MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

aniolka (offline)

28-02-2010 14:21:17

trochę od Poznania:)
Cytuj

kkarollinaa,OLkaa ,Batusia ,aniolka witajcie w naszym groniesmiling smiley
Dzieki za miłe przyjęcie!mały grymaśnik...tyle ,że ja już w tym roku będę mieć lata chrystusowe a to wątek od20 dio 30 lat....hmmmmmm..........:confused:
Cytuj
Mąż jeszcze ze swojej strzelnaki z kolegami nie wróci
a do czego(kogo) ona tak strzela?LOL
Cytuj
A u nas pada deszczsmiling smiley
no co Ty? A u nas słoneczko! Teraz zachodzi trochę dopiero!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.

— Alen Baxton



_______________________________________
Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:
- Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:
- Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki.
Jeden jest pełen złości i nienawiści.
Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
- Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec.
- Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

________________________________________
Moje ukochane Dzieci! :play_with_child: [ebobas.pl]

kkarollinaa (offline)

28-02-2010 15:13:14

wejherowo
aniolka masz tyle lat na ile się czujesz, a na "chrystusowe lata" na pewno nie wyglądaszsmiling bouncing smiley

My już po spacerku. Później pewnie zaliczymy jeszcze jeden. Mimo,że cały nasz park podtopiony to przyjemnie się spacerowało :-) :runner:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

szatynka240 (offline)

28-02-2010 18:12:42

Puławy
Witam

Dziewczyny współczuje wam z tymi chorobami maluszków. Mój synek jak narazie odpukać mi nie choruje (tylko raz leżeliśmy w szpitalu jak miał 4,5 miesiąca). Bardzo mnie to cieszy bo choroba dziecka to duży problem i zmartwienie. Mam siostrę, która ma dwóch synków (jeden ma 2,5 roczku a drugi jest tylko 2 dni młodszy od mojego Bartka) i non stop jej chorują. Młodszy Jaś niedawno przeszedł zapalenie płuc i teraz ma zapalenie oskrzeli. Dodatkowo wykryli u niego wadę jednej nerki, jest pod stałą kontrolą i ostatnio mu się pogorszyło i może mieć operację żeby nerki nie stracić - mają duży problem. Jak to życie się różnie układa sad smiley

Witam nowe dziewczyny, piszcie co tam u was słychać. Choć ja na tym forum też jestem od niedawana to już się od niego uzależniłam smiling smiley

ulinka to fajnie, że synkowi się poprawia i leki pomagają. Niech szybko wraca do zdrowia a wy ze szpitala do domku. No i dbaj o siebie i fasolkę, trzymam kciuki żeby się okazało że to dziewczynka. Ja też bym chciała jeszcze jedno dziecko, ale teraz jak od jutra oficjalnie nie mam pracy to muszę poczekać. Bo z jednej pensji męża nie da się wyżyć - niestety!

laska ja też nie widziałam tego zdjęcia, ale dobrze że zareagowałaś i go usuneli. Dziecko i piwo to nie nadaje się na żaden konkurs.

kkarollinaa ja mam pytanko czy twoja córeczka chodziła może wcześniej do żłobka? Czy poszła dopiero do przedszkola? Bo ja zamierzam zapisać mojego synka do żłobka - papiery muszę złożyć do końca marca żeby zaczął chodzić od września, ale to i tak nie wiadomo czy się dostanie - chętnych dużo a miejsc malutko.

U mnie niedziela zleciała, pogoda piękna - spacerek zaliczony. Mieliśmy odwiedzić teściów, ale pojawili się niespodziewani goście i zostaliśmy w domciu. Spoko nie żałuję smiling smiley, nie przepadam za swoimi teściami.

Pozdrawiam


Mateuszek urodził się 30 lipca 2013r. o godz. 15.40
[link widoczny po zalogowaniu]

Bartoszek urodził się 3 lutego 2009r. o godz. 3.45
[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

28-02-2010 19:14:52

Łódź
Cześć dziewczyny!Dziękuję,za przywitanie i przyjęcie mnie do waszego grona smiling smiley
Czytam wasze posty i oglądam śliczne buziaki waszych pociech,życzę zdrówka dla chorych maluszków,już niedługo wiosna,będzie więcej słonka i maluchy będą biegać z uśmiechami po dworku smiling smiley
Mam prośbę możecie zagłosować na fotkę mojego synka,a ja zaraz biorę się za głosowanie na wasze pociechy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

kkarollinaa (offline)

28-02-2010 19:40:47

wejherowo
szatynka moja Oliwka nie chodziła wcześniej do żłobka. Opiekowała się nią niania w czasie mojej nieobecnosci, a dopiero od września '09 chodzi do przedszkola. Fakt, z miejscami jest teraz bardzo ciężko zarówno w żłobkach jak i w przedszkolach. Nam się szczęśliwie udało,ale było 3 dzieciaczkow na jedno miejsce. Ale warto probowac, trzymam kciuki za Twojego bobaska,żeby się dostał:-)

Bartusia głosik oddany. Słodki bobo dziecko z samochodemMuszę jakąś fotkę mojej malutkiej z roczku poszukac i dołączyc do konkursiku:-) ale to jutro.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

Batusia (offline)

28-02-2010 19:44:47

Łódź
Kkarolinka dzięki za głosik, twoja córeczka ma przecudne włoski no po prostu niesamowite,u was takie piękne loki są rodzinne?


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

malaaga123 (offline)

28-02-2010 19:53:31

Polkowice
witajcie wieczorkiem,

no i moja mała zakatarzyła się na dobre. ma taki katar, że jej ciężko się spało w nocy, a na podwyższeniu kaczka nie chce spać tylko mi łazi po łóżeczku i po łóżku z resztą też smiling smiley tę noc spała z nami i nic a nic się nie wyspałam bo co chwilę się budziła. jak w dzień jest wesoła choć widać po niej że katar ją męczy to w nocy buu sad smiley

ale na szczęście udało mi się ją przekonać że czyszczenie noska jest dla jej dobra i już mi scen nie robi.
nawiązując do tego zdjęcia o którym była mowa, to ja jakbym takie widziała też bym zgłosiła, że nie bardzo jest na miejscu, laska ja też uważam, że dobrze zrobiłaś smiling smiley

co do tematu przedszkoli i żłobków u nas jest to samo wielu chętnych mało miejsc sad smiley ale puki nie pracuję to się nie martwię ale jak zacznę to wtedy dopiero będę szukać rozwiązania, zależy to tylko w jakim mieście będę pracować, czy u siebie czy we Wrocku.

kurczę tak się cieszyłam, że książkę sobie poczytam a tu nic czasu nie mam. nie dość, że Amelcia przeziębiona to jeszcze Przemek od niej załapał.

a ii zapomniałam witam nowe koleżanki smiling smiley

no nic to uciekam oglądać TOP GEAR smiling smiley miłego wieczorku dziewczyny i do juterka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

28-02-2010 19:57:42

Łódź
malaaga a próbowałaś na noc małej posmarować pod noskiem maścią majerankowa?Działa jak inhalacja,można ją stosować nawet u noworodków,u mnie cała rodzinka stosuje lepiej się oddycha.


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

kkarollinaa (offline)

28-02-2010 20:33:11

wejherowo
Loczki mała ma po tacie :-) (choc tata do ich posiadania się nie przyznaje i skrupulatnie je obcina gdy tylko się pojawią) ;-) ech,faceci grinning smiley
ja zawsze marzyłam o takich loczkach,ale nie miałam ich niestety. Ale cieszę się,że córcia ma ;-)
A co do maści majerankowej to popieram :-) u nas też się dobrze sprawdziła juz niejednokrotnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

oskardmowski (offline)

28-02-2010 22:30:15

Dokładnie kkarollinaa zupełnie się z Tobą zgadzam smiling smiley co do tych lat smiling smiley Ma się tyle na ile się człowiek czuje smiling smiley Ja niestety musiałam bardzo szybko dorosnąć, ale młoda jestem nadal grinning smiley Jaki piękny świat jaki piękny świat gdy się ma 20 lat ! smiling smiley :joliecouette:


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.