MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

justynamly_ (offline)

02-01-2011 16:50:17

Gdańsk
Witam dziewczyny jestem Justyna i mam 20 lat i jestem z Gdańska.
Mam 4 miesieczna córeczke o imieniu Julia.
I ja rowniez skladam wszystkim szczesliwego nowego roku ! winking smiley



agata19123 (offline)

03-01-2011 11:53:08

stare brynki
hej dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku!!smiling smiley
my z Kornelka troszke dalismy czadu, biedna nie wytrzymala do polnocy zabraklo jej godzinkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

04-01-2011 16:18:02

pomorze
Hejo, hejosmiling smiley

U nas w sylwka były małe przeboje, bo najpierw Patryk miał gorączkę, później Ksawek miał gorączkę i zwymiotował, ale ogólnie to sylwka spędziłam z synkami wesoło. Z Patryniem potańcowałam troszkę, obaj chłopcy wytrzymali do północy i oglądaliśmy fajerweki. Ależ im się podobały, takie kolorowesmiling smiley Patryś w końcu zasnął przy maminym cycku o wpółdo pierwszej, a Ksawek poszedł ze mną spać o 1.00. Już o 8.00 wstawaliśmy i jechaliśmy po mojego męża do pracy. Bo nie miał z kim wrócić. W niedzielę po południu mężuś już wyjechał niby na szkolenia i miał na weekendy wracać do domku. A w realu się okazało, że od razu wysłali ich na poligon gdzieś tam w las i to na cały miesiąc bez wyjazdów do domku. Kurcze, kurcze, kurcze!!! Ale jakoś muszę sobie dać z chłopcami radę.
Jutro wypadają urodzinki Ksawka i dziś byliśmy torcik zamówić w cukierni. Bo nam sie goście spraszają sami, więc wyznaczyłąm datę imprezki na 15 stycznia. Szkoda, że taty nie będzie. Jeszcze do tego będąc sama z dziećmi będę musiała wszystko sama przygotować !!! Ok. Dam radę, dam radę, dam radę! Muszę dać radę!!! A poza tym opisałam na blogu pomysł Ksawka na szybkie dorośnięciesmiling smiley Jak któraś ciekawa, to zapraszamsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jowita (offline)

04-01-2011 20:42:21

Lublin
Laska,wyobrażam sobie jak Ci ciężko.Ale dasz radę.Jestem pewna!Masz świetnych chłopców!
U nas Nowy Rok też w porządku.Byliśmy w Bieszczadach.Maleńka nieco onieśmielona nowymi twarzami ale zasnęła ładnie.Za to dokładnie o 23.50 obudziła się więc witaliśmy Nowy Rok tuląc ją do siebie.
Dziś pani doktor wyznaczyła datę zabiegu Natalki na 24 stycznia. 23 idziemy na izbę przyjęć i rano operacja sad smiley strasznie się boję.Najbardziej tego uśpienia!Ale wreszcie usuną jej tą gulkę znad oczka!I jak wszystko będzie ok to wieczorem zabiorę maleńką do domku.Teraz tylko pilnuję żeby się nie przeziębiła bo nawet mały katar wyklucza zabieg.


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

laska (offline)

05-01-2011 20:15:37

pomorze
jowita trzymam kciuki, aby wszystko było ok podczas tego usuwania tej narośli. I jak będziesz się stresowała, to córcia też będzie. No i oby niczego nie podłapała do tego czasuwinking smiley
Fajnie, że tak sympatycznie spędziliście sylwkasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jowita (offline)

05-01-2011 23:07:33

Lublin
Dzięki wielkie laskasmiling smiley
Boję się-owszem,ale nie panikuję....póki co smiling smiley Ale jak patrzę na tą słodką,maleńką twarzyczkę to mi się normalnie na płacz zbiera! Ech....byle do końca miesiąca!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

laska (offline)

06-01-2011 16:26:22

pomorze
jowita jakby co, to zawsze możesz się tu wygadaćsmiling smiley To pomagasmiling smiley

A my wczoraj mieliśmy normalnie gorącą linię w telefonie. Cała rodzinka dzwoniła z życzeniami do Ksawka. I o dziwo, Ksawek z każdym pogadał trochę przez telefon, ale ogólnie, to on nie za bardzo lubi, jak mu się składa życzenia. Jak ja z rana chciałam mu zaśpiewać "100 lat!" to powiedział, że mam skończyć, bo on chce spaćsmiling smiley ALe jak podałam prezent Patrykowi aby dał bratu, to od razu Ksawek powiedział, że musi się dobrze obudzić, ha, ha, ha. No i w przeciągu minuty był obudzonysmiling smiley Mały spryciarz mój!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

06-01-2011 19:11:04

stare brynki
hej laska wszystkiego najlepszego dla Ksawkasmiling smiley
my juz jestesmy na swoim mieszkankusmiling smileysmiling smileysmiling smiley , ale internet bede miec w nastepnym tygodniu, to bede czesciej na kompie, a teraz nie ma zabardzo jak , bo do mamy musze chodzic zeby zobaczycsmiling smiley a siostra tez na kompie dlugo i duzo siedzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

jowita (offline)

06-01-2011 20:27:33

Lublin
Ojej....na swoim mieszkanku-pięknie to brzmi.... już się otrzepuję z marzeńsmiling smiley))
Dziś dostałam wiadomość od jednej z mam z ebobasa. Opisała mi jak taki zabieg wygląda,jak mniej więcej zachowuje się dziecko po wybudzeniu i takie tam...Ogólnie jest mi lepiej,bo wiadomo-najgorsza jest kompletna niewiedza!
U nas ciąg dalszy zmagań z histerią Natalki...tej nocy spałam chyba około 2 godzin,rzecz jasna nie ciągiem sad smiley nie mam sił...Mała usypia sama w swoim łóżeczku-jak aniołek.Około północy budzi się z wrzaskiem i chce,żąda wręcz,żebym ją kołysała na rękach jak noworodka!!!!Nikt inny w tym czasie nie może nawet na nią spojrzeć!!! W dzień jest podobnie! Tylko mama,tylko rączki,ciągły bunt i poddawanie moich nerwów próbom wytrzymałości. Ale za dnia jest łatwiej-wiadomo. Czasem się boję o tego szoguna bo tak się wykręca i rzuca,że gdyby była zupełnie sama to w tym amoku pewnie by sobie coś zrobiła...Mam nadzieję,że mała szybko się nauczy,że płaczem nie wymusi na mnie swoich żądań i na nowo będziemy się cieszyć każdym dniemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

jowita (offline)

06-01-2011 20:28:39

Lublin
Ale ze mnie gapa!!!!
I 100 LAT DLA KSAWKA smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.