MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

02-04-2012 22:35:15

pomorze
pasiu no widzisz dziadkom zrobiło się żal wnuczeksmiling smiley

Ja dziś wzięłam się za leczo i w trakcie okazało się, ze w domku nie mam ani ogórków kiszonych, ani fasolki. Więc jak mąż wrócił z pracy (a był autem w pracy), to pojechaliśmy do moich rodziców i wzieliśmy sobie z naszych zapasów w piwnicy u mamy i ogórki, i fasolkę, i nawet ziemniakismiling smiley Ale lecza już nie dokończyłam, jutro się to dokończysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

05-04-2012 09:56:01

pomorze
maxim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, ZADOWOLENIA Z MĘŻA, POCIECHY Z CÓRCI I OCZYWIŚCIE JAK NAJMNIEJ BOLESNEGO ROZWIĄZANIA ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ!!! [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 09:57 przez laska.

maxim16 (offline)

05-04-2012 11:24:12

Łomianki / Warszawa
laska - dziękuję jeszcze raz a ja proszę przekazać całusy dla synka smiling smiley:*


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

laska (offline)

07-04-2012 13:23:54

pomorze
maxim i tu dziękuję w imieniu Patrysiasmiling smiley I jak się czujesz? No i jak Gabi?



WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM ŻYCZYMY, DZIECIOM BOGATEGO ZAJĄCA, NO I WSZYSTKIM ŚWIĄT SPĘDZONYCH W MIŁEJ ATMOSFERZE A LANY PONIEDZIAŁEK NIECH BĘDZIE MOKRYwinking smileysmiling smiley

Ja wczoraj pofatygowałam sie do lekarza ze sobą i dostałam skierowanie na mocz, krew i chyba ekg. Z wynikami po świętach mam zgłosić się spowrotem do pani dr i ona mnie zbada jeszcze. No i zobaczymy czy jestem okaz zdrowia czy niesmiling smiley
Teraz obiadek robię, chłopcy z tatą pojechali do moich rodziców po twaróg do sernika i będę po obiedzie robiła to cudo z przerpisu z gazety! Lepiej, żeby wyszedł!!! Poza tym, dziś chyba nic więcej robić nie będę - jutro zrobię, jak wrócimy z obiadu od teściówsmiling smiley W końcu skoro wyjeżdżamy do teściów, a gości będziemy mieć w poniedziałek, to jutro jak Wy będziecie odpoczywać, to ja w kuchni trochę popracujęsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

07-04-2012 16:30:52

Łomianki / Warszawa
Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania".


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

pasia24 (offline)

10-04-2012 08:42:22

Kanada
witajcie mamusie - dziekuje za zyczenia :joliecouette:
laska- jak wyszedł Ci sernik? ja wstałam w sobote o 6 i gotowałam piekłam ostro jak spali, o 9 juz konczyłam sałatke nawetwinking smiley a sernik zrobiłam w silikonie koszykowymwinking smiley (do moich) jak i serduszku( to wersja dla nas) a Ty co dałaś do zająca? zapomniałam dopisac - i Twoj opłatek przyszedł w porewinking smiley a co z tortem- masz przepis? bo ja mam stresa i zaczynam myslec o kupniesad smiley bo nie mam przepisusad smiley
Maxim - troche po czasie ale życzenia złozyć moge szybkiego szczesliwego rozwiązania, pociechy z maluchów - bo 1 to skarb a dwójka to jeszcze większa radość której Ci życzewinking smiley)) urodzinowe baloniki
my święcenie w słonecznej pogodzie, M chodził w kszuli na zew ( o dziwo po deszczowym piatku) ale święta było pochmurnie i zaczął sypać śnieg...no i było bialusko...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

10-04-2012 11:23:55

pomorze
pasiu ja jednak w zajączkowej formie nic nie robiłam. A mój torcik wyszedł - robiłam z gazety z przepisu sernik. Taki, ze na dole trochę kakaaowego ciasta, potem masa serowa i owoce na to zalane galaretką. A że opłatek musi być na masie tortowej, to kupiłam krem do tortu i na galaretkę go nałożyłam, a na to opłatek. Później wrzucę fotę tortuwinking smiley Ogólnie byłam zadowolona, bo wyszło super i nic nie zjechało - bałam się, że może ten krem zjedzie z galaretki, ale nie - na moje szczęściewinking smiley A więc moja inwencja tortowa powiodła się, ha, hasmiling smiley


U nas niedziela minęła od porannego szukania prezentów od zającasmiling smiley Dzieci od nas dostały słodycze. Potem do kościółka i na obiad do teściów. Cosik po 15.00 już wracaliśmy do siebie, bo na poniedziałek przygotować troche jedzonka musiałam. Teściowej się to nie podobało, że tak szybko uciekamy, no ale ja mam małą lodówkę, spiżarni, piwnicy nie mam, no to gdzie miałabym trzymać całe jedzonko i ciasta które robiłam na poniedziałek??!! Jakoś ciężko się jej to wszystko tłumaczy! Mniejsza z tym. DO 20.00 zasówałam w kuchni, ale w poniedziałek już nie mailam nic do robienia, tylko obiad i posprzątać. No i gości zaprosiliśmy na 15.00, a tescie o 14.30 byli już u nas. A my jeszcze nie mieliśmy wszystkiego przygotowane, no ale cóż. Nagadałam im, że ostatnio spóźnili się prawie godzinę, to teraz byli za szybkowinking smiley Ogólnie to fajnie było, mój torcik się udał, tylko mały minus - opłatek nie za bardzo dało się kroić. Nie wiem dlaczego??? W instrukcji było że niby 2-3 godziny przed podaniem nałożyć na krem tortu aby nasiąknął i dało ładnie się go kroić, a ja nałożyłam 3 godziny przed i ciągnął się zamiast dać się ładnie kroić. Ale mniejsza z tym, bo dałam radęsmiling smiley I wszystko wszystkim smakowało, poza tym, ze teściowa jakoś zadowolona nie była, bo babeczki były z opakowania robione, a nie robiłam ciasta sama, bo jeszcze jedno ciasto też miałam z paczki, a nie robiłam sama, bo coś tam i coś tam, nie wiem , jakoś nie podobało się jej za bardzo to co zrobiłam. Ale miałam to gdzieś, bo wszyscy zadowoleni byli. Pati dostał kasę od moich rodziców i do mojego rodzeństwa. Siostra męża dała Patrykowi klocki drewniane, które sama zrobiła - później zrobię fotę i Wam pokażę. A od tesciów dostał rękawice bokserskie + kask na głowę + worek do bicia. No i szaleją chłopaki z tym od wczorajsmiling smileysmiling smiley Więc jakoś minęły nam święta i urodzinkismiling smileysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

10-04-2012 12:33:42

Kanada

pasia24 (offline)

10-04-2012 12:44:54

Kanada
laska- no tez piekny czas wyjscia od Twinking smiley o 15 winking smiley my wyjechalismy w niedziele o 18 ;/ z rykiem Zosi bo nie spała i do tego wędka jej sie złamała - wiec dla dziecka dramat zajączkowego prezentu (prezent od moich - szajstwo) winking smiley no i moja mama - krytyka ze dziecko histeryczne..itpangry smiley ja tez zrobiłam babeczki do moich z wielkiej blachywinking smiley ale u mnie cisza nikt nie powiedzial ze dobre bądz nie;/ za to sernikiem sie zajadaliwinking smiley Ps fajnie kasa - mozesz teraz kupic co uznacie za stosowne, klocki wlasnej produkcji - godne podziwu! co do rekawic itp.. ciesze sie ze mam dziewczynki i cicho bawią sie lalkamiwinking smiley) Ty juz po urodzinkach.. a ja stres;/ ps T dobra z tym przychodzeniem.. jeszcze przyszła przed czasem eh..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

10-04-2012 17:14:47

pomorze
pasiu a no jakoś tak robię wszystkim, że jak mi sie za dużo ktoś wcina w życie lub daje dobre rady - do których MUSZĘ się zastosować, to nigdy nie słucham i robię an złość. No i tak mam z teściową. Ona mi doradza i w ogóle, a ja tego wysłuchuję, jednak jak ona widzi że nie stosuję się do tego co ona powiedziała, to ma do mnie pretensje - więc wtedy się wymądrzam i mówię otwarcie swoje zdanie - a to znów niekoniecznie jej się podobasmiling smiley Ale mniejsza z tym, bo tak ogólnie to mam ok teściów - tylko upierdliwi są trochę i staromodni w poglądach. Fotki śliczne, piękną pogodę mieliście i dziewczynki jeszcze balony piękne dostałysmiling smiley

A tu trochę naszych foteksmiling smiley

Tu chłopcy malują pisankismiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

A tu już urodzinowesmiling smiley Torcik Patrykasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

To już 3 latka Patrykasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Jeden z prezentów Patrykasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Testowanie prezentu na mamiesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

A tu Patryk bawi się klockami, które dostał od chrzestnej - siedzi na fotelusmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.