MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

15-02-2010 11:35:49

pomorze
Cześć wszystkimsmiling smiley


cozzii śliczna fryzurka, a Patrycja fajniusie prezenty dostałasmiling smiley Torcik widziałam już na NK i jeszcze raz napiszę, że ZJADŁOBY SIĘ KAWAŁEKsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

malaaga to super, że Amelcia nie była zazdrosna o małego bąblawinking smiley No i że tak fajnie się bawiła.

erka ja Twój tyłek dziasiaj?

karlita już Ci pisałam, ale napiszę jeszcze raz, już głosik od nas poleciałsmiling smiley

Miałam wczoraj się odezwać, ale tak miło w ogóle weekend nam minął i nie chciało mi się wcale internetu odpalać. Jedyne co to NK sprawdzałamwinking smiley Wczoraj to jak po obiedzie wyszliśmy na spacer, to chłopcy znów mamę umyli śniegiem. Dosyć im się to spodobałosmiling smiley No i jeszcze ulepiliśmy małego bałwanka. Niby śnieg się lepił, ale jak chciało się kulę ulepić do bałwanka, to ciężko to szłosad smiley Ale daliśmy radę. Bałwanek wyszedł nam prawie wzrostu Ksawka. Ale najśmieszniejsze było, jak Ksawek wziął 2 kijki i wbił w głowę bałwanka i powiedział, że to są uszy! A wyglądały jak rogithe finger smiley Ale co tam, dzieciaki mają swoją własną wizję, co nie? Najważniejsze, że zabawa był aprzednia i efekt podobał się synkowi. Szkoda tylko, że jakieś 3 godzinki później bałwanka już nie bylo. Bo komuś przeszkadzał. Podejrzewam, że to tacy nastoletni chłopcacy od nas z osiedla go rozwalili, ale za rękę nie złapałam, to co, przecież nic im nie zrobię! Wczoraj już Ksawek nie zauważył, że bałwanek jest rozwalony. Ale dziś ledwo wstał, to wyjżał przez okno i zaczął do mnie wołać, że nie mam bałwanka!!!!Nie wiedziałam co mu powiedzieć i skłąmałam, że sam się przewrócił, bo mama za słabo go "skleiła " śniegiem. I było ok. Umówiliśmy się, że dziś ulepimy nowego. Ale chyba nie damy rady, bo po południu jedziemy do dermatologa z Patryniem. Wracając do wczorajszego dnia, to po zabawie w śniegu przyszliśmy do domku na kawusię i ciacho, Ksawek na kakao, a Patryk na cycusia i zrobiliśmy sobie seans filmowy. Najpierw obejrzeliśmy PLANETĘ 51 w trakcie filmu chłopcy posnęli gdzies w połowie, a potem obejrzeliśmy jeszcze ARCHANIOŁA. Później codzienność, nakarmić synów, wykąpać i uspać. W sumie cały weekend minął super.
Ok. teraz czas uspać Patryka i przygotować obiadek, a potem o 15.00 pojedziemy po tatę do pracy i z nim razem pojedziemy do dermatologa. To wtedy do wieczorkasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

15-02-2010 11:38:50

pomorze
A! No i jak zwykle zapomniałam się pochwalić, że mamy już za sobą pierwsze samodzielne kroki bez trzymania Patryczka. Wczoraj od fotela do stołu przeszedł sam. Fotel stał tak z prawie metr od stołui on póścił się fotela i podeptał do stołu!!!! Ale jesteśmy z niego dumni!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

15-02-2010 11:57:25

Lublin
laska dziękuję musiałam gdzieś pominąć sorrki winking smiley

GRATULUJĘ PIERWSZYCH KROKÓW brawo brawo smiling smiley

macie zdjecie bałwanka ?? smiling smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

15-02-2010 12:12:41

Lublin
obiecane fotki winking smiley

kocham cię bałwanku winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


z mamusią smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

jestem taka malutka ...

[link widoczny po zalogowaniu]


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

15-02-2010 17:38:14

cozzi - sliczna fryzurka smiling smiley Do twarzy Ci. Torcik przepysznie wyglada, no i widac, ze Pati tez zachwycona prezentami smiling smiley
laska - a jak Avatar, bo kolega mowil, ze dobrze sie zapowiada i tak sie zastanawiam czy sciagac ?! Ja nie cierpie SF, ale moze akurat ten jest wart obejrzenia ?!
GRATULACJE DLA PATRYCZKA !!!
Daj znac co dermatolog powiedzial.
karlita - glosik oddany smiling smiley
Co do polskich filmow to niestety nie slyszalam by tu grali w kinach, ale kto wie tongue sticking out smiley
erka - i jak sie podobalo Narciaro ?!
maalaga - super, ze sie tak wybawilyscie winking smiley

My bardzo fajnie spedzilismy weekend. W sobote na urodzinkach bylo smiesznie, a wczoraj nawet nie wlaczalismy kompa, bo nie chcielismy sobie przerywac milego nastroju winking smiley Pospalismy, bylismy na wycieczke, spacerku, wieczorkiem wypilismy piwko z soczkiem przy filmiku i sie poprzytulalismy smiling smiley
Weekendzik jak najbardziej udany smiling smiley

W czwartek jedziemy na weekend do PL, nie wiem czy sie juz chwalilam smiling smiley

Uciekam do moich Mezczyzn i bedziemy Majke ogladac, a potem jedziemy na zakupki smiling smiley
Udanego wieczorQ.








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-15 17:39 przez Effika.

laska (offline)

15-02-2010 22:27:29

pomorze
No i byliśmy u dermatologa. Ale wcześniej byłam u pediatry, bo Patryk od wczoraj coraz mocnie kaszlał. Ale pani doktor nic u niego nie zauważyła, nawet zaczerwienionego gardła nie miał. Więc mówiła, że może to dopiero początek przeziębienia. Zobaczymy. A wracając do dermatologa, to nic specjalnego się nie dowiedziałam, bo ta krostka jakieś 2 dni temu zaczęła robić się koloru skóry, a była biała. I zmniejszyła się prawie o połowę. Więc pani dermatolog owiedziała że dobrze, że tak się dzieje, bo samo zchodzi. Mam to tylko smarować sudokremem. I ma zniknąć całkowicie. Za to przepisała mi dwie różne maści na jego zmiany na skórze, z którymi pójdziemy w marcu do alergologa. Zobaczymy czy te maści w ogóle coś pomogą. Więc ogólnie tak nam wizyty u lekarzy przebiegły.
Poza tym zajechałam do mojej pracy, bo szefowa dzwoniła, że mają dla mnie kwity z raportami miesięcznymi za ubezpieczenie. Musiałam po to podjechać. Ni ewiem po co mi to dają, skoro na tych raportach same zera są. Bo za mnie ZUS chyba płaci ubezpieczenie a nie pracodawca. No ale jak mi dają te zerowe raporty, to je biorę i zbieram, może kiedyś się do czegoś przydadzą.

karlita zdjęcia jakieś mąż robił komórką. Jak je zrzuci na kompa, to Wam pokarzęsmiling smileyA Wasze focie są super. Bałwanek ma super nochaleksmiling smiley

Effika mi się podobają filmy SF więc mi się Avatar baaaaaaaaaardzo podobał. Najlepiej, żeby się samemu przekonać, to będziesz wiedziała czy spodoba Ci się czy nie. W ogóle podobał mi się ten sposób "łączenia" się umysłu człowieka z osobą avatara. Jak dla mnie, to naprawdę ogromne gratulacje z owacjami na stojąco za pomysłowość dla reżysera. A tak z innej beczki, to Ty też oglądasz "Majkę"? No i nie chwaliłaś się przyjazdem do PL, ale fajnie, że jedziecie w odwiedzinysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

15-02-2010 22:37:50

Jaworzno,Czeska Republika
Witam .wkoncu jestem i mam chwilke by cos napisacsmiling smileyRobert na noc w pracy,Julka lezy w lozeczku,a Kubus spismiling smileyBylam dzis z Kubusiem u lekarza bo powychodzily mu takie potowki na szyjce ze masakra ,sypalam mu to pudrem ale nie schodzi,a na dodatek luszczy mu sie skora na uszkach,ma tam strupki i tak jakby mu sie ropka z tego lala a ja niestety nie wiem juz czym to smarowac i czy to jest normalne u takiego malenstwa?sad smileyNo ale niestety po spacerze okazalo sie ze doktorka dzis nie przyjmujesad smiley Dziewczyny w sobote po dlugim dlugim czasie wyrwalam sie z domu na zakupysmiling smiley pisze po dlugim bo zawsze jezdzilismy razem z Robertem na zakupy i pierwszy raz od niepamietnych czasow pojechalam samasmiling smileynoi zakupowe szalenstwo bylo bo dostalam pieniazki dodatkowe za urodzenie dzieckasmiling smiley i wreszcie sobie wloski zafarbowalamsmiling smileybo juz mialam odrosty do polowy glowy a na dodatek siwe mi powychodzily taka stara juz jestem ha ha hasmiling smileyu nas walentynki nawet nawet milo spedzilismy niedziele tylko szkoda ze moj ukochany poszedl na noc bo moze by sie lepiej skonczylosmiling smileydostalam sliczna podusie w ksztalcie serduszka z napisem kocham cie smiling smileyszkoda tylko ze po czesku ha hasmiling smileyciekawe co dostane na dzien kobiet i urodziny bo to juz niedlugo i znow bede stara o kolejny roksad smiley
erka nie wiem jak bedzie z tym moim wybaczaniem bo nadal sie nie odzywaszsad smileypisz tu jak minely ci walentynki i jak z ta twja jazda na nartachsmiling smiley?
effika widze ze tez ogladasz majke?smiling smiley ja narazie jestem na biezaco i czekam do jutra az ktos wrzuci na aresa kolejny czyli jutrzejszy odcinek bo nie wiem jakim cudem ale ten co dzis lecial w pl to juz mieli w sobote na aresie i czekam na kolejny i juz sie nie moge doczekac tak mi sie spodobalsmiling smiley
karlita pisalam ci juz na pw ze glosik oddalam i super ta foteczkasmiling smiley
Dziewczyny jesli moge wam polecic to jesli ktoras nie widziala filmu MILOSC NA WYBIEGU to obejrzyjcie bo bardzo fajna komedia romantyczna noi polska


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

laska (offline)

16-02-2010 10:28:24

pomorze
julkuba ja oglądałam "Miłość na wybiegu" też mi się podoba ten film. Fajnie, że byłaś na zakupowym szaleństwie sama. Ja też czasem lubię choćby do spożywczaka sama wyjśćwinking smiley Z tą łuszczącą skórą, to Ci nie pomogę, a potówki, to za ciepło ubierasz Kubusia. Albo do spania za grubo i za ciepło go przykrywasz. A zdjęcie jest śliczne.

Ja musze iść zrobić sobie kawusię a później będzie czas uspać Patryka. Wiecie co ostatnio robi mój Ksawek? Jak ubiorę mu parę skarpetek, to on za chwilę biegnie do swojej szafki wyszuka sobie drugą parę skarpetek i potem zdejmuje jedną skarpetkę i ubiera jedną z drugiej pary. No i tak chodzi nawet spać w dwóch różnych skarpetkachwinking smiley I oczywiście jak mama lub tata próbóją mu zmienić, żeby miał identyczne skarpetki ubrane, to jest złość i on chce po swojemu. No i ma po swojemu. A co!!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

16-02-2010 11:48:51

Hej Kochane smiling smiley

laska julkuba - tak, ogladamy Majke, bo ogladalismy wczesniej Brzydule, wiec jak sie skonczyla trzeba bylo sobie pustke czyms zajac winking smiley Jak dla mnie to na razie straszna nuda. Wkurzaja mnie niektorzy aktorzy typu Majka, bo sztucznie graja jak cholera. No ale ogladamy uparcie, bo Brzydula na poczatku tez dretwa byla, a potem jak sie rozkrecila to wypas byla, wiec pocieszam sie, ze moze i tu tak bedzie winking smiley

laska - i jak Patryczek dzis ?
julkuba - a te strupki i ropka to na uszach czy za nimi ?! Jak za uszkami, to po prostu sie pot tam uzbieral i brodek. Ja Dawisiowi przemywalam kilka razy dziennie za uszkami, wiec nie mielismy problemu, ale wlasnie corci wujostwa sie jakby ropka tam zbierala i wrecz smierdziala, wiec tez zaczeli przemywac i zeszlo.








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 11:55 przez Effika.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.