MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

leonka (offline)

29-11-2011 12:06:48

Żywiec
hejo!
u nas super pogoda.Właśnie miałam małą ubierać na spacer kiedy ta przybiła komara przy butelce mlekaradośćno cóż,zdarza sie.Zaraz biorę się za jakiś obiad bo na 15 muszę podejść do przychodni po recepty na leki dla babci m bo jak zwykle nikt sie tym nie zainteresuje tylko my.
laska u promotora całkiem spoko.Był jakiś nadzwyczajnie miły,nie wiem co mu się stałoradość
pasia szacun za to ogladaie TV od 4 nad ranemzaskoczonyja to o tej godzinie przewalam sie na drugi bokradośćno i Taszce wychodzą jedynki górne.Ciekawe jak będzie wyglądać ten mój mały kasownikbolące zębyno i twoje nieżynki są przecudne.Ja narazie mam spokój bo mała jeszcze nie wie co to Mikolaj ale wiem że jak będzie choinka to albo będziemy musieli ją podd sufitem powiesić albo na balkonie postawićLOL
No to miłego dzionka dziewczyny;-)Do wieczorka;-)

Patryk110311 (offline)

29-11-2011 12:21:06

Goczałkowice-Zdrój
Hej wszystkim...
u nas słonecznie ale trochę chłodzi.... pogoda zdradliwa, ale nie mogę się oprzeć wypadowi na podwórko z moim ancymonkiem. to dopiero jak się obudzi smiling smiley mam dla siebie momencik i piszę a że wychodzi mi to na razie mizernie ćwiczę smiling smiley
Pasia faktycznie to nie do pomyślenia przynajmniej dla mnie aby po 4 rano siedzieć przed telewizorem - padłabym na twarz.
podziwiam też Twoje zaangażowanie w robienie M kanapek - mi się po prostu nie chce...
Z Papim wstałam po 8smiling smiley niektórzy pomyślą ta to ma się dobrze, za to wieczory mamy pełne Patryka wczoraj o 21 postanowił się obudzić i szalał w sypialni. padł była chyba 23 i to nawet nie wiem kiedy dokładnie bo nam się zasnęło szybciej.
Maluch ululał rodziców haha.
Pasia zdjęcia maluszków rewelacyjne!!! po prostu dwie pomocnice Św. Mikołaja!!! Super się ogląda takie zdjątka!
małe do 6 grudnia wyrobią się i będą miały wprawę...
Leonka mam podobnie Patryk ma swoje pierwsze święta i nie wiem jak zareaguje na choinkę tym bardziej że hipnotyzują go wszelakiego rodzaju świecidełka i chyba nie zapalę lampek do prądu... a bombki kupiłam już plastikowe żeby sobie krzywdy nie zrobił. i też zastanawiam się czy jej na balkon nie wynieść hihi.
Uciekam zrobić obiadek dzisiaj klopsiki...
może uda mi się zalogować wieczorkiem pa!

laska (offline)

29-11-2011 20:09:18

pomorze
Ja dziś byłam z dziećmi u lekarza. Ksawek już lepiej, ale antybiotyk do niedzieli ma brać. Za to Patryś ma zawalone gardło i migdały. I jak osłuchiwała go, to przez moment wydawało jej się, że coś na oskrzelach słyszała. Ale potem jeszcze długo go osłuchiwała i już niby wszystko ok. Kazała go pilnować, jakby mu się pogorszyło, to mamy z nim znów przyjechać, bo na te oskrzela może mu się przerzucić. Masakra. Mnie też kaszel męczy i nie wiem jak się go pozbyć.

Patryk ja też dziś miałam klopsiki, ale z zupką pomidorowąsmiling smiley

leonka to fajnie, że z promotorem spoko. No i wiesz, przy flaszce to nie jeden potrafi zasnąć, więc się nie dziwię, ze cócia przysnęła, ha, hawinking smiley I ja też mam sporo bombek plastykowych, ale jest też kilka lub kilkanaście prawdziwych i się ciągle zastanawiam czy je powieszę na choincewinking smiley Bo te moje urwisy, to ja będą wariować i przewrócą choinkę, to jeszcze sobie krzywdę zrobią prawdziwymi bombkami.


A! Wiecie - naczytałam się Was o tych klockach lego i dziś jak byliśmy u lekarza z dziećmi, to potem tak na szybkiego wpadliśmy do reala. Z zaciekawieniem oglądałam klocki lego. Była nawet przecena chyba z 220 na 159zł, takie pudło z klockami, które miało 1600 elementów. Namyślałam się nad tym. Pewnie dziwicie się dlaczego, skoro kupiłam już chłopcom laptopy. A dlatego, że moja mama dała mi kasę i miałam coś od niej kupić chłopcom. Ale ona dała 100zł i miałam zmieścić się w tej kwocie. Więc oglądałam inne zabawki i w końcu wyczaiłam pudełko klocków wyglądających jak lego, ale innej firmy - nie pamiętam teraz jakiej, a pudło zostało w aucie, bo jutro już wywożę je do mamy. A tych klocków w pudełku jest 1000 i za 99zł. Więc mam nadzieję, że moje chłopaki będą zadowolone, bo zauważyłam, że w szczególności Ksawek lubi się takimi klockami się bawić. A Patryk to lubi autka z takich klocków. Więc oby im się prezenty od Gwizdora spodobały pod choinkąsmiling smileysmiling smiley.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

29-11-2011 22:55:22

Kanada
dobry wieczórwinking smiley
Laska- wiec ja kupiłam barbie a Ty klocki winking smiley))
dziewczyny jak mnie obudziła Zosia to tez marzyłam o spaniu ale szybko mi przeszło wiec - ZACZEŁAM wczesniej dzien smiling smiley) ale naprawde zacząl sie bardzo udanie- w zaciszu spiącego domu, w romantycznym blaku świec, TV w ciepłym kocyku i aromatycznej kawie - no czy nie brzmi to miło ??winking smiley
ok 12 poszłam do rówieśników Zosi i Maji, M nas odebrał po pracy i dziewczyny zasnęły od razu w auciewinking smiley M wypakował maluchy w garazu i przetransportował a ja wczesniej sie ulotniłam na szalenstwo sklepowewinking smiley) poszwędałam sie trochę, zahaczyłam o grzańca u kolezanki i po 22 wórciłam 20 minutowym spacerem do domu, a na zakupach - straciłam glos, bardzo boli mie gardło i zaszwankowały mi struny głosowe;/ zobacze co jutro bedzie i czy nie kopnę sie do lekarza;/
leonka- "kasowniki" wygladaja zazwyczaj PRZEŚLICZNIEsmiling smiley))
Patryk- WYJĄTKOWO zrobiłam o świcie, a wczesniej nie pamietam kiedy zrobiłam kanapki, może to ta pora tak podziałaławinking smiley a nasza choinka z względu na dzieci od razu kupioma była z mylą że będzie stała na komodzie, by uchronić ją od małych raczek winking smiley u kolezanki dzis jadłam zupe pomidorowąwinking smiley)
oki ide spać grzaniec i maraton od switu dają w kośćwinking smiley ale był to super dzien winking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

29-11-2011 23:08:35

Gdynia
pasia No pomocnice pierwsza klasa smiling smiley

laska Ale to lego co ma 1600 klocków to jest chyba zwykłe lego. Ja kupuję dzieciom lego duplo i podróbki lego duplo - mają do siebie pasować. Zdrówka dla chłopców.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

01-12-2011 10:35:49

Kanada
co tu tak cicho?
u nas cisza- bo ja głos straciłam 2 dni temu, dzis mam lekarza na popoludnie, ja szeptem z wysiłkiem a Zosia "mamo mów głośniej, mów głośniej!" ja jej kiwam na tak nie a ta "no moge czy nie mów?!" albo do mnei szepta;/ wczoraj musiałam zadzonic na poczte bo babka wydała M paczkę ale nie do mnei zaadresowaną i teraz bez glosu chciałam babce przekazać, ze gdyby pani od tej paczki co jest u mnie zgłosiła si eto zeby wiedzieli ze paczka nie zaginęła i dzis ją oddam, tylko łatwo mi si eto teraz pisze a ile ja sie napociłam zeby po wyszeptac w słuchwake.dzis dzwoniłam do przychodni i to samo- ja panią niesłysze, może pani powtórzyc?confused smiley
no a tu luzniejszy temat
"mamo szukaj nas"

wreszcie kombinezony kupione 2 104 i 86winking smiley a tu górywinking smiley

Maja w swoim rozmiarzewinking smiley)

usłyszawszy warkot silnika..5 minut później...



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

leonka (offline)

01-12-2011 11:59:56

Żywiec
helo melduję się i ja!!
pasia-moja córa wczoraj też zaczęła dzień o 4zaskoczonymyślałam że sfiksuje bo cały dzień oczy na zapałkach a zła byłam taka że myślałam że wszystkich pozabijamdiabełekno ale na szczęście dzsiejszej nocy spała ju dobrze i wstała o normalnej porze,czyli o 7radość
No a u nas już zaczyna się gryzienie mamy i tatyconfused smileyWczoraj m siedział na kanapie a ta mała małpka ugryzła go w palucha u nogi:laugh_new:Ale miała radochę jak tatuś zawył bo go zabolałoradośćMnie dzisiaaj ugryzła dzisiaj w ramię no i zaciesz przy tym nieziemski miałaradośćGryzoń małyLOL
No to idę zrobić jakiś obiad.Dzisiaj w planach ogórkowa.Buzaki.

pasia24 (offline)

01-12-2011 12:10:35

Kanada
leonka- mnie Zosia zbudziła i wybudziła winking smiley a sama szybko poszła spać, wiec pozostało tylko wykorzystać czas wolny;0 gorzej gdy dziecko nie chce spac;/ no ale takich nocy nie pamiętamy z M na szczescie przy stażu 2 dziecihot smiley no może w tamtym roku 2,3 noce gorączki Zosi - kiedy dziecko pilnowaliśmy, ale nie mamy doświadczeń w nieprzespanych nocachwinking smiley ps Maja też gryzie;/ denerwuje to bo boli, ale zdaje sie u nas to znak ze jest śpiąca.
ps a ja teraz dla lal które dzieci DOPIERO dostaną szyje właśnie kołderki z poduszkami winking smiley) teraz mam wene i czas i wykorzystuje to bo potem może mi wszystkiego braknąćwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

leonka (offline)

01-12-2011 12:42:52

Żywiec
Rany pasia to ty wielozadaniowa jesteś;-)Ja do takich rzeczy to kompletne beztalencie jestemradość

pasia24 (offline)

01-12-2011 12:59:59

Kanada
leonka- ja bardzo lubie dziergać, haftować, mam ochote jakis szal sobie zrobić, ale koszt jest tak wysoki ze wole kupić i mniej czasu i pieniedzy na to dać, a komplety pościeli na allegro po 9,5zł*2 córki + przesyłka no to mam na fryzjerawinking smiley) i niech mi facet nie mówi ze nie zarabiam;/
ja cierpliwość wyssałam chyba z mlekiem babci- ona takie rzeczy robiła, a druga babcia jak widziała gdy dziergam traciła cierpliwość winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 13:02 przez pasia24.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.