MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

01-12-2009 21:42:45

pomorze
erka no to miałyśmy podobną nockę! Choć Ty miałaś nawet gorszą! Współczucia. No i oby dzisiejsza nocka była dla nas lepsza!!!!!!!!!! Skończyłam oglądać "M JAK MIŁOŚĆ", i muszę odpisać na e-maila kuzynce. Jakoś zabrać się za to od kilku dni nie mogę. Ale dziś mam wenę i chyba za to się wezmę. Buziaki dla Was i do juterka!smiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

01-12-2009 22:06:49

Gdynia
A my dziś mieliśmy lepszą nockę tzn mały obudził się ok 5, wzięłam go do nas, po 6 musiałam wstać a M i Piotruś spali dalejsmiling smiley Ciekawe jak będzie dziś?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

01-12-2009 22:24:14

erka laska ulinka - mam nadzieje, ze dzis odespicie.
U nas znow, tfu tfu, 2 nocka lepsza. Poprzedniej wojowal troszke, ale nie tak dlugo jak ostatnimi czasy, a wczoraj budzil sie tylko na cycka, ale moze to dlatego, ze poszlam dosc szybko spac, wiec moze i przez to sie nie wybudzil.
Co do wagi, to ja przed ciaza wazylam 59-61 przy wzroscie 174 cm, na poczatku ciazy schudlam i wazylam 57 i tak prawie do 5 mc waga stala w miejscu, no a potem moj gino nam tak nagadal, ze przytylam w efekcie jakies 12 kg winking smiley Szybko udalo mi sie zrzucic, no i teraz tez waze ok. 59, wiec jest dobrze, tylko brzuszka mogloby nie byc. Ale ja od dawna mialam sklonnosci do brzusia, wiec tak mnie to nie razi winking smiley
Mezusia jeszcze nie ma, tak sie ciesze, ze nie pojechalam, bo pewnie wscieklizny bym dostala ! Zarobi sie normalnie mi mezul.




laska (offline)

01-12-2009 23:58:25

pomorze
Zajrzałam tu jeszcze wieczorkiem. Bo tak mężowi mojemu coś się przypomniałowinking smiley Jakiś czas temu któraś z Was pisała o akcji z pralkąwinking smiley No i ta osóbka miała napisać co się wyjaśniło z pralką i nic, cisza! No to pytam się, bo mężowi się przypomniało, co się tam wyjaśniło?????????
ulinka a jak w ogóle zdrówko Piotrusia?
Idę lulku! Do juterka!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

02-12-2009 10:36:45

Jaworzno,Czeska Republika
Witajcie dziewczynkismiling smiley Ja tylko na moment od wczoraj leze w lozku i nie mam sily na nic.dopadla mnie grypa,kaszle jak pies.boli mnie glowa a najgorsze sa plecy chyba mnie zawialo i cala noc nie moglam spac.Normalnie ledwo zyje.Jak m sie polepszy to odezwe si do was tu i na skypesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

ulinka (offline)

02-12-2009 11:25:55

Gdynia
julkuba Dużo zdrówka życzę.

Pediatra nie dała nic na katar, mam dawać tylko witamine C i psikać wodą morską. Chirurg powiedział że Piotruś ma małą torbiel ale być może sama się wchłonie, mamy przyjść za 3 miesiące do kontroli.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

02-12-2009 12:59:05

laska - ja pisalam o akcjach z pralka jakis czas temu. Bylam pewna, ze pisalam tu, ale jak nie to sorki, wiec tak: mezus poodkrecal te blokady z tylu, co radzilyscie no i wszystko juz super. Jeszcze raz wielkie dzieki buziak od dziecka Podziekowac mezusiom koniecznie !!!
ulinka - zdrowka dla Piotrusia, aby katarek szybko minal i juz sie Skarbus nie meczyl winking smiley
julkuba - uuuu...Biedulko, to zdrowiej nam szybciutko i do zobaczonka na skype. Wiesz, pozniej rozmawialam z mama i wszystko bylo ok, wiec moze to jednak Twoj mikrofon nawalil ?!

Ja juz od 1,5 godz. probuje Wam odpisac i Dawis tylko zobaczy, ze przysiadam, to juz jest na moich nogach i wdrapuje sie na mamusie. Z niego to takie Numerant rosnie, ze shok winking smiley Wczoraj lapal sie za co sie da, czy oparcie, czy nogi i sobie stawal - jeszcze raczkowac dobrze nie zaczal, a juz mu sie stawac zachciewa tongue sticking out smiley A dzis sie bawil z mama w berka smiling smiley Nie chce go puszczac do lazienki, bo my nie mamy brodzika pod prysznicem i jest tylko taki wlew leciutki, wiec on nie ma problemu z wejsciem pod prysznic. Jak tylko tam idzie, to go zabieram, no i juz podlapal, jak zobaczyl, ze drzwi uchylone w lazience, to zaczal zasuwac tam oczywiscie mnie obserwujac i jak zauwazyl, ze ja juz lece do niego, to wtedy takiego gazu dodal, ze az podskakiwal jak na trampolinie smiejac sie wnieboglosy. Tylko dostal sie do lazienki, to sie zatrzymal i czeka na mnie, zobaczyl, ze jestem za nim, to znow torpedy odpalil i tak ciagle. No mowie Wam, normalnie tak zabawnie z nim jest a ja jestem przeszczesliwa. Nigdy nie myslalam, ze Dzieciatko moze dostarczyc AZ TYLE szczescia i radosci smiling smiley Wlasnie zasnal sobie, wiec moge sie ogarnac troszke i polecimy na spacerek. Dzis nie musze sie spieszyc, bo mezus jedzie robic samochod po pracy, a ja dzis nie moge, bo moi Naznaczony leci i to ostatni odcinek, wiec koniecznie musze obejrzec, bo nie przezyje winking smileywinking smileywinking smiley Zreszta wczoraj wrocil po 23, zarobi mi sie Chlop sad smiley
Chodzi za mna przepyszna salateczka a'la moja bratowa albo to ciasto snickers, bo z torcika sladu nie ma, wiec musze skladniczki pokupowac smiling smiley
Kolorowego dnia Kochani.
Dawno sie nie chwalilam moja mala Duma, wiec prosze:
A to moj Lucus stojacy w krzeselku, z ktorego pewnie juz pozytku nie bedzie, bo taki zadowolony byl, ze tylko go wsadze, to bedzie powtorka z rozrywki sad smiley
(cale szczescie, ze w pore zobaczylam co on wyprawia, bo jeszcze by mi wylecial !)
no i Kombinatorek:








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-02 13:06 przez Effika.

ulinka (offline)

03-12-2009 07:24:35

Gdynia
U nas ze zdrówkiem dalej nieciekawie, mały się męczy, wybudzał się w nocy przez ten katar a i mnie chyba coś bierze bo drapie mnie w krtani i jakoś tak ciężko się oddycha. W nocy 2 razy włączył się monitor oddechu, potem sprawdzę czy się płytki pod materacem nie poprzesuwały ale wystraszyłam się nie na żarty. Zmykam do pracy. Miłego dzionka wszystkim życzęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

03-12-2009 12:35:46

pomorze
dziecko za kanapą Witam!

ulinka monitor oddechu? Masz w domku coś takiego? A tak w ogóle, to zdrówka, zdróka i jeszcze raz zdrówka dla Was kochani!!! ulinka a u Ciebie w przychodni jest może dermatolog dziecięcy? No i super, że ten pluszowy piesek Piotrusiowi się podobasmiling smiley

julkuba zdróweczka równiez dla Ciebie! Nie choruj! A byłaś u lekarza? Oczywiście kuruj się i odezwij jak lepiej się poczujesz!!! :joliecouette:

Effika ślicznie Dawiś na tych fotkach wyszedł! Mały artysta!!! Masz rację, że dzieciaczki dostarczają nam dużo szczęścia i radości! Patryk od 2 dni raczkuje i sam siada!smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Ogromnie się tym cieszyłam, ale już trochę mniej się cieszę, bo teraz jest wszędobylski i jak idę do kuchni coś zrobić, to on czworaczkuje za mną!!! No i opędzić się od synów nie mogę, ha, ha, ha:harm_wit_mom::laugh_new:buziak od dziecka. Dzięki za info o tej pralcesmiling smiley

U nas dziś słoneczko, ale jeszcze na spacerku nie byłam. Teraz gotuję obiadek, jak będzie gotowy, to wtedy wyjdę z chłopcami. Podobno ma być dziś ładny dzionek, to zdążymy jeszcze w słoneczku wyjść na dwórek. Wczoraj nie byliśmy na spacerku, bo padał deszcz. Ale jak mąż wrócił z pracy, to chciał jechać do Auchana. No to pojechaliśmy. Kurcze ile tam mają zabawek nastawiane! Z Ksawkiem trzeba było expresem przejechać koło nichwinking smiley Kupiliśmy dla Ksawka nakładkę na kibelek. Ale jakoś na razie nie chce z niej kożystać. Musi się z nią jeszcze oswoićwinking smiley Poza tym wkurzyłam się przy kasie, bo chciałam wykożystać zebrane na karcie Auchana złotóweczki. A mam tylko 26 zł, ale zawsze cośsmiling smiley No i okazało się, że kartę zakładałam w Auchanie w Gdańsku i nabijać mogę na nią w każdym Auchanie, a wybierać złotówki tylko tam, gdzie ją założyłam,sad smiley Kichasad smiley A jak potem chciałam kartą zapłacić, to wyszło, że transakcja nie możliwazaskoczonyzaskoczonyzaskoczony Normalnie szok!!! A na koncie kasa była i jest zresztą! Dobrze, że miałam jeszcze gotówkę przy sobie, bo musiałabym lecieć najpierw do bankomatu i potem zapłacić. Odeszliśmy od kasy i mąż poszedł do bankomatu wypłacić kasę, bo chciał jeszcze tego dnia iść za mieszkanie zapłacić. No i kasę normalnie wypłacił. To czemu na kasie nie przeszła karta? A dupa z tym!
O! Wiecie wysłałam przedwczoraj 5 opakować z czekolady WAWEL na kamizelkę. Mam nadzieję, że załapię się na niąsmiling smileysmiling smileysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

03-12-2009 14:08:48

laska - my tez mamy ten monitor oddechu i tylko Dawis bedzie spal w swoim lozeczku, to bedziemy go stale uzywac. Moj brat wlasnie nam mowil, ze najbardziej sie bal, gdy bratanica byla malutka, smierci lozeczkowej, ale wtedy jeszcze nie byly znane takie sprzety, a teraz tyle sie o tym slyszy, wiec przy drugiej corci od razu kupili ten monitor. No a my razem z nim. Na razie uzywalismy tylko niani (bo kupilismy monitor wraz z niania), no ale jak pisalam Dawis bedzie spal sam, to od razu podlaczamy monitor.
Dziekuje za mile slowa co do Dawisia. No i super, ze Patrys juz taki zdolniacha smiling smiley Dawis tez chodzi za mna krok w krok i to w mgnieniu oka jest przy moich nogach, wiec podobnie jak Ty - z jednej strony bardzo mnie to cieszy, ale z drugiej boje sie o niego i oczy musze miec wokolo glowy, no i najwyzsza pora pomyslec o zabezpieczeniach, bo oczywiscie bardzo mu sie podoba piekarnik w kuchni sad smiley
Wspolczuje przygod w Auchanie. Bezsens z tym, ze mozna wymieniac zlotoweczki z karty tylko w tym sklepie, w ktorym zakladalas sad smiley No i z karta tez niezly cyrk ! Dobrze, ze mieliscie pieniazki z soba.
Zazdroszcze sloneczka, u nas dzis pada, ale i tak spacerek zaliczony smiling smiley Kupilam mezusiowi torbe Mikolajkow czekoladowych na Mikolajki, bo wczesniej chcialam mu kupic takiego spiewajacego piesia z czekoladkami, ale tam czekoladki takie jak dla mrowki a zabawka przeciez sie bawic nie bedzie, wiec bardziej bylby to prezent Dawidkowy winking smiley No a torbe ze slodkosciami bedzie pucowal, bo on za slodkosciami szalaje, tak jak i ja winking smiley Zreszta nawet wczoraj jak wrocil do domku, to rozpaczal, ze nie ma juz torciku, bo caly dzien mial na niego smaka, tak mu smakowal (ale skromna jestem nie tongue sticking out smiley ?!) wiec dzis kupilam skladniki i chyba sie wezme za tego snickersa smiling smileysmiling smileysmiling smiley Bedzie mial niespodzianke jak wroci po ciezkim dniu winking smiley
No i teraz lece dalej na spacerek, bo w komisiku byl fajny garaz dla chlopcow z Fisher Price za niecale 15 zl a teraz patrze na allegro i kosztuje ok. 200 zl !!! Mam nadzieje, ze jeszcze bedzie tongue sticking out smiley
ulinka - strasznie wspolczuje nerwowo jakich sie musialas najesc przez wlaczanie monitora oddechu !!! Ja juz bym w histerie pewnie wpadla. Cale szczescie, ze wszystko ok !!! Sprawdzilas plytki ?! No i jak Piotrus i Ty sie czujecie ?! Zdrowka, zdrowka, zdrowka !!!
Kolorowego Kochani !








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-03 14:15 przez Effika.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.