MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Effika (offline)

23-10-2009 19:16:04

mccuv - fajnie, ze jestes smiling smiley Dobrze bedzie zobaczyc rowniez punkt widzenia mezczyzny winking smiley
My jestesmy ze soba prawie 7 lat, w tym rok po slubie i niestety, ale przez ten ostatni rok sie strasznie pozmienialo, czasami to myslalam, ze nawet nie dotrwamy do 1 rocznicy sad smiley Napisz cos wiecej o sobie, ile ma Niunia latek, skad jestecie ?!
weronika, erka - oj ja to bym sie napila zimnego piwka z soczkiem, albo jakiegos malibu <mniam mniam>, ale tez musze poczekac jeszcze, bo Dawis cyckowy. No ale tyle miesiecy wytrzymalam, wiec dam rade przez kolejne winking smiley
Chociaz dzis czulam sie juz tam zrezygnowana, ze chwycilam po fajke, ale na szczescie po 2 machach zrobilo mi sie niedobrze i wyrzucilam smiling smileysmiling smileysmiling smiley
U nas tez pogoda parszywa, juz 3 dzien taka sad smiley Spac sie tylko chce i na nic nie ma sie ochoty.








Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 21:14 przez MAMA.

mccuv (offline)

24-10-2009 06:58:44

erka - "młodo" tzn. miesiąc po maturze. Jak na faceta to bardzo wcześnie, tym bardziej że nic nas do tego nie zmuszało. Po prostu wielka szkolna miłość- taka idealistyczna jaka w późniejszych latach w obliczu codzienności nawet nie ma szans zaistnieć. Było warto...

Weronika625 - eee, z ta psychiką to bywa różnie. Tak naprawde ani facet nigdy do końca nie zrozumie kobiety ani...no właśnie- vice versa. Ale w sumie jedno drugiemu nie przeszkadza i pomimo tego moga być dobre relacje


Effika - o to super. 7 rok u nas wspominam jako taki...hmmm...bezpłciowy. Potem było już tylko lepiej. Wiec i u was bedzie git


Wiecej o sobie i o "niuniach" w poniedziałek bo właśnie wyjeżdzamy cała naszą 4 na wspólny weekend

erka (offline)

24-10-2009 10:17:17

International
mccuv cudownie! Jak ja marzę o takim rodzinnym weekendzie. Ale nie wiem kiedy nam się uda spędzić razem chociaż 24h. Mój mąż podjął kolejne studia, więc nie ma go co drugi tydzień, a ja zamierzam od przyszłego roku rozpocząc studia podyplomowe... wtedy to już w ogóle...
Mioja Hanka jakaś rozdarta ostatnio, ryczy...a łzy się leją strumioeniem.
Miłego dzionka dziewczyny... i chłopakismiling smiley


...

Effika (offline)

24-10-2009 21:21:47

mccuv - skad sie bora tacy mezczyzni winking smiley ?! Wspolne weekendy - marzenie. Moj jak ma troche wolnego, to od razu by do kolesi lecial sad smiley Zawsze byli dla niego wazni, czasem mialam wrazenie, ze na 1 miejscu, tak jest i niestety bedzie. No chyba, ze oni przysiada na tylkach, bo sie zakochaja i nie beda mieli juz tyle czasu...teraz jak wolne ptaszki, to sami dupsko mu truja. Moj nawet w nasza rocznice, chcial na wieczor juz jakichs znajomych odwiedzac sad smiley
erka - ale Wy ambitni jestescie smiling smiley Ja juz bym chyba nie zniosla kolejnych studiow - za duzo stresow jak dla mnie winking smiley








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-24 21:25 przez Effika.

Effika (offline)

24-10-2009 23:50:58

Weronika - Kochana, skad ja to znam ?! Moj R. identycznie postepowal. Juz od drzwi slyszalam - "jaki jestem zmeczony, synus nie mecz tatusia" !!!
Bylo mi go szkoda, wiec ja zajmowalam sie Dawciem 24h. W koncu peklam. Mow mu by cos robil i nie wyreczaj go. Ja wlasnie zaczelam tak robic. Nie chcial kapac Malego, to musial usypiac - mial wybor to albo to. Przeciez nie moglby powiedziec - nie zajme sie nim ! Tylko, ze ja w tym czasie nie siedzialam, nie odpoczywalam, ani nie wychodzilam nigdzie tylko np. mylam naczynia, podlogi, prasowalam lub tp. A moze postrasz ?! Mowilas, ze on by nie wytrzymal bez Was, tak sie boi, ze mozecie odejsc...wiec moze powiedz, ze jak Ci nie bedzie pomagal, to idziesz np. do mamy, bo ona Cie czasem wyreczy i bedziesz mogla chwile odpoczac. Niestety taka jest prawda, ze oni nie rozumieja, ze my mozemy byc zmeczone. Ja sie wiecznie o to wyklocam, bo slysze, ze on pracuje, wiec ma prawo byc wykonczony, a ja niby co ?! W koncu my pracujemy dluzej niz oni, bo jestesmy dla Dzieci 24 h. Oni choc nocki przesypiaja !!! Nie daj sie ! Trzymam kciuki by juz wszystko bylo OK !




Sympatyczna (offline)

25-10-2009 00:41:09

jak fajnie, że macie faceta na wątku tongue sticking out smiley oby wytrzymał the finger smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

erka (offline)

25-10-2009 09:25:40

International
Weronika Effika chyba troszkę za późnosad smiley Nie dziwcie sie teraz, ze oni nic nie chcą robić przy dzieciach jak od poczatku na to pozwalałyście. Ja jak byłam w ciąży, to jasno i wyraźnie powiedziałam A., żeby sobie nie myślał, że jak on pracuje, to ja będę przez cały dzień z bliźniaczkami siedziała w domu. I tak na początku nie chcał kąpać, ale to ze strachu, bał się, ze coś kruszynkom zrobi... po dwóch tygodniach wykąpał pierwszy raz i od tej pory nie chciał od wanienki odejśćgrinning smiley My dzieci raczej nie usypialiśmy nigdy, dostawały mleczko po kąpieli i kładliśmy je do łóżeczek, więc to odpada. Na początku przez miesiąc nigdzie nie wychodziłam, bo się źle czułam, ale teraz mamy zmiany. A. wziął studia to ja też mam prawo do zagospodarowania sobie czasu po swojemu. Wczoraj np. wrócił ze szkoły, pojechaliśmy z dziewczynkami do jego szwagra, a po 20. odwiózł mnie do koleżanki na winko, ja też mam prawo do czasu dla siebie... Jak wraca z pracy, to nie ma "jestem zmęczony"". A. wchodzi do domu, je obiad i idzie do dziewczynek, a mi mówi, zebym sobie coś tam porobiła i nie ma na myśli sprzątania, prasowania, tylko posiedzienie przy kompie, nie wiem... piłowanie paznokci...grinning smiley Zawsze wstawaliśmy razem w nocy, a nawet A. częściej, bo lepiej to znosił i nie miał nic przeciwkosmiling smiley Doskonale rozumie, ze będąc przez cały dzień z dziećmi trzeba być czujnym na każdym kroku, a do tego ugotować, nakarmić, przewinąć, na spacer wyjść i dobrze wie, ze ja cały dzień będąc na nogach, jestem pod wieczór często tak samo zmęczona jak Onsmiling smiley Pod tym względem nie narzekamsmiling smiley
Trzymajcie się dziewczyny (i chłopaki) i nie dajcie się! Trzeba się dzielić obowiązkami przy dzieciach, bez względu na to co się poza tym robi...grinning smiley


...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-25 09:26 przez erka.

Effika (offline)

25-10-2009 10:19:56

erka - zazdroszcze ! U nas tak mialo byc. To R. tak bardzo chcial Dzieciaczka, ja tez chcialam, tylko, ze nie spieszylo mi sie az tak bardzo.
No i w pelni Cie popieram - to nasza wina, ze pozwolilysmy sobie na takie cos sad smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 21:16 przez MAMA.

erka (offline)

25-10-2009 21:29:16

International
sad smiley Effika sad smiley dlaczego te chłopy takie niereformowalne...??
Sympatyczna chyba nie wytrzymałsmiling smiley
Weronika jak tam Majeczka się czuje?? Co dzisiaj pysznego jadła??
Laska where are You????????????????????????
Miłej nocki kochanismiling smiley


...

Effika (offline)

25-10-2009 23:22:22

Weronika - no wlasnie, najlepsze jest to tlumaczenie - zrob Ty bo Tobie to lepiej wychodzi, szybciej, sprawniej...ja tez to slysze przy kapaniu, przebieraniu czy ubieraniu winking smiley Chociaz jak kapiemy, to mi wanienke przynosi z woda, bo wczesniej ja targalam. No i wczoraj umyl dupcie Dawisiowi pod kranem smiling smiley
Mowie Ci Kochana nie dawaj sie. Kaz mu robic to czy tamto, nawet udajac, ze robisz w tym czasie co innego, a jak nie chce, to wymysl cos jemu do roboty. Ja jak mialam sterte prasowania, a Dawidzia trzeba bylo jeszcze wykapac, to powiedzialam - ja jedno, on drugie, co woli, no i zabral sie za prasowanko. Zawsze mozna cos wymyslec ! Albo jak woli usypiac niz kapac, bo tego sie boi, to tez ma opcje wyboru.
erka - Laska pisala, ze na razie sie nie bedzie odzywac.
Kolega pojechal na rodzinny weekend.
A jak tam Kluseczki ?!




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.