czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

10-06-2013 15:09:39

Osada Pierwsza
heheh sama sobie winna jestem. jak robiłam wyprawke do jasia pojechałam do Askota we wrocku łożeczko debowe wybrałam , kazałam materac dobrać ,nakupowałam ,co trzeba zapłaciłam , wyszłam finał. tak dosłownie było . co soepodobało było kupione oczywiscie z zamiarem spadku dla drugiej pociechy. dopiero teraz jak trzeba było zmienić materacyk to zaczełam mierzyć i się okazało,że to moje cudne łóżeczko ma wymiary 68 na 128 wewnętrzne , a nie jak norma przewiduje 130 na 70. no i bede miała nowy materacyk ,ale niestety juz za 2 stówki..;(


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

10-06-2013 15:16:19

Osada Pierwsza
Amiś - a mnie znowu taki spokój opanował, jakbym w ogóle rodzić nie miała . zlew na wszystko i wszystkich. popakowałamwalizke i se czekam. normalnie luz blues- chyba dlatego, ze wmawiamsobie ze urodze jak mi te smaro- kaszle mina. a to jeszcze trwa wiec porodu na razie nie dopuszczam do myśli.. durna jestem , nie??


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Veroni (offline)

10-06-2013 15:26:07

Zduńska Wola
HELP..
Dziewczyny pomóżcie bo zgłupiałam totalnie.
Chciałam dzisiaj zamówić już fotelik żeby był i do tego adaptery oglądam ALE wielkie oczy nie wiem jakie
Na tablicy sobie patrzyłam i są dwa rodzaje [link widoczny po zalogowaniu] i [link widoczny po zalogowaniu]

to które w końcu się nadają bo ja poja nie mam :// Dziewczyny "podglądaczki" i "podczytywaczki" z innych wątków też proszę o podpowiedź


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

10-06-2013 15:32:34

Tłuszcz
Czesc Dziewczyny odebralam dzis dowód zaniosłam ksero na firme wszyscy w okolo pytali - nie urodzilas jeszcze? :-\ no nieeeee
Nie wiem co sie dzis ze mna dzieje,ale spie ciagle spie przestal bolec brzuch troszecze tylko krzyz boli i tak mi jakos błogooo jestem taka rozluziona jakbym sie %%%%napila co oczywiscie nie mialo miejsca...
Milka ja po Ci wspołczuje.. to sie idzie psycgicznie wykonczyc...
Magda Mama sie po prostu martwi a moze woli zeby ktos blizszy z Toba pojechał...jak Tesciowa...


[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

10-06-2013 16:27:37

UK / Dębica
Amdent no to dosc drogi materac , ale to pewnie dlatego ze na wymiar

Veroni przykro mi ale ja ciemna jestem w sprawie Twojego Jedo

Monika mama wie ze tesciowa to najlepsze wyjscie , bo koleguje sie z moim ginem , tylko mysli ze mnie skurcze zlapia akurat jak bede prowadzic samochod , a czasem jest tak ze najpierw wody odejda a skurczy brak, a zreszta nie sa to wielkie odleglosci , zjezdzam na bok i dzwonie po kogos


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

10-06-2013 16:35:52

Tłuszcz
Magda w sumie masz racje zawsze mozesz zjechać na bok.... a powiedz plamisz jeszcze?


[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

10-06-2013 16:53:28

UK / Dębica
Monika teraz to tylko te sluz w duzych ilosciach,plamilam tylko po tym czopie to bylo w piatek w nocy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

10-06-2013 16:59:38

Osada Pierwsza
Wercia- jedne są do m-c city, a drugie dom-c cabrio ,a to sa dwa rózne foteliki nie?
ja mam adeptery do wózka quinny zaraz walne fote i sobie porównasz tenkształt w który się wciska fotelik
;0 no fotelik mam m-c cabrio właśnie...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

monika0101 (offline)

10-06-2013 17:08:28

Tłuszcz
Magda to tak jak u mnie duzo sluzu przezroczystego...
Nic czekamy..:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

marySia_88 (offline)

10-06-2013 17:25:26

Rzeszów
hej dziewczyny w końcu jestem smiling smiley wczoraj wróciłam z małą do domu, po cc nie miałam pokarmu dopiero wczoraj coś ruszyło a dziś od rana dopiero sam cycoch grinning smiley i w końcu nabiera to rąk i nóg bo w szpitalu kazali dokarmiać kieliszkiem a młoda się krztusiła i ciągle była głodna na trzeci dzień dali butelke dopiero, a nasza butla w domu miała inny otworek i znowu sie nam krztusiła także skacze z radości że już tylko cyc chociaż karmie ok godzine i za następną godzine lub półtorej od nowa ale mam nadzieje że z czasem sie to wydłuży a ze mnie nie zostaną niewyspane zwłoki grinning smiley wieczorkiem wrzuce jakąś fotke ale nie mam czasu ponadrabiać z czytaniem - pewnie już wiecej dzieciaczków się pojawiło wiec gratuluje nowym mamusiom !!!!
swoją drogą szybko doszłam do siebie po cc, rany nie czuje wogóle i nawet nie wiem gdzie jest dokładnie, jedyne co to obkurczająca macica daje troche popalić ale to dlatego że była sporych rozmiarów. Malutka cudoo, zje, wykupka i śpi a ja sie w końcu uspokajam w domu bo w szpitalu ciągle patrzyłam czy oddycha albo nie ulewa i niemal wogóle nie spałam.

Trzymajcie się ciepło :*


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.