MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

10-02-2015 20:05:55

Gdynia
Karolina Witaj smiling smiley Teściowa... hmm.. temat rzeka grinning smiley Chociaż do mojej chyba już coś dotarło i ostatnio jest w miarę ok smiling smiley

maxim Tak, tak poproszę smiling smiley Ja jem podobnie oprócz tych nieszczęsnych słodyczy. Ciekawe to niełącznie potraw.

Dziś byłam u endokrynologa, pozmieniał mi trochę dawki leków no i powiedział, że być może nie mogę schudnąć przez zespół pco i niedoczynność tarczycy.

Piotruś już chyba zdrowieje ale za to Madzia gorączkuje. No zwariować można.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

10-02-2015 20:10:41

pomorze
ulinko w takim razie zdrówka dla dzieci!!!! A na poprzedniej stronie wstawiłam linki do tych moich wpisów co prosiłam o polubienie winking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

10-02-2015 21:37:31

Kanada
LASKA-doskonale rozumie chec posiadania coreczkiwinking smiley) hihi. Macie 2 smykow, to tatus chce coreczke. A nasz chce po 2 corkach synawinking smiley) oby Twoja podswiadomosc sie sprawdzila!!! Zycze Wam tegowinking smiley) i czekam czekam na infowinking smiley))
MAXIM ja tez prosze zloty srodek na strate naszego pieknego cialka,


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

11-02-2015 00:59:28

Witajcie.

PASIU i mój miał dzisiaj szok czyli pierwszy krok na kopa na dowidzenia,albo na opamiętanie czyli śpi na kanapie :/.
Ale macie temperaturę brr. A jak Majeczka się czuje?? szkoda mi jej.

ULINKA dobre z tym storczykiem - uśmiałam się grinning smiley. Jak Madzia się czuje ?? Moja w święta była chora więc współczuję dostała 16 czy 18 zastrzyków sad smiley. A jak Ty kochana się czujesz?? Może i masz rację,że przez hormony też nie można schudnąć muszę to też sprawdzić, bo dochudzam się, ćwiczę codziennie i nic to nie dało póki co.

KASIDI ja mniej jem i mam dietę warzywną. Oj fajnie by było jak już by była wiosna smiling smiley.

MAXIM również poproszę te wytyczne jeśli można smiling smiley

LASKA kochana masz rację pewnie co do mojego m, ale tak dłużej się nie da żyć.

No i mam motywację na odchudzanie heh idziemy na wesele 18.04 . Choć zobaczymy co to będzie miedzy nami, ale jestem dobrej myśli póki co.
Dziewczyny jak można zachęcić Madzię do nauki rysowania ?? Normalnie moja córka nie lubi kredek ale za to uwielbia malować.


Pozdrowionka dla Was kochane babeczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

11-02-2015 01:03:35

LASKA fajnie byś miała 2 synków i córcia smiling smiley

PASIU a Ty masz 2 córcie to i synuś będzie super grinning smiley

Ale co by nie było to najważniejsze aby dzidzie były zdrowe :* smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

11-02-2015 02:26:56

Kanada
ANNA no brawo za kopa. Byle mu to w krew nie weszlo a przemowilo do rozumu no i razem na zabawe...
Temperatura -17C jest Ciepla gdy swieci slonce. Wtedy czapki i szaleka nie ubieram. No i przewaznie tak jest ale bez promieni brrr.
Co do rysowania zmien kredki na bardziej atrakcyjne moze. My mamy bambino sa miekkie i z obrazkiem dzwoneczka a Zosia ksiezniczki.
Lub rysujcie razem nowa kolorowanke.
Tak, ja syna wyczekuje a u LASKI wyczekujemy coreczki hihi.
Maja jednak wziela antybiotyk,,, wrrr nie lubie dawac bez objawow wrr tzn tylko na goraczke utrzymujaca sie tydzien,, no ale temp juz normalna.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina7 (offline)

11-02-2015 10:54:31

Leszno
kasidi Bąbelek ma na imię Igorek winking smiley

ulinka Duuużoooooo Zdrówka dla szkrabków !! grinning smiley


30.08.2014

ruda0416 (offline)

11-02-2015 11:07:25

Zamość
]Karolina 7- witam
cześć dziewczyny. Trochę mnie nie było ale brak czasu jakoś. Adaś mój skończył antybiotyk brać wczoraj infekcja górnych dróg oddechowych. No i zaczęło mu świstaki mocno ssię męczył więc kontrolne do alergolog- pomonolog bo akurat kontrolna się zbliżała no i podejrzenia że ma astmę dostał leki na miesiąc i w razie ataku duszności jeszcze jeden jak te co bierze a właściwie to inhalacje i powiedziała nom dr że jak się powtórzy to będzie męczyć małego badaniami bo może to jednorazowy wyskok choć nie ukrywała że AZS ma w rodzinie astma jest także nie wyklucza. No i ostatnio taki marudny że normalnie tragedia. .. wczoraj zachciało się pierogów no ulepie jakoś. .. no raty bo jak na złość spanie miał niestety do bani ale 100 pierogów było . Starszy synio nudy miał trochę bo też kurowal się i na dwór nie wychodził a teraz taka pogoda że nawet się nie chce. A tak poza tym to też stwierdziłam że biorę się za siebie. .. na razie ćwiczę codziennie nie za dużo bo nie zawsze jest jak ale staram się chociaż 5-10 minut

ruda0416 (offline)

11-02-2015 11:11:22

Zamość
Karolina 7 Igory to fajne chłopaki:-) mój 6 letni mężczyzna nosi to imię:-)radość
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.