MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Joanna28 (offline)

26-03-2012 11:08:50

Elbląg
Dzięki maxim16 smiling smiley rozgaszczam sięwinking smiley

Miłego dnia, zmykamy na spacereksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

26-03-2012 15:54:47

Kanada
witam Joannawinking smiley witaj w klubie lepszych i gorszych teściowych winking smiley
laska- do Lidla - OK odłegłoschot smiley godzine zajeła mi cala wyprawa wydałam kupiałam 3 silikony kwota 15zł mata+21 koszyczek z jajkami (na serniksmiling smiley+21zł na mufinkizaskoczony wiesz jakbym sobie dawkowała to bym tego nie odczuła, no ale jeszcze chwila i zmiana miasta i bez LIDL;/ ale za to bede czestym gosciem Biedrony, bo takowy tam bedziesmiling smiley czas dojscia TAM godzina (nie ma autobusów) A tu gdzie jestem dochodza gazetki hot smiley, bo na starym ogrodzonym nie było;/ wiec oczywiscie jak cos to zgłosze promo, a potem licze na info z biedronki winking smiley
Maxim - no witajwinking smiley ZDRÓWKA dla Gabi, hm I raz widze taka leczenie niekonwencjonalne dziecka... zawsze to ryż,sok z marchewki... woda no ale widzisz GŁODÓWKA to głodówka;/
a ja dzis prasowanie, pranie, cd umieszczania po szafach i duuuzo miejscawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

28-03-2012 20:16:23

pomorze
Udało mi się kupić kurtkę dla Ksawka. Kurtka jest dwustronna - z jednej kurtka, a z drugiej bluza. Fajniesmiling smiley Najpierw poszłam do Takko bo dostałam bon ze zniżką do nich , ale kurtki dziecięce za 99zł najtańsze. Troche drogo! Poszłam an bazar i mieli cienkie kurtki za 45zł, a ta dwustronna za 50zł. No to kupiłam tą dwustronną. Oczywiście potem Patryk mi zaczął popłakiwać, że on też chce nową taką kurtkę jak Ksawkowi kupiłam!przewracjący oczami Tłumaczyłam i tłumaczyłam, a on dalej swoje. A później poszliśmy do Cerfura i już przeszliśmy przez kasy, wychodzimy i mówię do Ksawka gdzie ma czapkę???? A ten, że nie wie! No ale została gdzieś na sklepie! Wysłałam go na sklep i szukał ale nie znalazł. Wkurzyłam się, poszliśmy razem najpierw do auta zanieść zakupy, a potem razem szukaliśmy czapki na sklepie. Ale udało się!!! Przypomniał sobie gdzie ją zostawił i była tam na całe szczęście!!!! Och, wtedy zeszło ze mnie ciśnienie. I wróciliśmy do auta i do domku pojechaliśmy. Niby dziś pogoda ładna, ale wietrzysko znów wieje - teraz też wieje.

A! No i ogłaszam wszem i w obec, okna mam umyte, firanki wyprane i powieszone i jest piękniesmiling smiley


Joanna28 witaj u nassmiling smiley Widzę, że ten sam rocznik jesteśmysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

pasia no jak co, to dam znać o promo w biedroniesmiling smileysmiling smiley Ja sobie kupiłam z Lidla foremkę w kształcie zająca, he, he, he. Sama śmieję się z siebie, bo nie wiem czy będę piekła w niej.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

31-03-2012 14:18:58

Łomianki / Warszawa
witajcie dziewczynki

mam zdjęcie brzuszka w końcu udało mi się zrobić bo z moim lustrem ciężko było złapać mi wcześniej a nie miał mi kto zrobić
a propos myślicie że mogę w tej kiecce na święta?? myślałam że zmieszczę się w nią ale ledwo wlazłam i nie zdążę sobie nowej kupić sad smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

pasia24 (offline)

31-03-2012 14:38:06

Kanada
maxim - sluiczny brzuszekwinking smiley))) zazdroszcze!!!!!!winking smiley laska - pamietasz czasy co z takim brzuszkiem paradowałaś przed swiętami? bo ja tak z Mająsmiling smiley piekne chwile...winking smiley maxim piekny brzuszek w wytwornej kreacji !!
a my dzis zdalismy poprzednie mieszkanie ... myslałam ze kaucja sie zwróci.. a tu z 1500 co myslałam ze dostane 477sad smiley bo reszta to zwrot za media;/ no trudno za miesiac bedziemy w nowym mieszkaniu na "swoim"


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

31-03-2012 19:00:21

pomorze
maxim ale pięknie wyglądasz i z brzuszkiem i w tej sukience!!!! Pewnie że możesz w tej sukience w święta wystąpić!!!! Pięknie wyglądaszsmiling smiley

pasiu no ja z brzuszkiem to żadnej wielkanocy nie przeżyłam, ale boże narodzenia aż dwasmiling smiley I owszem, piekne wspomnieniasmiling smileysmiling smiley Aż chciało by się znów być w ciąży, ale na razie ODPADA!!! Ach i z kasą - to się wkurzyć można czasem na te kaucje!!! Ale cóż, tak to już jest! Najważniejsze że jeszcze trochę i będziecie na swoim!!!


Normalnie zima powróciła. Śnieg u nas sypał, jeszcze sypie zresztą. Biało się zrobiło. I wietrzycho okropne jest. Ale wizytę u moich rodziców zaliczyliśmy. Teraz spokojnie już u siebie. A na jutro do teściów na obiad się zamówiliśmysmiling smileysmiling smiley I znów obiad mam z głowy.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

31-03-2012 20:46:56

Kanada
laska- ps małe sprostowanie, nic nie popsuliśmy itp wiec kaucje w 100% by nam zwrócił, ale dopłata by była.. od poczatku nam mniej powiedział za czynsz i energie i stąd dopłata do rozliczenia, no cóż zycie..
ps laska nie strasz mnie sniegiemsad smiley ja kurtki i buty zimowe jak był ten piekny słoneczny weekend zostawiłam na śląskuzaskoczony tym razem info o sniegu mnie nie cieszą ( w zimie to co innegosmiling smiley )
Kartki świąteczne zrobione, jeszcze tylko ja coś wpisze i w poniedziałek na pocztewinking smiley wieczorem M wykąpał dzieci wiec miała chwile dla siebie a potem zaproponował mi kąpiel, a sam uśpił dzieci - pieknie teraz wieczór wolny winking smiley i cichy ...winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

31-03-2012 21:05:26

pomorze
pasia a no takie buty. A co do śniegu, to nie straszę, na fb wrzuciłam fotkę z widokiem z naszego okna. Normalnie nieźle posypało, jak na tę porę. Jeszcze śnieżek leży, więc oby rano go nie było!!!!!! Ja już też zimowe obuwie wywiozłam do rodziców na strych, a kurtki zimowe mam poprane i schowane w szafie. Więc też już nawet nie zamierzam ich wyciągać. Widzisz, to udało się z kartkami. Fajnie. A co do wieczorku, to zazdroszczę, bo moi chłopcy jeszcze golądają na Polsacie Don Kichotasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

02-04-2012 18:39:25

Kanada
laska- wtedy do M tez ogladałwinking smiley a ja miałam kompa, Kartki dzis wysłanewinking smiley) a co do butów to tescie wczoraj przywiezli - no zeby wnuczki nie pomarzły..winking smiley wiec juz sie nie martwie, ale mam wiecej do przenoszenia a tego chcialam uniknąć...winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.