czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Kasia_1854 (offline)

06-08-2013 21:40:45

Gdańsk
Kurcze wy macie problem z kilogramami a ja bym ich troche chciała sad smiley znów wyglądam jak śmierć sad smiley Ludzie na mnie krzywo patrza,że małolata ma dziecko sad smiley a ja mam 24lata!mam 48kg brzuch wklęśnięty ale kreska została. Veroni zawiń sobie kilka pasm w folie aluminiową a na reszte nałóż normalinie farbe. Kup w rossmanie szampon niebieski ten rosmanowski i potrzymaj go na głowie tak z 7min i po problemie.

agulik90 (offline)

06-08-2013 22:31:29

Ornontowice
macie ten sam problem co ja mi zostalo bardzo duzo kg po ciazy i jeszcze waga rosnie a wielce przy karmieniu piersia miala spadacconfused smiley mi zostal brzuch ktory wyglada jakbym byla w 5 miesiacu ciazy jest taki okragly i duzy, nie mam pojecia jak sie go pozbyc, sciagalam sie pasem nic to nie dalo teraz chodze bez pasa bo mnie pogotowie odwiozlo ostatnio z powodu dusznosci i sie boje sciagac, nie mam pojecia jak pozbyc sie tego ogromnego cielskapłacz

co do USG brzuszka to maluch nie musi byc naczczo bo moj starszak mial je robione i bylo to poznym popoludniem robione jedynie co to tylko pecherz powinien byc pusty

Kasia_1854 zazdroszcze figury!!!

Veroni (offline)

07-08-2013 09:23:44

Zduńska Wola
weszłam na wagę i nadal 58kg co daje nadal -12kg ale hmm,..to może cycki mi maleją że ten brzuch taki duży mi się wydaje??


Dziewuuuuuuuuuuuchy ja krwawię..Po prostu POTOK!! co wstaję do Wojtka (bite 3 godz z zegarkiem w ręku) to mam zalaną podpaskę..
Nie wiem czy to ten torbiel czy to mega okres płacz


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

07-08-2013 10:17:01

Osada Pierwsza
wercia- to pierwszy okres po cesarce...,ale jakby były jekies skrzepiska tp dzwoń do lekarza...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

07-08-2013 10:19:10

Osada Pierwsza
he- u mnie tez problem z wagą. było 2 ateraz jest 3 do zrzucenia... ale jak sie wpierdala dosłownie co tylko mozna przy karmieniu cycem to tak jest...od poniedziałku zacze lam sie pilnowac , bo to juz kurna smieszne wcale nie jest!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Veroni (offline)

07-08-2013 12:52:14

Zduńska Wola
Amdzia..prędzej się czuje jakbym sikała krwią.chociaż czasem jest CHLUP do kibla ://

kuwa tak gorąco poopalałabym się albo w basenie popaplała a tu taki ch***


Dziewczęta.Jako,że czasami łatwiej apisać coś np.na facebooku ..Utworzyłam tają/poufną grupę. Podeślijcie mi na p.w Wasze profile na face,jeśli macie ochotę oczywiście.Ja Wam wyślę zapro i wtedy automatycznie dodam Was do grupy..Co by nikt nas nie podglądał grinning smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

07-08-2013 13:31:45

UK / Dębica
Veroni a boli brzuszek ?
Ciekawe czy po ciąży bedzie bolał ? bo zawsze pierwszego dnia umierałam.\
Współczuje upałów , u nas nie cale 20st.
U nas lato sie juz skonczylo

U mnie juz pokarmu coraz mniej , co pare godz.60ml z dwoch czasem nawet mniej.
u mnie Olaf tez sie slini i gdyby nie amdent tez myslalabym ze to zęby
U mnie dalej +4kg, narazie wmawiam sobie ze jak ogarne dom to wezmę sie za siebie , ale ciezko idzie,
bo Olaf w dzien spi bardzo malo , czasem 4 godz. czasem mniej lub wiecej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

07-08-2013 14:13:45

Żory
z upałami to ciężko, moi chłopcy dobrze znoszą upały, gorzej ze mną winking smiley...

ja już też dostałam pierwszy okres po porodzie... lekkie krwawienie, zero bólu, gdyby nie to, że krew leci to nawet nie wiedziałabym, że mam okres hehe,

ale Veroni, pamiętam, że po pierwszym porodzie to miałam normalnie krwotok przez 2 dni, masakra...








[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

07-08-2013 14:48:41

Zduńska Wola
a Wojtek w ogóle nie chce spać..Ani w dzień ani w nocy.Boże ja już wysiadam,serio..3 godz nawet ie zawsze i ryk bo jeść,
byla u nas polozna,powiedziala zebym go ochlapala w chlodnej wodzie.Po kapieli dostal papu i co>> siory go zabawiaja w lezaczku bo ja juz cholery dostaje sad smiley

ona sie tak na mnie patrzy i "ale pani zabidzona"..To mnie podsumowala..ze "no matki takich ciezkich z charakteru dzieci,maja to do siebie ze nie maja czasu o siebie zadbac"... A JA DZISIAJ NAWET JEDNA BREW WYSKUBALAM!!!! OOOOO!!!
w dodatku na fb mignelo mi zdjecie ex dziewczyny Kacpra i doslownie poczulam sie jak dziesiate dziecko ciecia.. z tym moim rudym kaskiem,podpuchnietymi oczami i 5 wlosami na glowie..

brzuch...brzuch troche bolal.najgorzej bo wlasnie tak leci..i to juz wlasnie tyyyyyle trwa sad smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

07-08-2013 17:10:18

Warszawa
wracam po dłuzszej przerwie, najpierw zastrajkował komp, potem upały i jeden wyjazd.

No własnie mamy za sobą trzydniowy wyjazd na wieś do znajomych, było extra Staś spał prawie caly czas w wózeczku na dworze, nocki tez fajne.
W ogóle to juz jest zupełnie inny niż jeszcze miesiąc temu, spi dłużej i potrafi już leżec sam bez płakania, wcześniej jak nie spał i leżał np w wóżku to płakał teraz ogląda sobie zabawkismiling smiley

Jakis czas temu okazał osię że ma anemię i musi brać żelazo + witaminy. Mam nadzieję ze szybko mu przejdzie sad smiley

Pożyczyłam od znajomych chuste i powiem Wam że u nas to jest rewelacja, jak nie chciał leżec w wózku tylko trzeba go bylo nosić to w chuste i łaziłam tak po domu czy po lesie, ręce nie bolą super polecam.

Nocki są u nas już fajne mały je ok 21, potem sie budzi 2-3 i poem 5-6, potem pospi na cycu do 10 czasme sie uda do11 wiec nei narzekam, juz nie musze odsypiać w dzień.

CZy Wasze maluchy przekręcają sie na brzuch? mój od jakiegos juz miesiaca to robił ale rzadko ostatnio codziennie, przekreca sie i tak spi, martwi mnie to bo nie zawsze na niego patrze np w nocy. Na szczescie mam monito oddechu wiec jakby nie daj Bóg coś sie stało to mnie obudzi.

Veroni współczuje że mały taki biedny płaczliwy, wysle Ci namiary na priv.
Magdada zazdrosze pogody aaa u nas juz tylko dwa dni takie a potem "tylko" 26 stopni smiling smiley


a my w niedziele ruszamy na mazury na tydzien, juz nie moge sie doczekac ufff


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.