MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

anulka102 (offline)

14-04-2009 18:41:14

Lubin
Porządki, porządki, przed świętami i po świętach... ileż można zakurzona kanapa Może czas wreszcie na jakąś rozrywkę dziecko na rowerku

Cytuj
ari
Witam jestem tu pierwszy raz i wpadłam się przywitać ze wszystkimi mamamithumbs up


Hej Iwonka smiling smiley)) Witaj serdecznie smiling smiley)) Co u Was?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

KaMiLa (offline)

14-04-2009 19:08:37

Witam smiling smiley

Mogę się dołączyć??

Jestem Kaśka i od 5 tygodni jestem mamą.. smiling smiley Córcia (jak w podpisie widać) ma na imię Kamilka.. smiling smiley
Obiecuję zagladać tu w wolnych chwilach na pogaduchy.. winking smiley no i licze na rady doświadczonych mamusiek smiling smiley

Zerkłam tylko na pierwszą stronkę (bo na nadrobienie całości niestety czasu brak) i rozweseliło mnie to jak temat teściowych szybko sie rozwija winking smiley ale sie nie dziwię.. Ja do tej pory wychwalałam swoją.. w sumie nie jest zła..
ale odkąd mala sie urodziła i na dodatek teściowa jest u mnie (bo mieszkamy w Danii) to troche zdanie zmieniłam.. Cenne rady teściowej doprowadzają mnie do szału.. na dodatek jej głupie gadanie do dziecka typu: cio, ślićna, maleńśtwo itp itd.. znacie to pewnie.. I wlasnie jestem na skraju załamki.. bo czeka mnie jeszcze jakieś 10 spędzonych dni z nią...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anulka102 (offline)

14-04-2009 19:12:08

Lubin
Witaj KaMiLa smiling smiley)) Dasz radę z teściową - to TYLKO 10 dni, niektóre muszą ze swoimi mieszkać smiling smiley To dopiero koszmar hi hi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka102 (offline)

14-04-2009 19:15:24

Lubin
A jak Wy robicie te podpisy, bo ja nie umiem confused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

14-04-2009 19:55:26

Wlkp
Czesc Kamila...
Nie masz co narzekac na tesciowa, tymbardziej ze jeszcze 10 dni Ci zostalo z nia..
U mnie sa lepsze akcje ale nie bede sie rozwodzic bo by czasu zabraklo grinning smiley

gosiastce (offline)

14-04-2009 20:42:50

Starachowice
Witam grinning smiley

A mi teściowa wlaśnie dzisiaj poleciała z powrotem do Anglii no i następne spotkanie w sierpniu no ale wtedy to dwa tygodnie

mi na głowie będzie siedzieć confused smiley no ale do sierpnia dalekotongue sticking out smiley

Witam serdecznie wszystkie nowe Mamusiegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

KaMiLa (offline)

15-04-2009 12:07:39

Dzięki dziewczyny za przyjęcie mnie tutaj smiling smiley

Heh mówicie że nie mam co narzekać... no być może.. Wiem że inne mają gorzej..
Ale wiecie co.. tak sie zaczęłam zastanawiać.. bo mamy plan kiedys wrócic do PL.. i wizja jest taka by mieszkać z teściami w jednym domu.. oni na górze, my na dole.. takie jakby mieszkania, ale po tych różnych akcjach to chyba się bardzo poważnie będę zastanawiać zanim podejmiemy ostateczną decyzje, bo coś czuję że może być ciężko..

Gosiastce ja w lipcu jade do Pl i tym razem to ja bede jej siedzieć na głowie hihi... a raczej śmigać między moim a jej domem.. Nie wiem jak to pogodzę bo najchętniej to bym mieszkała cały czas u swojej mamy, tymbardziej że miedzy naszymi domami jest 40 km odległości.. No i wiadomo.. u siebie mam rodzine, znajomych.. Wiec wcale mi sie nie widzi mieszkać u teściów..

Widzę że Effika tez tu pisze.. Znamy się z duńskiego wątku.. Niestety od paru dni cisza od niej, bo sie jej komp zepsuł.. i pewnie nadal 2w1..

Jmijeczka czy Ty przyszłaś tu z tego innego "cudownego" forum?? Bo kojarzy mi się Twój nick stamtąd... winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Samantha (offline)

15-04-2009 12:48:46

Cześć

Ja właśnie wróciłam z zakupków. Byłam razem z Nikolką. Trochę się zmęczyłam, ale dałyśmy radę.

Witam nowe mamusie.

Idę wstawiać pieczarkową.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

15-04-2009 15:14:13

czesc to i ja tu dolacze winking smiley

mam na imie Aśka mam 24lata i 2 wspanialych dzieciaczkow: 2letnia Wikusie i pol rocznego Michalka. mieszkam z mezem i dzieciaczkami winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

ari (offline)

15-04-2009 18:09:26

lublin
Witaj Aniu! U nas w porządeczku...smyki troszkę zaniedbałam -brak czasu ....i Areczka nie można jeszcze zostawić samego bo to pomysłowy chłopczyk a jego wyobraźnia dziecięca jest niebezpieczna he,he....a co słychać u Was kobietki????
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.