MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

asia0105 (offline)

25-02-2013 21:11:41

Doruchów
Hej!
Ja tylko na chwilke,bo chyba cięzka noc przede mna.Moja Natalka dodala dodatek do ospy,czyli angine (podobno przy ospie tak bywa) Ma gorączke i wymiotuje.Nie ma mowy żeby coś zjadła,wypić jeszcze wypije ale zaraz zwymiotuje.No i ma zastrzyki.Oby pomogło bo moja cierpliwośc dobiega końca.A teraz jeszcze niech Hania ma ospę no to już w ogóle będzie cudnie.Wszystkim chorym życze zdrówka.Pozdrawiam pa


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

25-02-2013 21:53:49

pomorze
No więc Ksawek zadowolony z pierwszego dnia w zerówcesmiling smiley A potem pędziliśmy do przychodni na to usg. No i najpierw weszliśmy i okazało się, że za mało wody wypił. Musieliśmy wyjść i mial pić wodę, a jak zachce mu sie siusiu to mieliśmy wejśćsmiling smiley No i wypił ze 3 kubki wody, co w sumie trwało ok 25 minut, a potem już zaczął piszczeć, że mu się coraz mocniej chce siusiusmiling smiley Ale dopiero co weszła do gabinetu babka, co wcześniej przepuściła ze 3 osoby, bo ona też miała za moło płynów wypite. Więc musieliśmy poczekać, a na dodatek jeszcze przed nami chciała wejść babeczka z córką nastolatką, bo powiedziała, że ona idzie prywatnie i ona ma pilne usg i musi szybko wejść. No to jak tylko ona z córką chciały wejść, to weszłam przed nimi i powiedzialam, ze synkowi chce się mocno siusiu! No i my weszliśmy szybciejsmiling smileyZbadał pan doktor go z pełnym opęcherzem, potem lecieliśmy siusiu i zbadał z pustym no i powiedział, ze jest wszystko ok. Tylko jak już, to mam ćwiczyć z nim wstrzymywanie siusiu. Bo móglby dłużej wstrzymywać. No ale jak dla mnie to znów też nie jest za fajne takie wstrzymywanie, bo przecież mówi się, ze takie wstrzymywanie nie jest zdrowe. Ach...
Jutro chyba zadzwonię i umówię się z panią dr, żeby omówić wyniki.


RudeZuo współczuję straty wujkasad smiley (*).

catrinka a nie manusan, nazywa się Chlorhexidine.No i widzę, że napracowałaś sięsmiling smiley Ale weekend udany, to supersmiling smiley

ulinka tylko się powtórzę - cudne zdjęciasmiling smiley

asia jeszcze raz zdrówka dla Natalkismiling smileysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

26-02-2013 13:13:04

Skoczów
witam smiling smiley Aśka życzymy zdrówka dla Natalki niech szybko zdrowieje smiling smiley Laska dobrze że badanie wyszły ok szkoda że ludzie się tak wpychają jak ta mamuska chciala z tą córką bo prywatnie w końcu widzi że to małe dziecko eh niektórzy ludzie to na prawde nie maja za grosz wyobreźni ale cóż ważne że sie udalo zrobic badanie smiling smiley u nas odwilż i pierwsze oznaki zblizającej się wiosny ,dzieci szaleją i wstają tez wcześniej bo jasno już przed 7 he he smiling smileya to znaleźliśmy dziś na spacerku smiling smiley miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

26-02-2013 13:20:06

Godziesze Małe
Halinko jak miło widzieć już, że wiosna się zbliża. Co prawda uwielbiam zimę, ale ta dała mi się już we znaki. Marzy mi się zrzucenie tych wszystkich niepotrzebnych ubrań i prace w ogrodzie smiling smiley

laska oby dwa mają podobne działanie, tylko manusan jest dużo słabszy winking smiley Oj napracowałam się, ale miło było patrzeć jak wszystko znika ze stołu. Upiekłam też swoje bułeczki, więc jeszcze piękny zapach nam towarzyszył winking smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

26-02-2013 15:35:16

Skoczów
Catrinka ja tez lubie zimę ale teraz czekam na wiosne i tez czekam na prace w ogrodzie smiling smiley a daj przepis na bułeczki bo chciałabym zrobić jakieś sprawdzone smiling smiley pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

26-02-2013 23:57:45

pomorze
halina no popatrz, popatrz, u Was już takie cuda rosną?! U nas jeszcze bieluśko wszędzie, choć topnieje już ten śnieżek.

catrinka dziękuję za wyjaśnieniewinking smiley Kurcze jak coś to widże, że do Ciebie walić mozna o poradę z lekamiwinking smiley No i nie tylko [link widoczny po zalogowaniu] .

catrinka i patinka GRATKI WYGRANEJ W KONKURSIEsmiling smileysmiling smiley

U nas dziś ok, no poza tym, że zatrzymali nas jak jechaliśmy do moich rodziców - mężu kiedował i trochę w zabudowanym terenie gdzie stoi jak byk 40 on jechał trochę szybciej, no i pan śliczny powiedział, ze należy się 400zł i 8 punktów! [link widoczny po zalogowaniu] Wziął dokumenty od męża i poszedł wypisywac mandacik, po jakichś 8 minutach, kiedy to ja nazłościłam się na męża, a ten przybity marudził, że za tę kasę to mógłby to czy tamto kupić, a tu dupa, przyszła do nas pani policjantka i oddała mu dokumenty, spojżała na Patrysia siedzącego z tyłu i powiedziała, że mój mężu ma tę kasę sporzytkować na dzieci i że mamy juz sobie jechać [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] . Uwierzcie mi, ale z początku ani do męża ani do mnie nie dotarło to co ona powiedziała! Zamurowało nas!! No i w wielkim szoku odjechaliśmy pięknie dziękującsmiling smiley Jestem ciekawa co ich skłoniło do takiej decyzji? Z której MEGA SIĘ CIESZĘ [link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 00:08 przez laska.

halina2159 (offline)

27-02-2013 10:23:46

Skoczów
Laska u nas śniegu juz praktycznie nie ma wogóle a przebiśniegi sie pojawiły i pączki na krzewach juz są więc wyglądamy wiosenki smiling smiley super że tak Was ci policjanci potraktowali to rzadkosć teraz więc super może tez maja dzieci smiling smiley gratulujemy wszystkim którzy wygrali smiling smiley a my dostaniemy nagrodę z rossmana za kolejne punkty rabatowe w programie rossnę smiling smileymiłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

27-02-2013 11:29:36

pomorze
halina a no może i mająsmiling smiley A co do Waszej nagrody, to tez gratuluję, ja nie mogłam się zapisac do tego programu, bo za duże dzieci mam. A nie wiedziałam, ze oni jeszcze prezenty dają za punktysmiling smiley Chyba namówię siorkę, żeby sie zapisała do tego programu jak urodzi w czerwcuwinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

27-02-2013 12:42:51

Godziesze Małe
Halinko robiłam te: [link widoczny po zalogowaniu] ale ostatnio robiłam typowe kajzerki:
500g mąki pszennej typ 550
20g świeżych drożdży lub 10g istant
1 łyżeczka cukru
125ml letniej wody
125ml letniego mleka
1 łyżeczka soli
2 łyżki masła
Ja wyrabiam w automacie do chleba, więc proces wyrastania odbywa się tam, następnie formuję ok 16 bułeczek i zostawiam je jeszcze pod przykryciem na jakieś 30 minut. Następnie smaruję roztrzepanym jajkiem z wodą i wstawiam do nagrzanego piekarnika do 200 stopni i piekę około 15-20 minut.

i jeszcze jeden przepis:
175ml mleka
2 jajka
85g masła
4 łyżeczki cukru
1 łyżeczka soli
570g mąki pszennej typ 480
24g świeżych drożdzy lub 12g instant
Wyrabiam, formuję wałek i dzielę na 12 części. Z każdej formuję kulkę. Układam na lekko omoczonym papierze w odległości około 1,5cm - bardzo rosną. Przykrywam ściereczką i zostawiam na 1h. Później bułki smaruję jajkie i wstawiam na 15 minut do piekarnika nagrzanego do 190stopni


laska bardzo dziękuję winking smiley Rzadko się zdarza, żeby tak policja podeszła do sprawy smiling smiley Mieliście ogromne szczęście smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.