MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

01-03-2010 14:18:23

pomorze
Cześć wszystkim!!!

lolcia a Ciebie gdzie wcieło?

erka fajnie, ze już jesteśsmiling smiley No i napisz, co tam lekarz powiedział. Ale stawiam ząbki. winking smiley

aniolka tylko, że mój mąż nie jeździ na pintball. Oni mają giwery na kulki. Wczoraj mężuś został trafiony w wargę. Ma siniaka i spuchła mu warga. Ale co tam, jak byl zadowolony!!! No i masz rację, to jest dla niego odreagowanie. A ja to chyba na boks się zapiszę, tam mogłabym odreagowaćMr. Green
A nocka u nas nieprzespana! Ksawery się wyspał, a mąż, Patryk i ja nie! Już tak od 23.00 Patryk zaczął się budzić co 20-30 minut z wielkim płaczem i wyginał się na wszystkie strony. Ciężko było go uspokajaćsad smiley Ale jak już nam się udawało to długo nie dał nam pospać. Nawet czasem zasnąc nie dał. Ale mężuś tak od północy do 2.00 coś tam nim się zajmował i mogłam sobie pospać. A potem on się położył a ja maluszkiem się zajmowałam. Nawet później też położyłam go do nas do łóźka, ale to bardzo nie dało efektu.:confused: Zasnął dopiero cosik po 5.00 i obudził się o 7.20. Ale mam nadzieję, że jak mąż wróci z pracy to ja się choćby na godzinkę położe.

cozzii miło, że zajrzałaśsmiling smiley Oby malutka nie rozchorowała się! A jeśli mają dalej wychodzić ząbki, to niech wychodzą bezboleśnie!!!dziecko z balonikiem

oskardmowski moim chłopcom katar minja po tej maści tak po 3 dniach. Ale żeby się przekonać, to musisz ją na sobie wypróbowaćsmiling smiley

U nas dziś również wietrzysko nieziemskie, pada deszcz i jest brzydko!!! Podobno na bałtyku ma dziś być sztorm, a więc wietrzysko jest nieziemskie!!! Choć są i chwile, kiedy prawie nie wieje, ale to tylko tyle co widzę pomiędzy blokami. Bo na dwór dziś nie mam zamiaru wychodzićsmiling smiley O nie!!!! Siedzimy dziś w domku i grzejemy się. radość Zraz pójdę obiadek robić, Patryk przed chwilką obudził się z drzemki przedobiedniej, to też będzie za chwilkę chciał jeść. A Ksawek właśnie pije kakao. Wiecie, zastanawiam się dlaczego Ksawek najczęściej robi rzadką lub bardzo rzadką kupę??? Już przyszło mi na myśl, że on za dużo pije różnych soków i napojów. A co Wy o tym sądzicie?
Poza tym wczoraj przyłąpałam Patryka na próbie wdrapania się na krzesło w kuchni! Ja pod krzesłem w kuchni mam skrzynkę z ziemniakami. On zawsze ją sobie wyciąga i rozrzuca mi ziemniaki po kuchni. A czasem nawet ziemniaki znajduję w pokojuprzewracjący oczamiradość Ale wczoraj przyuważyłam go jak wyciągnął tą skrzynkę i przytrzymując się krzesła próbował wejść nóżkami na tą skrzynkę. W końcu mu się udało i zadowolony dalej wciągał się na krzesło!!! No co za mała mądrala!!! Śmiałąm się do męża, że jeszcze trochę i wlezie nam na parapet, ha, ha.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

01-03-2010 14:29:55

Hej Kochani smiling smiley

Nie no jestem w shoku !!! 1,5 dnia mnie nie ma a tu taki ruch, ze ho ho winking smiley Melduje tylko, ze u nas OK.
Weekendzik bardzo milutki smiling smiley Wlasnie wrocilam ze spacerQ, Dawis jeszcze spi w wozeczQ, pomidoroweczka ze wczoraj na obiadek jest, wiec moge chwilke sie zrelaksowac. Wczoraj wrocilismy pozno do domQ i mialam takiego smaka na gofry, ze robilam i tak mysle czy sie teraz za nie nie wziac, bo znow mam smaka winking smiley Ktoras chetna ? Jak tak, to zapraszam winking smiley
Sprobuje Was jeszcze dzis nadrobic, a tymczasem witam nowe kolezanki, a takze te ktore kiedys pisaly a potem o nas zapomnialy tongue sticking out smiley

Buziaki








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-01 14:30 przez Effika.

laska (offline)

01-03-2010 14:48:29

pomorze
Effika to ja się piszę na te gofry!!! Aż ślinka mi cieknie, he, he.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cozzii (offline)

01-03-2010 15:02:14

Kraków
jmijeczka moja mała tez miała ten antybiotyk dwa miesiące temu i tez tak było za na sile go wciskałam bo go nie chciala,a po nim tak się zraziła ze teraz nawet witaminek i syropku niechce pic sad smiley

Ulinka trzymam kciuki za Piotrusia by jak najszybciej bidulek wyszedł ze szpitala i GRATULUJE MALUTKIEJ FASOLKI!!!ciążaTRZYMAM KCIUKI BY CIĄŻA PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO I BY DZIDZIA BYŁA ZDROWA!!!

Oki na razie zmykam,mała poszła spać to ja idę szybciutko gary pomyć i zaprać malej ciuszki przed praniem,a jak wrócę muszę na was głosiki pooddawaćgrinning smiley



oskardmowski (offline)

01-03-2010 15:05:56

Effikaja też chce gooofraaa smiling smiley jeeeju jak ja dawno gofrów nie jadłam :O chyba z 1,5 roku jak Boga kocham ! :O ale mi narobilas smaka no grinning smiley chyba i ja sobie dzisiaj zrobiegrinning smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

01-03-2010 15:28:55

aniolka - a tam, nie patrz na wiek, tylko pisz z nami winking smiley
Przykro mi, ze takie przezycia mieliscie z Igorkiem, ale cale szczescie, ze sie wszystko dobrze skonczylo.
laska - widzialam zdjecie i moim zdaniem tez bylo przesadzone. Dobrze, ze go nie ma, choc ja bym je olala, bo jak ktos dodaje takie fotki, to swiadczy o nim samym ! A ja mam w domku tez zdjecia Dawidka z butelka piwka czy puszka, ale nie poradze nic, ze jemu sie podobaja akurat takie zabawki winking smiley
Hahahah, to Patrys identycznie jak Dawis. Co moze przesunie, podsunie i wlazi na to. Na lozko sie juz wspina sam, z lozka na parapet tez. A z ziemniakami u nas identycznie, leci od razu do nich i je rozrzuca po calej podlodze winking smiley
Mam nadzieje, ze juz lepiej sie Patrys poczuje i taka nocka sie nie powtorzy !
Co do kupek niestety nie pomoge sad smiley
Batusia - smyraski dla brzusia i uwazaj na Was. No to mamy teraz 2 przyszle mamusie smiling smiley Wiecie juz co bedzie ? Jak sie czujecie ?
erka - wypracowanie masz Kochana na skype smiling smiley
Aaaa....jaki slub ? Czemu ja o niczym nie wiem ?!
Zdrrooowka dla Zuzi !!! Mi sie zdaje, ze to tez zeby. Oby szybko jej wyszly i juz spokoj bedzie smiling smiley Daj znac co lekarz powiedzial !!!
kkarollinaa - super, ze Oliska taka zadowolona z przedszkola. Co do lezakowania to mi sie tez nie kojarzy zbyt dobrze. Pamietam, ze jak ja chodzilam do przedszkola, to bylo cos takiego, ze grzeczne dzieci szly na spacer, a niegrzeczne musialy lezakowac. Jak wiec dziecko mialo lubic jak to byla jakby kara dla niego ?
jmijeczka - bardzo sie ciesze, ze udalo sie podac leki ! Oby tak dalej !
szatynka - trzymam kciuki by z synkiem siostry wszystko dobrze bylo !!! Biedulek sad smiley
maalaga - Dawis po pobycie w PL tez katarkuje sad smiley Czasem ma kaszelek. Ja pierw zakrapiam roztworem wody morskiej (no chyba, ze ma rzadzizne, to nie), potem wyciagam frida - koszmar u nas, bo bez krzykow sie nie obejdzie, na noc zakrapiam jeszcze Nasivin, no i smaruje wlasnie mascia majerankowa a klatke piersiowa i plecki rozgrzewam Pulmex Baby.
ulinka - super, ze juz Piotrusiowi lepiej. Oby juz zupelnie choroba odpuscila !
cozzi - mam nadzieje, ze jednak juz po chorobie i nie wroci. No i dla Pati rowniez jak najszybszego uporania sie z zabkami !
oskardmowski - niestety nie czytalam Twojego blogu, bo nie mam kiedy, choc jak juz kiedys pisalam, obiecuje Was poczytac Kochane, no ale widze, ze nieciekawie u Was sie dzieje. Mam nadzieje, ze uda Wam sie poukladac wszystkie sprawy i pojdzie wszystko po Twojej mysli smiling smiley
Co do masci, to sprobuj, na pewno nie zaszkodzi winking smiley
Ciesze sie, ze Oskarek juz bez antybiotyku smiling smiley
werka - wiesz, ze ja mialam jakies 2 tyg. temu tak samo. Ucho mi napuchlo niesamowicie, wejscie do ucha zrobilo sie tak maciupkie, ze prawie go nie bylo, a bolalo nieziemsko. Myslalam, ze moze przewianie, no ale zawsze mam nauszniki i jeszcze kaptur na glowie, wiec jakim cudem ? Mialam tak z 2 dni, w koncu obudzilam sie rano z panika, bo ucho mi sie odtykalo i zatykalo, az w koncu calkiem zatkalo. Jak dotykalam palcem, to czulam jakby wode. Polecialam do lazienki po patyczek do ucha, wyciagam go a on zakrwawiony. Oj sraczki malo nie dostalam...ale na tym patyczku byla tez jakby ropka. Ucho sie odetkalo do razu. Polozylam sie jeszcze i po drzemce jak wstalam, to juz bylo mniej spuchniete, mniej bolalo, az wreszcie calkiem przeszlo smiling smiley Zycze Ci aby jak najszybciej i u Ciebie przeszlo, bo znam ten bol sad smiley

Ja tez chce na Paintballa, nie byla nigdy, ale mam zamiar poszalec winking smiley

Kochane, oczywiscie mialam wyrzuty i musialam Was nadrobic i to juz tongue sticking out smiley
Zycze zdrowka wszystkim chorowitkom i tym malym i wiekszym !!! Oby choroby juz odpuscily !!!

Dawi jeszcze spi a mi juz teskno za nim i chetnie bym go wybudzila sad smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-01 15:37 przez Effika.

Effika (offline)

01-03-2010 15:32:20

laska oskardmowski - to o ktorej Kochane bedziecie winking smiley ?




malaaga123 (offline)

01-03-2010 15:58:52

Polkowice
cześć dziewczyny,

Effika Ty jak zwykle streszczenie wszystkiego robisz tongue sticking out smiley fajnie bo przynajmniej troszkę nadrobiłam zaległości hihi
za tę chętkę na gofry co mi narobiłaś to uduszę, też dawno nie jadłam a mi się do tego gofrownica zrypała sad smiley i nie mogę sobie zrobić buuuu

oskardmowski ja też nie czytałam, ale z wypowiedzi które przeczytałam też domyślam się, że nie wesoło musi być. u mnie tak jak Effiki brak mi czasu na poczytanie Waszych blogów, jedynie co mam zaliczone to erki i Ulinki, resztę postaram się nadrobić.
i co tu będę się rozpisywać podpisuję się do słów Effiki, bo inaczej bym się powtarzała smiling smiley grinning smiley

laska ja też mam noc do tyłu, Amelka dzisiaj też spała z nami i też non stop się budziła przez ten paskudny katar wrr, przy dobrych wiatrach pospała sobie 3 godz. a my razem z nią.

nic Przemek wrócił z pracy to mogę podejść do apteki po tę maść majerankową bo mi wcięło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

01-03-2010 17:15:16

Effika dziękuje, a tej maści musze sprobowac koniecznie bo nos mi odpada powoli hihi
a co do gofrów grinning smiley oj chyba do Ciebie nie trafie bo nie wiem gdzie mieszkasz hehe ale podejrzewam że daleko smiling smiley bo z kazda kobitka jak tu pisze to daleko do siebie mamy;P a w sumie fajnie by bylo tak sie czasami spotkac na spacerek wyjsc z kolezanka-mamusia grinning smiley hehe bo w domu samej z dzieckiem to troche juz przykrzy sie momentami...
malaaga123 ogólnie między mną a nim nie jest tak źle,kochamy się, ale za dużo tych kłotni...ciągle powtarzamy sobie, że nie chcemy juz sie klocic wiecej itd ale i tak sie klocimy...i czesto ma tak ze zarzuca mi ze go oklamuje a wcale go nie oklamuje i nie wiem jak mu przemówić do tej jego głupiej głowki...ehh..

Czy u Was też tak wiatr szaleje? Słyszałam w tv że ma do nas huragan przyjść straszny... ma wiatr wiać 80km/h...



Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

01-03-2010 18:48:53

pomorze
Jestemsmiling smiley

Chciałam sobie pospać po obiedzie, ale jeden sąsiad wiercił w ścianie, drugi w piwnicy coś tam hałasował, normalnie bym ich rozstrzelała! Więc przeszło mi spanie. Dobrze, że Patryk spałsmiling smiley

Effika my też mamy jakieś tam fotki jak np. Ksawek u teściów dorwał butelki od piwa i cichutko układał je sobie w rzędy:laugh_new::laugh_new: albo zdarza się, że jakąś tam fotkę mu się taką pstryknie. Jednak to ma się te fotki w domku dla siebie, a nie że wrzuca się je do konkursu! A poza tym niezłego znów posta walnęłaśsmiling smiley No i wpadłabym do Ciebie, ale paszport mój ważność straciłMr. GreenMr. GreenMr. Green


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-01 19:06 przez laska.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.