MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

jowita (offline)

10-12-2010 22:59:23

Lublin
Olcia....jak to wszystko teraz przeczytałam to aż się nóż w kieszeni otwiera!!!!
Co to za człowiek??? Gnojek totalny i tyle!!!! Pamiętaj tylko,że jeśli kiedykolwiek do Ciebie przyjdzie i będzie przepraszał,błagał o powrót...NIE RÓB TEGO!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

alebazi (offline)

11-12-2010 11:09:19

Raciborz, München
witam sie sootnio...
milego dzionka zycze - wpadne pozniej








[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

11-12-2010 14:08:13

Łódź
Cześć Dziewczynki
A ja znowu zaglądam po dłuższej nie obecności,3 tygodnie temu nareszcie przeprowadziliśmy się do nowego większego mieszkanka,tyle,ze mamy remont w toku,internet stacjonarny też dopiero w środę nam podłączyli...
Przeczytałam tylko kilka postów póki mała śpi,później doczytam resztę smiling smiley
Agata jeśli chodzi o koleżankę z przedszkola Kornelki to bardzo dobrze zrobiłaś,ze zareagowałaś,swoją drogą te opiekunki jakieś dziwne,ze nie zwracały uwagi tej dziewczynce,oby w nowym przedszkolu Kornelka miała już tylko fajne i miłe koleżanki
Witam nowe koleżanki!
alebazi widzę,ze suwaczek się kończy poród tuż tuż,jak się czujesz?
Ulinka oglądałam twój album na picassie,śliczne te twoje maleństwa,z niecierpliwością czekam na więcej foteczek
Jeśli możecie to i ja proszę o głosiki na moje maluchy
[ebobas.pl]
i na synka
tu
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

laska (offline)

11-12-2010 23:35:19

pomorze
hogata witajsmiling smiley

zuza Ciebie równeiż witamsmiling smiley To fakt, że już trochę masz za sobą, ale jeszcze całe życie przed Tobą! Powodzenia na sprawie rozwodowej!

iwonika88 witajsmiling smiley To mamy synków w tym samym wiekusmiling smiley Nie wiem czy Twój bąbel bawi się samochodami, bo mój, a w sumie to moi obaj chłopcy przepadają za wszelkimi samochodami, ciągnikami, a ostatnio mają szał na pociągi! Patryk lubi też narzędzia i zwierzątka. I ja też za bardzo nie wiem co chłopcom kupić. A narzeczonemu to możesz jakąś koszulę jak nosi, czy sweterek kupić. Choć niektórzy mówią, ze przed ślubem swojemu facetowi nie kupuje się ciuchów, ale ja tam w takie wróżby nie wierzęsmiling smiley A może macie jakieś wspólne ładne zdjątko, byś oprawiła w ramkę i dała mu w prezencie?smiling smiley

alebazi mam nadzieję, że pomimo pogody uda się Wam i będzie poród rodzinnysmiling smiley No i jakby co, to życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodusmiling smiley

ulinko troszkę pracy przed Wamismiling smiley I pamiętaj, ze my tu czekamy na wieści od Wassmiling smiley Buziakismiling smiley

olcccccia żartujesz? Taką akcję odstawił? Niepoważny jest i tyle! Trzymajcie się dzielnie - obie!

Batusia też zmiana mieszkania? No to jesteś drugasmiling smiley Szybkiego wybrnięcia z remontusmiling smiley

A ja wczoraj z mężem byliśmy u dentysty. Oczywiście dzieci były z nami. Patryk zasnął i przespał cały prawie czas, jak tam byliśmy. Ale przyjęła nas ponad godzinkę później, taki malutki poślizg miała. Ale żeby było śmieszniej, to Ksawek się uparł, że ze mną wejdzie. No i wszedł. Ja na fotelu, pani doktor zajęła się mną, a jej pomoc z moim synkiem objadali się czekoladkami, ona jemu dała naklejki i długopisy i gadali sobie w najlepsze W pewnym momencie pisnęłam, bo zaborowała mi tak, że zabolało, a Ksawek pyta się mnie - mamo bolało? No ja za bardzo nie mogłam mu odpowiedzieć, ha, ha, ha... Za to pani doktor mu powiedziała, że mama nawet się śmieje i nic ja nie bolało No i mnie załatwili, bo jakoś nic nie mogłam powiedzieć, a nie mogłam powiedzieć synkowi, ze bolało i mama nie mogła się mazgaić, żeby on czasem później nie bał się wizyt u dentysty.

Poza tym wczoraj byliśmy na małym śniegowym szaleństwie. Jednak Patrykowi nie za bardzo spodobała się jazda na sankach i robienie aniołka na śnieguwinking smiley Aleśmy i tak nawariowali się na dworze całą rodzinkąsmiling smiley Dziś też byliśmy i Patryk nawet nie usiadł na sankach, za to Ksawek tak wymęczył tatę z sankami, ze tato był ap po powrocie do domkusmiling smiley A od 17.00 u nas pada deszcz. Jak to przymrozi, to szklanka będzię nieziemskasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

12-12-2010 17:12:36

Raciborz, München
hej laseczki...
niedziela juz prawie sie skonczyla... a tu jakimis pustkami swiecismiling smiley
nio ja jeszcze siedze w domu jak na bombie zegarowej...tyka caly czas i tylko czekam kiedy wybuchnie








[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

12-12-2010 17:33:40

stare brynki
a my konczymy w niemczech robic te mieszkanie do odbioru masakra. pozniej sie diewczyny odezwesmiling smiley prosze o głosikismiling smiley [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

12-12-2010 18:47:58

Łódź
Witajcie dziewczyny
Oj zimno dziś jak nie wiem,jak ja nie lubię zimy
Laska no to podziwiam,zę byłaś taka dzielna u stomatologa ja bym nie dała rady udawać,ze nie bioli,koszmarnie boję się tego wierrrrrcenia i ten zapach w gabinecie wrrrrrrr
alebazi masz już jakieś objawy zbliżającego się porodu czy na razie nic się nie dzieje,a kiedy masz ostatnio wizytę u gina?
Agata to kiedy przyjeżdżacie do kraju?
Dziewczyny jeśli możecie to proszę o głosiki na moje słoneczka kochane smiling smiley
[ebobas.pl]

i na syneczka
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

alebazi (offline)

12-12-2010 18:52:57

Raciborz, München
nic mie sie nie dzieje
wczoraj jakies skurcze przez 1,5godz. co 10 min...
a tak pozatym cisza....
mam nadzieje aleze wkoncu sie zacznie








[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

12-12-2010 18:58:29

Łódź
Alebazi na pewno się zacznie ,córeczce się nie spieszy po prostusmiling smiley Choć jak wczoraj miałaś skurcze to może niebawem się coś ruszy,jedno jest pewne już niebawem zobaczysz swoją małą kruszynkę i będziesz ją tulić w swoich ramionach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

laska (offline)

12-12-2010 20:23:11

pomorze
Batusia no ja to ogólnie dentysty się nie boję. Więc nie jest źle, ale wiadomo, ze jak do nerwa Ci dojedzie tą wiertarka, to boli i ciężko nie pisnąćwinking smiley Ale jakby nie było - dałam radęsmiling smiley

alebazi jesteśmy z Tobąsmiling smiley I nie martw się, w końcu będziesz miała dzidziolkę w ramionachsmiling smiley

agata nie zazdroszę tej roboty całej związanej z przeprowadzką i z oddaniem mieszkankasmiling smiley Jak już będziesz miałą chwilkę, to odezwij sięsmiling smiley

Lecę teraz kąpać synkówsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.