MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

12-02-2010 21:23:24

pomorze
erka to ładne plany macie już na wakacjesmiling smiley A co do dzisiejszego dnia, to jak udały się wybory sukni dla koleżanki? No i miłego weekendusmiling smiley

PuPu fakt, szybko wzieliście ślub. Ale mam znajomą co po 6 m-cach znajomości brali ślub. Jak na razie odpukać udane małżeństwo z 2 letnim stażem i prawie roczną córciąsmiling smiley

szatynka spokojnych ostatnich dni w pracy.

jmijeczka zdrowiej spokojnie u rodzinki.

U nas dziś znów padał śnieżek. Jutro pójdziemy z tatą na sanki. Poza tym dziś jakoś tak nudno, nic specjalnego się nie wydarzyło. Jeszcze wieczorkiem muszę pogłosować. Ale teraz ide usypiać synów, coś zjeść i wykąpać sięsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

12-02-2010 22:50:12

Polkowice
cześć dziewczyny,
co do paszportu dla małej to że mimo najmniejszego wyjazdu za granicę choćby w krajach unii dziecko musi mieć dowód tożsamości, a my lubimy sobie wyskoczyć np. do Czech. a jak nam się uda o w czerwcu polecimy do naszego przyjaciela, który siedzi w Anglii, nie widzieliśmy się 4 lata, a to on mnie i męża ze sobą poznał i był i jest dla nas kimś ważnym. a że nas zaprasza do siebie to trzeba skorzystać smiling smiley
PuPu ja też mam znajomych którzy szybko wzięli ślub smiling smiley ja ze swoim mężem wzięłam ślub po 2 latach związku smiling smiley i pół roku wspólnego mieszkania smiling smiley
nic mykam dalej oglądać film. odezwę się w niedzielę bo jutro jedziemy na chrzciny, nie piszcie zbyt dużo tongue sticking out smiley
miłej nocki pa!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

13-02-2010 01:38:13

Hej Kochane smiling smiley

Nie mam kiedy doslownie pisac. Wczoraj przyjechal po mnie do szkolki jeden z naszych kolegow. Pozniej posiedzial u nas troszke, a my poszlismy spac o 2 w nocy winking smiley Dzis mezus mial wolne do poludnia, bo byl po samochod z kumplami. Jak wrocil posiedzielismy razem, ale niestety musial wracac do pracy, bo przez bez niego to sie swiat wali Dunolom sad smiley My z Dawisiem zaliczylismy oczywiscie spacerek, kupilam mu prezent na Nasze pierwsze Walentynki, pozniej obiadek itd. no i caly wieczorek znow spedzalismy razem. Teraz R. spi na moich kolanach a ja szybciutko pisze do Was smiling smiley Jutro tez zabiegany dzionek, bo jedziemy na urodziny do kolegi, a pojutrze to juz wiadomo co za dzien mamy winking smiley
U nas wszystko OK. Dawisiowi ida kolejne zebole i to Biedulkowi 2 lub nawet 3 na raz - gorne, a dolna ma tylko jedna jedynke, wiec bedzie wygladac zabawnie winking smiley Niestety nie da sobie dokladnie zobaczyc.

Witam nowa kolezanke PuPusmiling smiley Rozgosc sie winking smiley Zyczymy oczywiscie aby Fasolka dotrwala do terminu, no i jak najmilszego spedzenia okresu ciazowego, a pozniej szybkiego i bezbolesnego plum smiling smiley
Ja mam 25 lat, mieszkam z mezusiem i synusiem w Danii a pochodze z Goleniowa (okolice Szczecina).
erka - to macie superancko ! Bawcie sie dobrze ! No i fajniusio, ze kontakt ze znajomymi i ich Blizniakami utrzymujecie i ze wspolne plany juz sa smiling smiley
szatynka - wcale Ci sie nie dziwie, ze nie masz najmniejszej ochoty chodzic juz do pracy. Dla mnie ostatnie dni byly tez sentymentalne i umowilam sie z moja przelozona, zebym nie musiala chodzic winking smiley
Zgadzam sie zupelnie z tym co piszesz o sytuacji matek w naszej pieknej PL.
malaaga - no to super, ze takie plany wakacyjne macie smiling smiley
jmijeczka - duzzzooo zdrowka. Mam nadzieje, ze szefol zrozumie Cie i doceni.
erka ulinka - dla Waszych Skarbkow rowniez zdrooowka !!!
karlita - strasznie mi przykro z powodu kolezanki sad smiley Moge sobie wyobrazic co przezywa sad smileysad smileysad smiley
Co do "Ciacho" to slyszalam, ze wypasiony film, wlasnie mamy sciagniety, ale nie ma kiedy obejrzec tongue sticking out smiley no i jakos kiepska, bo kinowka.

Kolorowych !








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-13 01:47 przez Effika.

karlita (offline)

13-02-2010 10:42:01

Lublin
witam w sobotę mam chwilkę to piszę żeby nie było że zniknęłam winking smiley

dzisiaj wybieram się na zakupy i jadę do mamy smiling smiley rano Gabi wystroiłam i zrobiłam parę walentynkowych fotek na szybko dla dziadka smiling smiley - mój tata pracuje w Norwegii winking smiley

mała walentynka dla Was kochane smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


malaaga123 wstaw zdjęcia modelki smiling smiley

PuPu witaj u nas smiling smiley trzymamy kciuki za fasolkę !!

erka wielkie dzięki za przepis dziecko z lodem

szatynka240 czy Gabi lubi pozować ?? nie wiem winking smiley ale nie stresuje się aparatem winking smiley chyba że filmiki nagrywam winking smiley

Effika ja sobie obiecałam ze będę wspierała polskie kino i filmów polskich nie ściągam winking smiley
ale do kina też nie mam kiedy iść winking smiley tongue sticking out smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

13-02-2010 14:56:54

karlita - ja to bym chetnie poszla z mezusiem, no ale w Danii to raczej na polskie kino sie nie zalapiemy tongue sticking out smileygrinning smiley
Mam tez "Nine Dziewiec" - tego filmu jestem niesamowicie ciekawa, bo obsada rewelacyjna winking smiley Ogladala ktoras ?! Moze jutro przy Walentynkowym wieczorQ sie obejrzy winking smiley Czatuje jeszcze na "Randke w ciemno" winking smiley
Gabi - Slodziutka Walentynka smiling smiley

Pitinus zasnal, ja zrobilam juz truskawkowy serniczek na zimno, teraz czekam az mi ryzyk wystygnie, bo jeszcze salateczke z ananaskiem robie smiling smiley Juz wszystko naszykowane, tylko zmiksowac i gotowe smiling smiley Mezus wroci z pracy to na zakupki pojedziemy a potem party i jutro leb zdarty tongue sticking out smiley Lece sie troszke ogarnac, milego weekendu i slodkich Walentynek, bo pewnie juz nie zajrze.








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-13 15:03 przez Effika.

laska (offline)

13-02-2010 21:11:24

pomorze
Witam!
Ja podobnie jak Effika zrobiłam serniczek na zimno. Miałam ochotę na jakieś ciacho. Poza tym na obiad miałam zrobione udka z woreczka. Nie pamiętam jak to się nazywa, ale kojarzycie o co mi chodzi? To co reklamują te dania z woreczka, chyba żeberka. To ja kupiłam ten woreczek do udek. Pyszne byłysmiling smiley Poze tym jak wracaliśmy z zakupów, to mąż wygłupiał się ze mną i przewrócił mnie na śnieg. A co zrobił Ksawek? Podszedł jak leżałam na śniegu i się śmiałam i umył mi buźkę śniegiem!!! No szok! Ale jak zabawa to zabawa i ja go też pogoniłam ze śnieżkiem. A potem pod blokiem moi dwaj panowie wzieli mnie wrzucili w śnieg i obaj porządnie mnie umyli śniegiem. Udało mi się trochę męża też śniegiem zmyć, ale tylko troszkę. On jednak jest silniejszywinking smiley Ale to nic, było śmiesznie. Ale zaraz w domku musiałam całą się przebrać, bo nawet spodnie na d...e miałam mokrewinking smiley
Jednak najlepsze było, jak po południu Patryk zasnął, po jakichś 20 minutach Ksawek odpłynął, a mąż rozstawił rzutnik w pokoju (pożyczył z pracy) głośniki i załączył AVATAR. Usiedliśmy wygodnie w fotelach, za ekran robiła prawie całą ściana w pokoju, spokój, piwko w ręce i oglądaliśmy film!!! Chłopcy obudzili się pod koniec filmu! Więc byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni, że pozwolili nam w spokoju obejrzeć filmikwinking smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Jak zasną to chcemy jeszcze cosik obejrzeć, w końcu trzeba wykorzystać ten rzutniksmiling smiley

karlita słodka walentynkasmiling smiley

malaaga jak po chrzcinach?

Dziewczyny miłego wieczorku i jutrzejszego dnia. Jeszcze jutro zajrzę, ale i tak miłego dnia walentynkowego wszystkim życzęsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cozzii (offline)

13-02-2010 23:11:59

Kraków
hej ja tylko na moment zaglądnę do was w poniedziałek jak się ze wszystkim odrobię a tu tylko fotki wklejamgrinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

A tu ja dumna ciociagrinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

torcik Patuni

[link widoczny po zalogowaniu]

a tu ogląda prezenty grinning smiley



malaaga123 (offline)

14-02-2010 12:38:35

Polkowice
witajcie dziewczyny,

karlita, niestety nie wrzucę fotek, bo nie dostałam płytki, a nie mam skanera niestety sad smiley
ale postaram się znaleźć jakieś fajne w galerii lub jej porobię jakieś inne smiling smiley

laska co do chrzcin, było całkiem miło smiling smiley Amelka oczywiście musiała być w centrum uwagi. biegała po całym domu i zaczepiała wszystkich, do każdego poszła na rączki, bo oczywiście trzeba się przywitać. kupiliśmy jej klocki drewniane, żeby się czymś zajęła, to oczywiście miała współbudowniczych w postaci dziadka i wujków smiling smiley a ona z radością burzyła wszystkie budowle. co fajne, że nie była zazdrosna o malutkiego wręcz przeciwnie chciała zobaczyć czy będzie chciał się z nią bawić.

oki mykam, bo mała jest marudna spróbuję ją spać położyć, bo tacie się nie da tongue sticking out smiley
do wieczorka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

14-02-2010 21:08:17

International
witajciesmiling smiley
Wreszcie jestemsmiling smiley

cozzi śliczna fryzurka - nie wiedziałam, ze jesteś blondynkągrinning smiley

Dziewczyny obiecuję,że jutro wszystkie was nadrobię. dzisiaj "jeździłam" na nartach i sporo razy padłam na tyłek a teraz po tym wszystkim padam na twarz :p grinning smiley

Oólnie walentynki udane - zdjęcia już niedługo:d


...

karlita (offline)

15-02-2010 10:18:47

Lublin
Effika tak w Danii ciężko o nasze filmy smiling smiley hehehe

cozzii ciocia miała fajnie zrobione włoski!! ciekawe czy na moich by się taka fryzura utrzymała smiling smiley

Pati jaka zafascynowana prezentami smiling smiley


malaaga123 szkoda że nie macie zdjęć na płytce sad smiley

erka to chyba była ciocia a nie cozzi winking smiley

my w sumie po weekendzie u mojej mamy smiling smiley bo mąż pracował cały weekend sad smiley
z Gabi zrobiłyśmy parę fotek na śniegu winking smiley poźniej może wrzucę winking smiley


a teraz mam prośbę czy mogę prosić o głosiki na śnieżną zabawę mamy i Gabi ?? smiling smiley
można zagłosować tylko raz na cały konkurs więc każdy głos się liczy winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.