A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

emilia_ (offline)

07-10-2013 20:14:18

Skoczów
Ja przezylam dzis horror... Młoda miala 2 godz histerie... mam nadzieje, ze w nocy bedzie spala...
Kolka...
Co jest na kolke najlepsze, zeby zapobiec ?

A chcialam Was Dziewczynki o cos zapytac... czy przed wizyta u gina robilyscie morfologie i mocz ?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-07 20:18 przez emilia_.

pajinka (offline)

07-10-2013 21:32:39

Rumia
Mi pediatra nie kazała dawać K nawet jak tylko piersią karmiłam, także w ogóle nie dawałam.

Emilka Nie mam pojęcia co najlepsze na kolkę, bo my (odpukać) kolek nie mamy w ogóle.
Ja nie robiłam badań.
Chociaż chyba sobie zrobię morfologię, bo już mi się zdarzyło osłabienie organizmu. Nie mialam siły nawet dziecka utrzymać, wstać z łóżka, zjeść itd.


[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

07-10-2013 22:16:01

Skoczów
Ja podaje KiD...
A u nas to nie kolka tylko zatwardzenie... bo Inga pierdzi ale kupa nie idzie... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

08-10-2013 09:23:42

Rumia
Lila też pierdzi strasznie. Ale to dobrze, bo gazy się nie zatrzymują i brzuszek nie boli. A kupa u nas jest czasem co 2 dni tongue sticking out smiley

Basiu O, to fajnie smiling smiley Ja myślałam i też mi tak mówili, że jak karmię butlą i naje się powietrza to wtedy też może mieć kolkę. Dlatego pilnuję jak ktoś inny niż ja daje Lili jeść.


Ale miałam cudowną noc! Spanie od 21 do 6! Potem wyspała się o 7 już, ale wzięłam ją sobie do łóżka i spała do 9 prawie smiling smiley

Dziś u nas znowu piękna pogoda, pójdziemy na 2 spacerki.

Wczoraj w lidlu kupiłam polarkową bluzę z uszkami. Reklamowali, pewnie widziałyście tongue sticking out smiley Wzięłam białą i stwierdziłam, że moje dziecko ma 3/4 ubranek na rozmiar 68 w beżach i bieli..
W ogóle mam wrażenie, że my za msc już na 68 przejdziemy..


[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

08-10-2013 09:43:56

Pajinka ale z Lilki aniołeczek mój głodomór pospał od 19 do 23 później o 2 się obudziła i o 6 a mi się wydaje że porównując z Weroniką i tak nieźle śpi winking smiley
Meggi to chyba zależy od dziecka moja kumpela karmila butlą a mały miał straszne kolki a pierwszą całą przespaną nockę zaliczył jak skończył dwa latka mieli z nim przejścia winking smiley
Moja teraz śpi Wera w przedszkolu mężu w pracy więc mam odrobinkę spokoju (ignoruję tą wielką stertę do prasowania w sypialni winking smiley)
Ostatnio jedna ciocia przyniosła śpioszki na 56 ledwo ją w nie wcisnęłam smiling smiley rosną nam maluchy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

08-10-2013 10:02:46

Godziesze Małe
Dziewczyny tak patrzę na Wasze Maleństwa i niesamowicie Wam zazdroszczę tych nieprzespanych nocy i porannego płaczu. Wasze Pociechy są przeurocze smiling smiley Mimo, że nie zawsze mam czas by coś tu naskrobać czytam Was regularnie i jestem z Wami myślami.

Ja siedzę w domu sama, bo moje Skarby są w przedszkolu. Nudzi mi się niesamowicie, nie wiem co ze sobą zrobić. Test białej rękawiczki zdałabym w 100%, bo tylko chodzę i sprzątam. Chciałabym jeszcze mieć Kogoś, kto by ze mną siedział i nawet mógłby co chwilę krzyczeć tylko żeby był. Echhh nienawidzę samotności...


A czy w wolnej chwili mogłabym Was poprosić o oddanie głosu na mój przepis? - o tutaj


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

08-10-2013 11:40:16

Skoczów
Basiu, podajesz to Zuzce codziennie? No bo moja Inga bardzo placze jak kupy nie ma... wczoraj ostatnia kupe zrobila o 15.00 a nastepna dopiero o 4.00 rano. No i dlatego od 17.00 do 19.00 byla mega histeria... a ja juz prawie wylam razem z nia... No i wczoraj zrobila tylko 3 kupy a zawsze robi 5-6.

I chyba tak sie zmeczyla ta histeria, bo jak zasnela o 20.00 tak pobila rekord ... - 8 godzin spania w ciagu (wstala o 4.10) potem o 6 ale wzielam ja do siebie do lozka i wstalysmy o 9.50 tongue sticking out smiley hehehe

Oby dzisiejszy wiecZor byl lepszy...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

08-10-2013 11:48:45

Knurów
Cześć Kochane smiling smiley

Mam pytanie do Was dziewczyny- Czy, któraś z Was krwawiła po 7 tyg. ? Zastanawiam się, co jest ze mną nie tak, ponieważ będąc u gina po 5 tyg. powiedział mi, że wszystko ładnie się zagoiło, ale mam jeszcze szwy wew., które powoli puszczają (wtedy lekko krwawiłam). W 6 tyg. Tymka miałam już przestój. Pomyślałam wtedy, że wszystko już się chyba pooczyszczało i szwy puściły, ale w 7 tyg. znowu krwawienie przez 3 dni i to takie na 1 wkładkę higieniczną dziennie. Zaczęło mi coś świtać, że może zaczął mi się okres pomimo karmienia, ponieważ moja mama i ciocia od razu po połogu dostawały okres. Odebrałam wczoraj wyniki badań i jak morfologia jest rewelacyjna po mojej anemii tak moje hormony tarczycy do dupy. Mam tak ogromną nadczynność jak nigdy wcześniej sad smiley a przy tak kiepskich wynikach kiedyś zanikał mi okres, więc może potwierdzać to moją tezę o miesiączce. Jak to u Was wygląda ?? Wiem, że Paulina już miesiączkuje. Pierwszy okres miałaś normalny, czy bardziej skąpy?

Emi- pamiętam, że pytałaś o obcinanie paznokci. Ja robię to podczas karmienia i na spaniu.

Wiolu- zazdroszczę Ci takiego sypiania. U mnie to marzenie. Moja Głodomorra najchętniej cały czas siedziałaby przy "bufecie" tongue sticking out smiley

Karolina- ja tak mam, że mały często pokazuję to samo na kilka rzeczy: szczególnie podkreśla to przy jedzeniu i bólu brzuszka....Może zacznij sobie pisać co ile czasu go karmisz i zobacz ile wytrzymuje na Twoim mleku średnio. Będziesz mogła w taki sposób wyeliminować przynajmniej jego wołanie na jedzenie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

08-10-2013 12:15:38

Rumia
Sabinko Ja przed okresem miałam kilka dni wcześniej śluz podbarwiony krwią. Potem był normalny i dopiero się zaczęło. Był normalny. Nie mniej skąpy ani nie bardziej obfity.


[link widoczny po zalogowaniu]

karolina_ (offline)

08-10-2013 14:55:14

Otwock
Ja odkryłam, że mam strasznie mało pokarmu popołudniu i wieczorem. Jak próbuję ściągnąć laktatorem to poleci 3 razy i muszę odczekać i znowu leci i potem przerwa. Nie dziwię się, że mały tak się denerwuje. Wczoraj dostał butlę z moim mlekiem. Zjadł 100 ml. i jeszcze chciał. Ale już mu nie dałam, bo odbiło się jak staremu. Miała któraś zanik pokarmu wieczorem ????

Dziś ma do mnie pediatra wpaść bo mały strasznie ulewa do tego charczy mu coś w gardle i od 5 cały czas stęka marudzi i mruczy przez sen ale bez płaczu. A ja się budzę za każdym stęknięciem... Dziś padam na pyszczek, mimo, że przespał od 21 do 2 potem było karmienia i od 3 sen to od czwartej po tym mruczeniu co chwila na nogach...


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.