czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

anabela (offline)

04-01-2013 13:00:15

Żory
JAWORZNO zgrabniutki brzusio smiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

04-01-2013 13:01:47

Ostrów Wielkopolski
Kasiu tez tak mam ze wstaje z lozka i nagle bol jak nie wiem.. ale zawsze po prawej stronie na dole.. hmm.. tez chcialabym czuc tego szkrabka malego a tu nic.. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

04-01-2013 13:03:45

Ostrów Wielkopolski
JAWORZNO sliczny brzuchol.. zgrabniutki ale wydaje mi sie malutki moze dlatego ze jestes szczuplutka bo widac.. ja jestem troszke szersza wiec mnoze dlatego wydaje mi sie ze mam wiekszy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

04-01-2013 13:04:19

Gliwice
a ja za to ciągle latam do kibelka na siusiu ;/ Miałam tak na początku ciąży, ale mi potemprzeszło a teraz znowu cały czas latam. W nocy to tragedia, nie pamiętam kiedy była cała noc przespana, tylko co 20 min wstaję. ;/

Veroni (offline)

04-01-2013 13:04:27

Zduńska Wola
Jaworzno o matko i córko Mr. Green jaki malutki brzuszek... Aaaa dzieli nas ponad 4 tyg a ja przy Tobie wygladam jak... LOL wspaniały smiling smiley)

Majunia.. u mnie w mieście obok (Sieradz) jak weszłam do H&M to się załamałam. W ogóle żadnego działu H&M MAMA ani nic sad smiley w C&A to samo.. Bo niby za małe powierzchnie. Ale generalnie odzież ciążowa jakoś wcale taka urocza nie jest.a i cenowo zaczyna powalać. Na stronie H&M wypatrzyłam fajną kurteczkę na wiosnę ale w sklepie stacjonarnym jej nie widziałam.. Ale chyba dzisiaj przy okazji wizyty w Łdz chyba wrócę do CH i kupię te jedne rurki bo cenowo najlepiej wychodziły.79 zł to nie majątek a ja z coraz większym trudem wchodzę w swoje spodnie.


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 13:05 przez Veroni.

Anka_88 (offline)

04-01-2013 13:06:07

Kasia_1854 biedna musisz uważać, najważniejsze że nic sie nie stalo i rusza sie. A co było ciekawego w tym programie? Może coś opowiesz?

Veroni jak po wizycie, co z bólami, wszystko z fasolką dobrze????

gadzielec no to miałaś strasznie, dobrze że juz sie jakoś ułożyło, dobrze że mąż przejrzał na oczy i jest po twojej stronie, u mnie też mieszkamy narazie z moimi rodzicami i naprawde jest dobrze, ale na teściów też nie narzekam, nigdy z nimi nie mieszkałam ale tak stosunki mamy dobresmiling smiley jak będziesz kompletować torbe do szpitala może doradzisz niedoświadczonej koleżance co zabrac czego nie i takie tamtongue sticking out smiley

JAWORZNO śliczny brzuszeksmiling smiley

Veroni (offline)

04-01-2013 13:11:42

Zduńska Wola
Anka_88 ja dopiero na 16:30 mam wizytę sad smiley muszę sobie zaraz przygotować jakiś zestaw pytań żebym o niczym nie zapomniała.. Jedynie te bóle przy przytulaskach mnie dzisiaj zaniepokoiły..Hmmmm

A może mały zazdrosny o mamusię i nie lubi jak tata się "wpycha" LOL


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

04-01-2013 13:11:47

Gliwice
macie rację, ze z ubrań ciążowych nie ma co wybierać a myślałam, że to ja mam taki wypatrzony gust. Zawsze lubiłam się ładnie ubierać, więc dlaczego w ciąży mam wyglądać jak worek na ziemniaki;/
Jak już któraś z dziewczyn napisała w C&A są rzeczywiście spodnie ale takie dzwony, że aż wstrętne jak na moj gust. Dziwi mnie, że sieciówki nie pomyślały o ubraniach dla ciężarnych, mimo niżu demograficznego przecież wcale nas tak mało nie jest.
Jak oglądam na allegro, to też musze długo szukać zanim coś wyczaje, ostatnio kupiłam sobie taką czarną sukienkę do tego mam biały żakiet i miodzio grinning smiley za kieckę zapłaciłam z przesyłką 35 zł a w tych sklepach to za głupią bluzkę trzeba zapłacić 89 zł ;/
Może to ja zwariowałam i spodziewam się kolekcji niczym z Mediolanu, ale te rzeczy, które widziałam na wieszakach sa wstrętne przynajmniej dla mnie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 13:15 przez amiluska.

Anka_88 (offline)

04-01-2013 13:11:50

Maajuniaa sprawdzałam na allegro są ładne i tanie nawet spodnie ciążowetongue sticking out smiley

amiluska myślałam, że tylko ja mam taki problem ja też ciągle latam siusiu, ostatnio się smiałam do męża, że chyba zostane w toalecie bo tak często latamtongue sticking out smiley

Anka_88 (offline)

04-01-2013 13:16:09

Veroni hehe mozliwe że to będzie zazdrośćtongue sticking out smiley u mnie tez ten problem niestety bół przucha w trakcie i po przytulaniu:/ może to też maleństwo zazdrosnetongue sticking out smiley albo sobie myśli co mu tam zaglądaja jak odpoczywatongue sticking out smiley trzymam kciuki żebyś dowiedziała sie na wizycie że wszystko jest dobrzesmiling smiley

amiluska jaką kupiłaś sukienke, ja jakiejś szukam ale obejrze kilka stron i męczy mnie to szukanie może masz link?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.