czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amiluska (offline)

04-01-2013 13:20:21

Gliwice
Anka


proszę

[link widoczny po zalogowaniu]

akurat biały żakiecik mam w domu, do którego spokojnie się mieszczę smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 13:22 przez amiluska.

JAWORZNO (offline)

04-01-2013 13:34:19

Jaworzno
Dziękuję za miłe komentarze odnośnie mojego brzuszka. Z Matim na tym etapie wyglądałam już jak słoń i byłam 8kg do przoduwielkie oczy więc nie ukrywam, że się teraz cieszę z tego, że jest malutki. Nadal wchodzę w swoje spodnie z przed ciąży choć zaczynają mii już przeszkadzać na brzuszku. Mnie również się nie podoba odzież ciążowa choć jest u nas w mieście jeden taki sklep ale ceny mają powalające jeansy np kosztują 179zł.
amiluśka też mam ten problem z częstym siusianiem
Veroni trzymam kciuki za wizytę daaj koniecznie znać zaraz jak będziesz po
Maajuniaa ważę wcale nie tak mało bo na 175cm wzrostu wagę mam 64kg. ale wszyscy się śmieją, że mam kości ciężkie bo na tyle nie wyglądam i twierdzą, że ściemniam haha, a waga nie kłamie niestety. Przed ślubem ważyłam 58kg. to wyglądałam jak sucha tyczka więc moze faktycznie mam ciężkie kości
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

amiluska (offline)

04-01-2013 13:38:45

Gliwice
Jaworzno jak na taki wzrost, to masz świetną wagę, ja na wzrost 162 ważę 57 kg i tyle samo ważyłam przed ciąża. Po ślubie mi się przytyło 5 kg heh tongue sticking out smiley Poprostu zazdroszczę figurki smiling smiley

Veroni (offline)

04-01-2013 13:41:17

Zduńska Wola
Amiluska niektórzy faktycznie mogą pomyśleć,że to próżność czy coś..Ale chyba każda kobieta lubi i czuć się i wyglądać ładnie.
W C&A na przecenie na ciążowym widziałam tunikę która nadałaby się dla mojej babci..Serio.. Ja lubię nosić bluzki typu oversize,nietoperze,że gdzieś coś opada na ramię..Więc tutaj jeszcze w miarę wybór jest.. W C.H był jakiś sklep typowo dla mam..Już nie pamiętam nazwy..Ale wierzcie mi,że zwykły t-shirt w WYPRZEDAŻY kosztował 90 zł LOL to ja wolę iść do mojej ukochanej Bershki i kupić coś w większym rozmiarze za mniejsze pieniądze.. Pocieszny fakt,że będziemy rodziły latem to jakieś luźne tuniki czy sukienki będzie można nosić ..

W KappAhl widziałam wczoraj meeeeeeega słodkie butki a'la emu dla dzieciaczka..takie mini-mini grinning smiley ale nie kupię..Nie kupię BO... sad smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_88 (offline)

04-01-2013 13:44:38

amiluska DZIĘKUJEsmiling smiley super tunikasmiling smiley powiedz taki ciagnacy materiał, wygodny nie jakis sztywny?

JAWORZNO ja też wazyłam przed slubem 58 kg, teraz waże 63 kg i mam 177 cm wzrostu prawie jak ty, u mnie tez się smieją ze chyba to koscitongue sticking out smiley

JAWORZNO (offline)

04-01-2013 13:49:23

Jaworzno
Dziewczyny boję się bo wyczytałam właśnie na jakimś forum, że takie niskie ułożenie płodu oznacza stawianie się do kanału rodnego i może pojawić się rozwarcie nie wiem co o tym myśleć ani robić wizyta dopiero za tydzień, a ja siedzieć nie mogę bo mnie tak boli. Na dodatek m jest w pracy, a ja sama z synkiem przy którym nawet poleżeć się nie da.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

amiluska (offline)

04-01-2013 14:04:40

Gliwice
Jaworzno zadzwoń do swojego lekarza, umów się na wizytę wcześniej, niech zobaczy co się dzieje. Po co masz się cały tydzień stresować,

Anka materiał bardzo dobrej jakości. Bałam się , że za tą cenę to jakieś badziewie będzie ale dzianinka jest milusia i świetnie się układa smiling smiley

Anka_88 (offline)

04-01-2013 14:05:29

JAWORZNO najlepiej chyba jak byś poleżała, ale przy małym dziecku to rozumiem:/

Anka_88 (offline)

04-01-2013 14:07:06

amiluska super rozejrze sie u tej osoby za jakas taka, bo tanio i jak mowisz ze material fajny to juz wogolesmiling smiley

Veroni (offline)

04-01-2013 14:09:18

Zduńska Wola
Jaworzno,a może lepiej zadzwoń do lekarza. i nawet jak wieczorem będzie Cię tak męczyło,to na IP idź.. Nie ma żartów!! Tylko im nie mów co wyczytałaś w necie,bo wiesz jak niektórzy na takie coś reagują..


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.