MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

pasia24 (offline)

22-02-2013 04:43:19

Kanada
witajciewinking smiley) wstawac spioszki winking smiley) Pozdrawiam z Vancouverwinking smiley) dojechalismy winking smiley))
catrinka- czytam o Twoich pysznoscach i.. stwierdzam ze nie znam składnikow tego co szykujesz ZADNEJ sałatki smiling smiley zansprowała mnie tez tortillawinking smiley wiec jakbys mogła to .. wiesz podziel sie choc przepisem winking smiley ja najczesciej robie sałatke z gyrosa bo duzo i szybko winking smiley brawo za bałwana winking smiley)
laska- widze ze buzia juz lepiej wyglada niz po upadku, ale tez nei wiem co to za rozowy plyn... jestem w plecy z nowinkami farmaceutycznym, laska ne dosc ze aktywnie uczestniczysz w zabawach saneczkowych to je szcze hurtownie bałwankow maciewinking smiley ja w tamtym roku to taki do kolan zrobiłam 2 razy winking smiley) no widzisz co lekarz to inna opinia, najwazniejsze ze wszystko bedzie OKsmiling smiley))) tylko mam pytanie - czy dalej macie kupowac buty specjalnie? juz juz nie? a co do sexu Zosia była o zmroku a Maja o poranku planowana - wec moze dlatego charakterki sie im roznawinking smiley))
Asia- jak piszesz o ospie to mi sie az moja przypominasad smiley biedne dziewczyny, ale jestescie juz blizej niz dalej, chociaz wadomo zima nie trwa długo.. zwłaszcza w tym rokusad smiley
hej, my o 4 wyjazd- na miejscu o 16winking smiley)))) rewelacja. Pogoda od suchej, potem mokrej drogi - przez sniegową i znow wiosenna sucha piekna sloneczna na znow bardzo zimowa, deszczowa az wreszcie wiosenna zielona na miejscu.
ale najwazniejse ze net działa winking smiley))))
fotki z wyzej opisanej przygody wstawie jak dojde do siebie bo padam, ps masakra widziałam przyczepe ciezarowki w rzece.. straszny widoksad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

22-02-2013 13:19:44

Skoczów
witam smiling smiley troche mnie nie było bo mam duzo spraw ostatnio eh ale byle do przodu smiling smiley u fryzjera synek nas zaskoczył bo sam chciał by go obciąć jak zobaczył że siostra siada na fotel to w płacz bo on chce i pitem ładnie stał i patrzyl jak go pani obcina smiling smiley u nas tez zima i szalejemy na sniegu ale dzis krótko bo wieje że szok i ciągla pada teraz córa maluje farbami a synek spi smiling smiley Laska widzę ze policzek ładnie się goi super i fajne bałwanki smiling smiley Pasia dobrze że szczęsliwie dojechaliscie teraz tylko załatwic wszystko i do domku smiling smiley Catrinka super bałwanek a mała urocza smiling smileyAsiu widac ze ospa sie kończy więc nie długo będziecie mogli poszalec na sniegu smiling smiley my też się bawimy smiling smiley miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

22-02-2013 21:35:33

pomorze
patinka a no zjeżdżał z górki i spadł z jabłuszka i obtarł sobie buźkę na lodzie.

pasia extra że dojechaliŚcie i na pewno macie sprawy już załatwione! A co do śniegowych naszych zabaw, to raz że jakoś tka mnie w tym roku zima nastraja że aż milo bawić się śnieżkiemsmiling smileysmiling smiley A po drugie, to Ksawek chce mieć atrakcje, żeby bylo co opowiadać pani i dzieciom w szkole, jak wróci do zerówki po feriachsmiling smileysmiling smiley

halina no to nie byłaś u fryzjera ze sobą, tylko z dziecmismiling smiley


U nas dziś w sumie nic specjalnego. Byliśmy krótko na dworze, a tak to w domku siedzieliśmy, bo Patryka coś gardło pobolewalo. NA razie nic nie mówi, może będzie okwinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

23-02-2013 10:00:42

Skoczów
witam smiling smiley Laska u fryzjera wszyscy bylismy i mąż i ja i dzieci tak hurtem he he smiling smiley na razie obciełam włosy a na wiosnę chyba sobie pasemka zrobię smiling smiley fajnie że Ksawek chce miec co opowiadać w zerówce widać ze bardzo towarzyski jest smiling smiley my dziś idziemy do mojej koleżanki dzieci się pobawią bo ma synka w wieku mojej córy a my pogadamy sobie i jeszcze kontrola u gina dziś w południe a jutro urodziny u brata smiling smiley miłego weekendu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

25-02-2013 10:14:26

pomorze
halina oj tak, Ksawek jest bardzo towarzyskismiling smiley No i jak po weekendzie?


A u nas tyle, że dziś już Ksawek do zerówki wracasmiling smiley No i po szkole idziemy na to usg pęcherza. A weekend minął nam i fajnie i nie. A to dlatego, że w sobotę pojechaliśmy na Gdyni, znaczy ja z mężem, bo dzieci były u moich rodziców. A my pojechaliśmy na wykład naszego dobrego kolegi, który opowiadał o misji w Iraku i Afganistanie. On razem z moim mężem był na tych misjach. No i byli tez tam inni nasi dobrzy znajomi, więc po tym wykładzie poszliśmy sobie wszyscy na kawkę, potem ja z mężem na mały obiad na mieście i wracaliśmy do domkusmiling smiley Ten dzien był fajny. Za to w niedzielę jakoś od samego rańca miałam nerwa, jakiś taki chumor, że masakra. Przeważnie wyżywałam się i czepiałam męża, ale id zieciom się oberwało. Znaczy wszystko mi nie pasowało i nie dość, że byłam czepliwa, to jeszcze krzyczałam. Ach... Nie wiem czem,u tak mnie dopadło. Ale chyba okres mi się zbliża, bo na kilka dni przed to łapie mnie taki dzień nerwówki! Na szczęście od rana mam w sumie dobry chumor. Tylko szkoda, że poszłam spać wekurzona na męża, a on w sumie wkurzony na żonę i nierozumiejący, co z tą żoną sie dziejesmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

25-02-2013 11:02:49

Zawiercie
Nie przejmuj się laska- każda z nas ma takie humory czasami... I faceci muszą to wytrzymać smiling smiley

U mnie nieciekawie... Zmarł mój wujek, a do tego chrzestny... Bardzo, bardzo smutno jest misad smiley Takie paskudne życie..pęka jak banka mydlana...


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

25-02-2013 13:22:20

Godziesze Małe
laska czyżby Manusan? No faktycznie obtarcie nie ciekawe... ale szybko się zagoi.

U mamy było super, jak zawsze. Byliśmy wszyscy na obiecanych sankach i Lena 2 km od domu zasnęła w sankach. Musiałam tego kloca nieść do domu, a ona się pod drzwiami obudziła. Myślałam, że ją pogryzę. Później, na mój kręgosłup, dałam sobie jeszcze jedną dawkę ciężarów ze sklepu i popołudniu zdychałam. Na szczęście babcia zajęła się wnukami, a ja troszkę poleżałam. Jak mąż skończył pracę, odebrał nas od dziadków i pojechaliśmy po odbiór okularów. Po drodze obydwoje zasnęli i spali do 18. Okulary już mam, dobrze w nich widzę, oczy się już przyzwyczaiły i faktycznie laska wstaję i je zakładam smiling smiley
A w sobotę jak zaczęłam pichcić w kuchni o 8 to skończyłam po 15, a goście na 16 przychodzili. Do tego Lenka nie chciała zasnąć, bo chyba coś wyczuwała. Na szczęście mąż po 15 zawoził teściową do koleżanki i zabrał dzieciaczki i Lence się kimnęło. Przeniosłam ją z samochodu do domu, rozebrałam z kurtki i butów, położyła spać i nawet wrzaski pod jej pokojem w niczym jej nie przeszkadzały. Obudziła się po 18 szczęśliwa i skora do zabawy winking smiley)

patinka ja urządzam sobie wypady do rodziców raz na dwa tygodnie i wtedy odpoczywam smiling smiley

pasia oczywiście już podaję:
przygotowuję małe kawałki kurczaka, sałaty pekińskiej i pomidora oraz sos czosnkowy lub słodko-kwaśny (co kto lubi). Placek tortilli tnę na wąskie paski, smaruję sosem, nakładam kurczaka i pomidora (może być szynka, jajka, tuńczyk) i zwijam na koreczki. Spinam wykałaczką



sałatka z jajkiem jest bardzo prosta - główka sałaty lodowej podarta na kawałki, kilka pomidorów pokrojonych w dużą kostkę i 1 duży zielony ogórek też pokrojony w kostkę. Mieszam. Ugotowane jajka (ja zawsze daję 6szt) kroję na ćwiartki i kładę na wierzchu. Całość przed podaniem polewam sosem - 2 łyżki majonezu, 2 łyżki jogurtu naturalnego i jedno opakowanie sosu sałatkowego knora



sałatka z makaronem - ugotowany makaron rurki mieszam z puszką groszku, kukurydzy, czerwonej papryki, pokrojonego w kostkę ogórka i papryki. Doprawiam oregano, bazylią, estragonem i koperkiem oraz odrobiną majonezu

A sałatka 7 składnikowa: układasz warstwami puszka kukurydzy, 6 jaj pokrojonych w małą kostkę, szynka konserwowa ok 20 dag (kostka), puszka ananasów (kostka), kiełki, por do przybrania i majonez

Halinko bardzo dziękuję


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 13:27 przez catrinka.

halina2159 (offline)

25-02-2013 13:57:10

Skoczów
witam smiling smiley RudeZou współczuję straty wujka sad smiley Laska to sobota udana i super a niedzielny humorek no cóż każdy czasm tak ma smiling smiley Catrinka super przepisy muszę wyprobować te salatke warstwową tez robię jest pycha smiling smiley u nas weekend się udał w sobote załatwiliśmy wszystkie sprawy i u koleżanki było super dzieci się ładnie bawiły nawet Rafi ładnie sie bawił z dziećmi a my sobie pogadałyśmy a w niedzielę urodzinki brata więc też bylo fajnie mały nawet spac nie poszedł spać w dzień bo tyle było ciekawych rzeczy dookoła smiling smiley tylko potem wieczorem nie mógł zasnąć bo był za bardzo zmęczony i w nocy często sie budził z płaczem bo chcial spać a się wybudzał eh dopiero ok 2 dobrze zasnął i spał do rana smiling smiley dziś bylismy na spacerku bo fajnie na polku wiosnę zaczyna widać smiling smiley a teraz mały śpi a my z córką robiłyśmy warzywa na konkurs z krepiny he he corka uwielbia wycinać ,kleić malowac więc siedzi i robi sobie prace smiling smiley miłego dnia życzymy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

25-02-2013 17:46:03

Gdynia
Fotki z urodzin Piotrusia













Grunt to współpracujący modele grinning smiley


Siostra dam Ci buziaka






Tu była najlepsza zabawa





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

25-02-2013 17:54:20

Skoczów
Ulinka super fotki smiling smiley słodkie masz dzieciaczki i wszystkiego najlepszego dla Piotrusia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.