem wcześniej tego nie było. Od razu czuć ze rośnie ten mały brzdącsmiling smiley

Buziaki kochanesmiling smiley przed nami znowu dni pełne czegoś do robienia więc nie będę miała znowu czasu zaglądać. Trzymajcie się ciepło.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 11:12 przez pati_87.

Gnatoya (offline)

16-11-2013 11:29:06

Lubin, Leszno
Dobry dzień.


Od pewnego czasu mam tragiczne noce:confused: mianowicie spać nie idzie, budzę się jakieś 6 razy do toalety i do tego jeszcze zaczęły mnie rypać plecy na dole także lipa straszna. Próbowałam wczoraj złapać swojego ginekologa ale oczywiście mi się nie udało bo mi się tabletki na ciśnienie dzisiaj kończą więc za moment pojadę na pomoc doraźną do lekarza żeby mi to przepisał bo do czwartku i wizyty jest jeszcze trochę dni. Marcin wyjeżdża jutro w trasę niestandardowo jak nigdy więc lipa bo znów będę sama ale cóż poradzić... także jak któraś z was czuje się lepiej to zazdroszczę smiling smiley no i nie wiem jak wam, ale ja nie dość,że mam problem z założeniem butów to i ich zawiązaniem także jak jest M to jego wykorzystuję. No i dalej żywię nadzieję,że Cypek będzie ze mną jeszcze w tym roku kalendarzowym grinning smiley.

Olimpuś Ty póki co wyglądasz z nas wszystkich najszczuplej. Ja tam dla dziewczynki szukałabym czegoś z różowym albo w panterkę ale rozumiem,że przy dwójce maluszków ciężko o takie zestawienie kolorów.


Sylwuś pewnie mały się wypychał stąd ten ból. Ja to Ci zazdroszczę z tym snem u mnie nie ma tak lekko.

Pati najważniejsze,że Nikola zdrowa. Co do wózków macie jeszcze troszkę czasu więc napewno coś wybierzesz.



Miłego weekendu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SABINA74 (offline)

16-11-2013 16:24:33

Sosnowiec
Witajcie styczniowe mamusie!
- Pozdrawiam Was serdecznie !
- Życzę zdrowka i szcześliwego rozwiązania oraz powodzenia na "ostatniej prostej" do macierzyństwa :-)
Ja jestem już mamą prawie trzy letniej dziewczynki i tak jak Wy obecnie ja kiedyś bardzo aktywnie działałam na ebobasie.

Obecnie mam do sprzedania wózek w bardzo dobrym stanie po mojej córeczce.
Wózek jest firmy Anmar typ Hilux (3 W 1) .
Wózek składa się z własciwie z 3 elementów: dużej i wygodnej gondoli (możliwość podnoszenia zagłówka) wózka spacerowego (z możliwością montażu przodem lub tyłem do jazdy) oraz z fotelika samochodowego dla maluszka.
Do wózka dodaje również:
Moskitierę, osłonę przeciwdeszczową oraz komplet pościeli "do wózka" (poduszka z falbanką + kołderka dopasowana kolorystycznie.
Spacerówka - posiada wszytą również na stałe moskitierę z możliwością zakrywania i odkrywania.
Polecam wózek ze względu na dobrą amortyzacje jazdy, którą zapewniają duże stabilne pompowane koła - świetnie sprawdzające się w zimie (grudzień, styczeń, luty !).
Ponizej jedno ze zdjęć wózka w opcji wózka głębokiego - resztę zdjęć wózka jako spacerówki zamieściłam w mojej galerii dostepnej na eBobasie.
Jeśli byłybyście zainteresowane - Proszę o kontakt !
Polecam - wózek posiada dobra cenę !!!.




[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

MartaMaj (offline)

16-11-2013 22:58:38

Drzewica
Hej dziewczyny,

Witam Was - jak sie czujecie? Zaraz nadrobie lekture smiling smiley

U mnie jeszcze tylko 1 slub na samym poczatku grudnia i bede wolna az do konca marca smiling smiley juppi! No i 3 grudnia to ostatni dzien w biurze - BLLONDII - przedluzylo mi sie troszke, bo zakladalismy w domu nowy bojler i musialam sobie wziac urlop. winking smiley

Moj m. ma sie dobrze w pracy - rozstania dobrze wplywaja na nasz zwiazek haha smiling smiley

jak tam basen GNATOYA? Zazdroszcze Ci ze masz czas - ja dopiero pojde jak juz bede miala wolne od pracy. Bardzo brakuje mi ruchu i jedynie ratuje sie dlugimi spacerami. Uroslam, wszyscy mysla ze mam blizniaki albo ze bede rodzic na dniach. Oj - wlasnie dzidzia sie zaczela rozciagac smiling smiley Ale fajnie

Dziewczyny - piekne macie brzuszki! Przy Was ja czuje sie jak slon smiling smiley

No to do nastepnego! Buzia smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 23:14 przez MartaMaj.

kinia202 (offline)

18-11-2013 09:47:58

OSTROWIEC ŚW.
Witam wszystkie Szczęśliwe Mamuśkiwinking smiley Wprawdzie konto mam tu od sierpnia, ale jakoś wcześniej nie mogłam się zebrać żeby do Was "oficjalnie dołączyć" winking smiley


Kingawinking smiley

Cataleya (offline)

18-11-2013 16:42:43

Bydgoszcz
Sylwia 11 kg to leciutki smiling smiley Tzn wszystkie wózki bliźniacze "jeden obok drugiego" są za szerokie żeby sie między kasami zmieścić dlatego ja chce jeden za drugim czyli tzw tramwaj.

Pati ale po co dali jej cewnik? przecież skoro była na nogach mogła sikać sama. Nie można sobie iśc kiedy sie chce, musiała mieć skurcze że ją przyjeli. Możesz iść kiedy jesteś sporo po terminie żeby wywołali Ci poród oksytocyną albo coś dziać sie z Twoją ciążą że nie można już dłużej czekać aż akcja porodowa sie sama zacznie.

Gnatoya wózków bliźniaczych w takiej kolorystyce niema.

Witaj Kinia zostajesz z nami na stałe?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

18-11-2013 17:14:09

Lubin, Leszno
Hej kochane


Widzę,że większość już dopadła jesienna chandra bo was nie ma a dzisiaj poniedziałek. grinning smiley
Ja mam ostatnio taką mieszankę nastrojów,że szok. Marcin standardowo w trasie a ja dzisiaj rozmawiając z ojcem się poryczałam, bo sprzedajemy dom moich rodziców jednorodzinny nad jeziorem i miało być tak,że pamiątkami po mojej mamy dzielimy się wszystkie ( w sensie ja i moje 2 siostry) a tu się okazuje,że moja najstarsza siostra sobie wzięła bez uzgodnienia z nami najważniejszą pamiątkę i nie widzi problemu w tym,że nas się nie zapytała czy może a tylko ojca no i wybuchłam. Pal licho pieniądze,którymi się podzielimy ale jakby komuś z was tak jak mnie ( w tamtym roku) zmarła mama to też pewnie chcielibyście mieć coś co jest bezpośrednio z nią związanego i co dawało jej radość.:confused: także wkurzona jestem co tu dużo mówić. Cypek też się coś średnio rusza ale to pewnie dlatego,że ma mało miejsca.


Dajcie znać co u was po weekendzie kochane.

Olimpuś jak już wybierzesz wózek to koniecznie daj znać jaki.



Kinia witamy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

18-11-2013 17:36:03

A-stów
Cześć dzxiewczyny :*

Olimpia no opinie poczytam o tym wózku bo teraz to mój kandydat skoro nie jest ciężki grinning smiley

Madziuś ajjj... <przytul> ciężko się odnaleźć w Twojej sytuacji, ale wyobrażam sobie jak może być ciężko. Może jest co,ś jeszcze co byś mogła wziąść co bardzo by przyppominało Ci mamę? albo trochę niech ona ta rzecz ma a później Tobie nastepnie kolejnej siostrze i tak w kółko? Nie denerwuj się tylko mi, dla swojego synka musisz być dzielna ;*

Kinia Witamy smiling smiley napisz coś o sobie i swojej ciąży smiling smiley

Ja to prawie jestem pewna że moje dzieciątko na czas nie wyjdzie, tylko póxniej smiling smiley hehe bo zawsze tak jest że jak bardzo czegoś oczekuje, to na czas nie będzie hehe smiling smiley

za tydzień zobaczę synusia pierwszy raz od 11 tyg grinning smileygrinning smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 17:36 przez bllondii.

mniszka19 (offline)

18-11-2013 18:46:09

Kielce/ okolice
Cześć Kochane Ciąża Ci służy!

Ładniusie macie brzuszkiwinking smiley
U nas wszystko dobrze choć tak jak Madzia mówi jesienna deprecha zaczyna buszować;/ Wczoraj miałam straszne bóle kręgosłupa a potem falami bóle brzucha ale skurczy mi to za cholerę nie przypominało. Dzisiaj Kamila wyprawiłam w delegację bo rano musiał jeszcze do szkoły jechać więc miałam go te parę godzin dłużej w domku smiling smiley No i dziś czuję że znów będzie powtórka z rozrywki bo kręgosłup znowu zaczyna boleć sad smiley Jutro jadę do rodziców i tam chyba zostanę do końca tygodnia trochę się stresuję zostawać sama, tym bardziej że ostatnio same złe wiadomości do mnie docierają odnośnie ciąż wśród moich znajomych ;/
Madziu może uda wam się jakoś dogadać z siostrą, mam taką nadzieję.
Kinia witamy w kręgu styczniówek smiling smiley
Wrzucam i mojego brzucholka strasznie mi się ciężko ostatnio zrobiło nawet schylić się zapiąć buty to wielki wyczyn dzisiaj mi Oliwia zasuwała smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

19-11-2013 06:58:22

A-stów
Kasiu śliczny okrąglusi brzusio smiling smiley a pro po złych wiadomości to nie powinni Ci takiech rzeczy mówić nie weselołych żeby Cie nie stresować przecież, wiec nie wiem po co Ci to mówią, ale skoro u rodziców się od nich uwolnisz to jak najbardziej tam jedź smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.