MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

27-10-2009 21:48:58

pomorze
WRÓCIŁAM!!!

Wiecie, nie było mnie kilka dni, a tak dużo się u Was wydarzyło. Miło znów popisać do Was! Stęskniłam się za Wami Kochane!!!erka bardzo mi miło, że tak się o mnie dopytywałaś:joliecouette: Bardzo się cieszę, że mamy kolegę na naszym forum. Witam mccuv. Z tego co piszesz, to fajny facet z Ciebie i tata też. No a nick nasz faktycznie oryginalny!
Effika oby Twój facet w końcu oprzytomniał! Trzymam kciuki, aby się wszystko dobrze ułożyło pomiędzy Wami.thumbs upthumbs upthumbs up
erka jak tam Haneczka po pogryzieniu? Ma jakiś ślady? Nie chcę być prorokiem, ale to nie ostatnie ich takie wybryki. Jak to w końcu pomiędzy rodzeństwem się dzieje.
Weronika625 współczuję. Wiem jak dziecko może się rozedrzeć z bólu. Patryś też miał jazdy. Ale ogłaszam wszem i wobec, że PATRYŚ MA DWA PIERWSZE ZĄBKI!!! Wyszły mu wczoraj i to dwa naraz! Od tego czasu jest innym chłopcem, przynajmniej na razie. Bo ma chumorek, ciągle się śmieje i uśmiecha i aż piszczy ze szczęścia. Nie wiem co w niego wstąpiło! Ha, ha, ha. Pewnie skończy się to, jak pójdą kolejna zębole.
Pisałyście Kochane o Waszych facetach. Wiecie, ja mam sper męża. Ugotować umie, posprzątać umie, pozmywać naczynia umie, pranie zrobi, zakupy jak trzeba to zrobi, dziećmi się zajmie. On częściej ode mnie kąpie synów, ja ich wtedy ubieram, jak któryś synek w nocy się budzi i ja już załapuje nerwa bo go uspać nie mogę, to on wstaje i usypia syna. Ja jestem straszny nerwus, on jednak ma więcej cierpliwościmoody smiley Więc można stwierdzić, że mam super. A tak nie jest, bo i tak zawsze znajdziemy powód do kłótni lub sprzeczki. Jednak zawsze później chcąc nie chcąc dochodzimy do pororumienia. Znamy się ponad 9 lat i w listopadzie minie 9 lat razem. A po ślubie jesteśmy ponad 4 lata. Więc już troche czasu jesteśmy ze sobą. A co do mojego faceta, jak byłam w ciąży, to nie mam zastrzeżeń. Jak miałam w nocy zachcianki np. na hot-doga, to mi poszedł do baru i kupił hot-doga. Nawet po północy poszedł kilka razy. Ale wtedy mieszkaliśmy w Gdyni i do budek z fast foodem nie było daleko, ha, ha, ha. A mąż twierdził, że woli iść mi po jedzonko, niż potem słuchać mojego marudzeniaLOL Jeśli chodzi o wychodzenie, to my raczej wszędzie razem całą rodzinką wychodzimy, bo nie mamy tu w Pucku nikogo i nie mamy z kim dzieci zostawić. Jak mieszkaliśmyw Gdyni, to częściej ja gdzieś ze znajomymi wychodziłam, a on zostawał z Ksawkiem. A tak w ogóle, to my mamy wspólnych znajomych. Jeśli R. dziś chce gdzieś iść sam, to przeważnie na swoje strzelanki z kolegami, albo jak już nie mam ochoty gdzieś pchać się z dzieciakami, to on idzie beze mnie, ale bierze Ksawka, a ja zostaję z Patryniem. Więc nie jest tak źle. A mąż kolegów ma w porządku i co niektórych znam krótko, ale tematy do rozmów mamy. Nawet mąż i jego koledzy chcieli wziąść mnie na te swoje strzelanki, ale ja nie mogę, bo z kim dzieci zostawię? No i Patrysia karmię, więc na długo z nim nie mogę się rozstawać. Przesrane.
Dobra, na dziś kończę. A jutro Wam napiszę jak bylo na weselichu!!!!
Miłej nocki wszystkim.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

28-10-2009 00:33:52

laska - fajniusio, ze juz jestes ! No i gratulacje dla Malego Zebusia, oby humorek mu juz zawsze dopisywal.
Bardzo sie ciesze, ze masz takie oparcie w mezu, no i az pozazdroscic mozna winking smiley
Moj to dzis do mnie mowi, jak to kolezanka sie wypytywala gdzie jestem, czemu nie przyjechalam, jak byl u chlopakow wczoraj. I ze drudzy znajomi tez przyjechali (malzenstwo), jakby dawal mi do zrozumienia, ze powinnam zalowac, ze nie bylam, a ja sobie tylko pomyslalam...Ty Skurczybyku, tak mi gadasz, a wychodzisz z domu i ani me, ani be dokad idziesz ! No ale juz normalnie gadamy, nawet uzywa zwrotow "co zrobimy, musimy, powinnismy", a tak nie zachowuje sie osoba, ktora nie planuje wspolnej przyszlosci, nie winking smiley ?!
Dawis dzis nie goraczkowal, wiec nie wiem co to za swinstwo go trzymalo przez te 2 dni. Ani zabkow, ani wysypki, bo myslalam, ze moze 3-dniowka, dziwne.
Opowiadaj jak weselicho !
weronika - mam nadzieje, ze Majusi wyjda wreszcie te natretne zabki ! Glosiki ponownie oddane winking smiley

Kochani, a czy Wy podajecie (podawaliscie) zelazo Maluchom ?! Ja kupilam w kropelkach, ale kurcze na nim jest napisane, ze od 1 roku, a baba w aptece mi wpierala, ze nie maja innych i beda dobre. Jednak sie obawiam mu podawac i tak do tyg. leza.

Lece spaciu, slodkosci w snach !








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 00:36 przez Effika.

mccuv (offline)

28-10-2009 07:15:25

starszej zona podawała żelazo- bo po operacjach były jakieś anemie itp. ale z tego co pamiętam- to te kropelki fatalnie działały jej na ząbki. młodszej nie podawaliśmy wogóle

erka (offline)

28-10-2009 09:18:06

International
Witam wszystkich w tym nowym i pewnie brzydkim, deszczowym dniu...
Laska wreszcie! No to masz prawie tak cudownego męża jak mój. Ja również z niecierpliwością czekam na opowieści z wesela. Zaraz wejdę na nk, pewnie dodałaś jakieś zdjęciagrinning smiley Hania ma ślady po pogryzieniu. Tak płakała przez godzinę, że musiałam jej posmarować altacetem i dać ibumsad smiley
GRATULUJĘ MALUSZKOWI PIERWSZYCH ZĄBKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Effika kamień spadł mi z serca... mam nadzieję, że teraz to już będzie u was coraz lepiej. Wybierzcie się na zakupy, mi to zawsze pomaga!!grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Weronika biedna Majczekasmiling smiley Ale już niedługo, jak tak się wydziera, to znaczy, że ząbki lada chwila się przebiją. Moje Kluski od tygodnia praktycznie po ząbkowaniu. Przeżywam cudowne chwile śpiąc do 9!!!!!grinning smiley
Ja też żelaza nie dawałam. Mam taki syropek pomarańczowy z witaminami i tam tez jest zelazo, ale daję go d\ziewczynkom tylko jak są dłużej na chłodzie. Ale on tez jest dopiero po roku.
Buziaczki dla wszystkich rodziców i dzieciaczków.
Ps. Weronika ide głosowaćsmiling smiley


...

laska (offline)

28-10-2009 09:24:01

pomorze
Effika z żelazem to ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała. Sama kiedyś musiałam dostawać zastrzyki z żelazem i nie wspominam tego za dobrze. Zapytaj się lekarza czy w ogóle Twój synek potrzebuje tego żelaza. Tego się nie podaje jak witamin. A przedawkowanie też ma swoje skutki.
Co do weselicha, to w sumie było suuuuper. Ale w dzień ślubu siostry miałam nerwadiabełek Zacznę od tego, że w sobotę byłam umówiona na 9.30 do fryzjera. Od samego rana padała mrzawka. Więc siostra nawet na zdjęcia w plenerze nie pojechała. Ja umówiłam się z mężem, że po co ma z synami siedzieć i czekać za mną u fryzjera, że ja za półtorej godz. powinnam być w domu. A po fryzjerze, to jeszcze musiałam podjechac do teściów, bo moja szwagierka robiła fotki na weselu. U fryzjera byłam 10 min. przed czasem i od razu wzieła mnie na fotel. Chciałam mieć całą głowę w falach. Jednak po prawie godzinie, okazało się, że włosy mam proste i żadne fale mi się nie układająszaleniec. Próbowała mi zakręcić lokówką loki i też nie chciały się kręcićszaleniec. Myślałam, że oszaleję! W końcu zrobiła mi na środku głowy z tyły kokardę z moich włosów i resztę jeszcze raz spróbowała zakręcić lokówką i od razu spryskiwała lakierem. Coś tam w końcu wyszło, ale mi się to nie podobało. Fryzjerka widziała, że mi się nie podoba fryzurka i chciała robić mi inną, ale ja już podziękowałam, bo siedziałam u niej ponad 2 godz. i już musiałam jechać. Zapłaciłam tylko 20 zł i wyszłam. Od razu pojechałam do teściów po szwagierkę. Na szczęście była gotowa i czekała na mnie, ale za to teściowa mnie wkurzyła, bo najpierw wyskoczyła czemu się spóźniłam po jej córkę, a potem jeszcze że co ja mam na głowieangry smileyangry smileyangry smileyangry smileyangry smiley Ja już miałam takie ciśnienie, że chciałam explodować. Tymbardziej, że jak wyszłam od fryzjera, to na komórce miałam 17 nieodebranych połączeń od męża. Bo Patryś szalał i chciał cycusia a mamy nie było!Powiedziałam teściowej, żeby się lepiej do mnie dziś nie odzywała, bo mogę za dużo powiedzieć. A ona mi na to, że nie mam się stresować, bo złość urodzie szkodzi! No to ja jej, że jeszcze słowo i nie wytrzymam! Wsiadłam do autka ze szwagierką i pojechałyśmy do domku moich rodziców. Tam oczywiście mąż przyczepił się, że tak długo mnie nie było, a mówiłam, że w półtorej godz. się wyrobię! Nosz cholera jasna, co ja za to mogłam, że włosy jak na złość kręcić się nie chciały! Ale sobie pokrzyczałam na męża i później mi przeszło! Na szczęście podczas wesela już do spięć pomiędzy mną a mężem nie dochodziło. Bawiliśmy sie super. Nagadałam się z rodzinką. Oczywiście synkowie byli z nami do 2.00 w nocy. Patryś spał na sali chyba ze 3 razy a Ksawek zasnął przed odczepinami i tak spał, nawet jak do auta go zanosiliśmy. Za to Patryń się obudził i był w drodze do domu, ale jak dostał cycusia to zasnął. Tylko ja musiałam jeszcze wstać o 4.00 i jechać na salę po rodziców. I spowrotem spać. Ale nie na długo, bo Patryk obudził się o 7.30.Ale w poprawiny to było istne przedszkole. Dzieci było mnóstwo!!! Przynajmniej Ksawek miał z kim poszaleć i pobroić. Było super.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

28-10-2009 09:26:55

pomorze
erka fotek jeszcze nie dałam. Muszę je zgrać na laptopa. A pogodę mamy śliczną. Jesienną. Jest słoneczko od samiuśkiego ranka!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

28-10-2009 20:09:55

International
Laska to zaszalałaś. Doskonale Cie rozumiem, ze mnie też taki nerwusek.Ale d...a z tą fryzurąsad smiley Ale co?? Fryzjerka zła czy Twoje włosy są niepodatne?? Dodaj zdjęcia!!!!
My dzisiaj mielismy spokojny dzień. Ja się względnie lenię. Nie liczac codziennych obowiązków... Następne zamówienia na prezentacje dopiero do zrealizowania, a chwilowo wolne!
Weronika głosy oddane!
Effika??


...

Effika (offline)

28-10-2009 20:52:42

erka - jestem jestem Kochana. W dzien nie mialam jak popisac, bo Dawis mi nie dawal, a po powrocie R. z pracy pojechalismy na zakupki, bo moj maz bedzie gral mecz w piatek, wiec konieczne mu byly trampki winking smiley
Z tym zelazem to tutaj tak jest, ze jak dziecko konczy 6 mc, a nie podaje sie mleka modyfikowanego, to powinno sie podawac, tak mowila moja pielegniarka srodowiskowa. Ehhh...i juz nie wiem sama co robic. '
laska - wspolczuje nerwow przedweselnych !

A ja juz mam wkur..., bo jak jest lepiej, to prosze jak moj sie stara. Chcialam isc na solarium i mial byc najpozniej 20:30, za 5 min. zamykaja a go nie ma !!! Normalnie strzal ch... (u kolegow jest oczywiscie)




laska (offline)

28-10-2009 21:47:16

pomorze
erka włosy mam podatne na kręcenie, zresztą jeszcze mam trwałą od lutego. Ale w ten dzień była straszna wilgoć w powietrzu i jak na złość włosy mi się ciągle prostowały. Dałam na NK 3 fotki z wesela.
Effika jeśli pielęgniarka tak powiedziała, to możesz spróbować podać synkowi to żelazo. Ale najpierw zapytaj się może tej pielęgniary lub lekarza, czy możesz akurat to żelazo mu podać czy jakieś inne, skoro to które masz, jest dla dzieci od 1 roku życia. A jak już będziesz podawała to żelazo, to obserwuj synka czy dobrze znosi to żelazo. No i współczuję, że mężuś się spóźnił i pewnie nie poszłaś do solarium.
Miłego wieczorku.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

28-10-2009 21:54:49

International
Effika kurczę! Co z tym Twoim R. ehhh Czy On nic nie załapał. Przepraszam, ale już ja się na niego wkurzyłam...
Laska zaraz zobaczęgrinning smiley

[ebobas.pl] grinning smiley


...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 21:56 przez erka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.