MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

15-12-2009 21:09:03

pomorze
Witam! Znów mam problem z głosowaniem na Wasze fotkisad smiley Nie wiem czemu. Może spróbuje później.
Byłam dziś z Ksawkiem u lekarza. No i okazało się, że to jakiś wirus się do Ksawka przyplątał i poza rozwolnieniem ma wysypkę na brzuszku i pleckach. Wysypką nie mam się przejmować, bo lada dzień ma sama zejść. A na biegunkę dostał probiotyk, Smecte i Nifuroksazyd. No i ma przez tydzień być na diecie: bez mięsa, parówek, smażonego, pieczonego i bez masła. Najlepiej na gotowanych ziemniakach i marchewce z dodatkiem ryżusmiling smileysmiling smileysmiling smiley Ja się uśmiałam, że Ksawkowi muszę gotować co innego na obiad, sobie i Patrykowi troszkę też inne cosik no i zostaje mój mężuś. Więc każdemu coś innego. Ale będę miała wesoło przez tydzień!!! Któraś z Was chce się ze mną zamienić??? A! No i zapytałam się o Patryka. Czy mam coś poza ograniczeniem się z białkiem zrobić z nim? Powiedziała, że tak 4-5 stycznia mam przyjść z nim do niej i da nam skierowanie do alergologa. Może na lutego załapiemy się do alergologa. Zobaczymy.
Effika spryciaż mały z Dawidzia! Fajna fotka! Co do kanapek, to nie daję Patrykowi kanapek, tylko suchy chlebek.Kawałeczek lub kromeczkę. No i dołanczam się do dziewczyn i życzę udanego wyjazdu na święta do rodzinysmiling smiley Będziesz z nami się kontaktowała jak już będziesz w Polsce?
ulinka dobrze, że nic Piotrkowi nie jest.winking smiley Całusek dla niego:joliecouette:


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

15-12-2009 22:25:24

pomorze
Weronika widziałam, fajnesmiling smiley Głosiki pooddawałam na Wasze fociesmiling smiley Dobrej nockismiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

16-12-2009 00:08:28

Hej Kochani smiling smiley
My dopiero wrocilismy od znajomych, no i jestem smutna, bo umowilysmy sie z kolezanka i to bylo nasze pozegnanie, bo ona juz nie wraca tu w Nowym Roku. Masakra sad smileysad smileysad smiley !!! Smutno mi, strasznie...
julkuba - juz Ci napisalam PW smiling smiley
A tak porownujac do naszych cen, to duzo drozej u Was ?!
Masz racje, ze takie zakupki dla naszych Bobiczkow sa niezastapione winking smiley
Co do fotki, to ja wchodze na [link widoczny po zalogowaniu] tam wybieram przesylanie multimediow, przeslij: obrazy/filmy, wybieram dane zdjecie i klikam browse, opcje przesylania i tam 640x480 - bedzie duze, wyrazne, no i przeslij teraz. Czekasz az sie zaladuje i wtedy kopiujesz Kod Forum i wklejasz tu w pisanej wiadomosci tylko, ze tylko te czesc od img do /img (bez url !).
karlita - to dobrze, ze juz lepiej. Dawi tez sie budzi by go przytulic i to wystarcza.
Super, ze okularki beda ! Pochwal sie nam koniecznie smiling smiley
cozzi - sciskam mocno ! W takich chwilach brak slow sad smiley Ja juz Ci pisalam na n-k kiedys co mysle o tym, wiec znasz moje zdanie sad smiley Badz silna dla Patki !!!
ulinka - to bardzo sie ciesze, ze z Piotrusiem wszystko OK! Dobrze, ze juz sie nie musicie martwic !
laska - oj Kochana to sie teraz narobisz obiadkow za wszystkie czasy ! Wspolczuje i nie zazdroszcze !!! Biedny Ksawek !!! Mam nadzieje, ze szybko mu wysypka zlezie i sie poczuje dobrze !!!
Weronika erka - Kochane, bylismy zobaczyc kurteczke i one sa ciemno fioletowe pod swiatlo, wiec takich nie chce, zreszta jakos nie podobalo mi sie jak lezy, wiec nie kupilismy.
A co do watku to piszemy jeszcze na mamy mieszkajace za granica, no i julkuba nie moze cos tam wejsc mimo, ze ma uprawnienia, bo on ukryty jest.
Dawaj mi przepis koniecznie !
Przykro mi z powodu pieniazkow. Qrcze, tak to wlasnie jest, ze te pieniadze sie rozplywaja w mgnieniu oka sad smiley
Lece jeszcze zdjecka obejrzec z 18-stki, kolorowych snow.
Prosze sie tu ze mna nie zegnac tongue sticking out smiley Jeszcze nie pojechalismy, jedziemy w czwartek, wiec jeszcze Was pomecze winking smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-16 00:19 przez Effika.

karlita (offline)

16-12-2009 00:24:55

Lublin
Effika nie smuta się wiem ze to małe pocieszenie ale masz nas smiling smiley :joliecouette:

ja też lecę obejrzeć zdjęcia z 18stki i idę spać mąż właśnie usypia małą :sleeping_baby_55: ... ale mieliśmy ubaw przed chwilą mąż wziął sobie banana mała zobaczyła i zaczęła mlaskać LOL to dał jej a Ona ze smakiem zaczęła go mamlać winking smiley

do jutra dziewczynki :*


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

16-12-2009 10:05:59

Jaworzno,Czeska Republika
Witajcie dziewczynkismiling smiley my juz od siudmej rano na nogach bo bylysmy na szczepieniusmiling smileyJulka ani nie zaplakala a na dodatek sie smiala jak zwariowana bo u doktorki pelno plakatow z malutkimi dziecmismiling smileydoktorka mowi ze juz dawno takiego dziecka nie bylo jak szczepilasmiling smiley EFFIKA niestety dalej nic z tym prywanym watkiemsad smileyjestem zalogowana napewno bo pisze mi WITAJ JULKUBA i ze jestem ONLINE wiec napewno jestem zalogowana a jak wchodze jescze na ten link ktory mi podalas to nadal mi pisze ze niemam uprawnien do czytania tego watkusad smileyprobowalam juz na wszystkie sposoby i niestety nie udaje sie a na spisie watkow nadal go nie widzesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

julkuba (offline)

16-12-2009 10:18:30

Jaworzno,Czeska Republika
EFFIKA co do cen to np. na czeskim aukro znalazlam kombinezon nowy za 200 koron to w przeliczeniu na zlotowki daje 30 zla w normalnym sklepie tu w czechach kosztuje 500 koron.a w zeszlym roku roberta mama kupila julce kombinezon w polsce i zaplacila 70 zl takze jest roznicasmiling smileywozek kupilam uzywany za 1000 koron a nowy kosztuje 8000 koron a ten wcale nie wyglada ze jest uzywanysmiling smileyzycie jest tu tansze niz w polsce to faktsmiling smiley tu oplaca sie tez rodzic dzieci smiling smiley ha ha ha w polsce becikowe wynosi 1000 zl a tu po przeliczeniu dostajesz 2200 zlsmiling smileyi dlatego wlasnie zdecydowalismy sie na zycie tutajsmiling smileyno takze dziewczynki wstajemy i piszemy bo cos malo sie odzywaciesmiling smiley na skype cisza a o naszej klasie to nawet nie mowie bo nikt do nas nie zaglada ani nie pisze juz od chyba tygodniasad smileymilego dnia kolezankismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

julkuba (offline)

16-12-2009 10:30:18

Jaworzno,Czeska Republika
[link widoczny po zalogowaniu] DZIEWCZYNKI WOZEK WYGLADA TAK I MYSLE ZE KUBIE BEDZIE SIE DOBRZE W NIM JEZDZILOsmiling smileyJAK KLIKNIECIE NA FOTKE TO BEDZIE WIEKSZAsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-16 10:32 przez julkuba.

julkuba (offline)

16-12-2009 10:47:26

Jaworzno,Czeska Republika

laska (offline)

16-12-2009 11:15:01

pomorze
Witam wszystkich!
julkuba wózek fajniusi! Kubuś na pewno będzie zadowolonywinking smiley A co do do przelicznika korona i złotówki, to naprawdę u Was jest taniej. Super, że Julka taka dzielna na szczepieniu była! Zuch dziewczyna!płaczące dziecko
karlita a więc córce coś nowego zasmakowało! No i dobrze!
Effika przykro mi, że koleżanka wyjeżdża i już nie wróci. No ale jak co, to my tu jesteśmywinking smileywinking smileywinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

16-12-2009 11:29:44

Lublin
witajcie kochane smiling smiley
julkuba fajny wózek smiling smiley

nam ostatnio udało się kupić rewelacyjne krzesełko używane takie do jedzenia no jest rewelacyjne jak nówka !! a za połowę ceny winking smiley

jak możesz to podaj namiary na NK na pw to a chęcią będziemy Was odwiedzać winking smiley

laska taaak zasmakowało zajada że aż miło smiling smiley mam nadzieję ze tak jej zostanie winking smiley mojemu bratankowi (starszy o 2 miesiące od Gabi) właśnie się odmieniło i nic nie chce jeść winking smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.