czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

monika0101 (offline)

06-08-2013 12:54:31

Tłuszcz
Jaki usmiechnietydziecko ze smoczkie - old style
Veroni czy ja dobrze widze Twoj Wojtus ma chrapowate czoloi poliki??/


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

06-08-2013 13:07:21

Zduńska Wola
eche..Ale te krosteczki w proownaniu do tego co mial,to cud miod!! wklejalam zdjecie jakie mial brzydulki na buzi..Az jak teraz na kompie odpalilam to jak dzien do nocy.


MAGAGDAAAAA jak bedziesz to napisz mi kochana..Jak lecialas z Olafkiem? tzn. jakimi liniami? Bo sie zastanawiam nad lotem i teraz tak...placilas za niego? bo na esky jak szukam promocji to niby nic nie dolicza za dziecko.Przewozilas go w foteliku czy musialas trzymac na recach? bo jesli fotelik to chyba miejsce sie nalezy za free czy sie placi??


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

06-08-2013 13:21:18

Tłuszcz
moja też ma chropowate krostki,ale takie jak Wojtuś ma w tej chwili...i co stwierdzili alergie..?? czytałam,ze dajesz mleko bebilon p jak po nim kupy?? mi powiedziała pediatra ze to napewno nie alergia a przynajmiej nie widzi rzadnych obiawów które mogłyby sugierować alergie no kurwa...i w przychodni jeden pediatra


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

06-08-2013 13:26:53

Tłuszcz
nie wiem jak Wy... ale ja się jeszcze nie oragnełam w sensie nie byłam u fryza chodze jak dziad kupiłam sobie ostatnio kiecke koszmar... normalnie koszmar cieżko mi idzie odchudzanie... bo jak siedze sama w domu to zjem i ide spać jak Majka spi...a kg się odkładają.. dziadek mówi na mnie torba.. mamy wesele 21 wrzesnia ale chyba nie pojdziemy bo w co sie ubiore w karton.. jak jest coś ladnego to małe... boziu

Damian się śmiał,że w karton też sie nie ubiore bo teraz płaskie tv produkuja i cieżko bedzie.. przeprosił.. ale tak jakoś smutno mi było.... ale co tu duzo gadać już nie jestem taka jak przed ciąża nie akceptuje swojego ciała nie moge patrzec w lusterko.. bo chce mi sie wyć.... rozstepy mi sie porobiły po ciązy a w ciązy nie miałam na brzuchu...jednym słowem mam problem ze sobą... a pani pediatra kazała mi sobie powiesić kartke nad łóżkiem ,,MAŻ JEST NAJWAŻNIEJSZY" zeby nie zaniedbywać Męża bo Dziecko dorośnie a ja zostane sama... hm... nie wiem czy mam na czole napisane,ze ona tak powiedziała...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-06 13:33 przez monika0101.

Veroni (offline)

06-08-2013 13:42:00

Zduńska Wola
loo Monika mi szkoda kasy bylo na fryzjera i teraz na odrostach mam rudy kask.tzn teraz juz lepiej,.jeszcze raz walne farba i moze bedzie git..KASIA myslisz,ze da rade??bo to i tak rozjasniacz bedzie a u fryzjera tez mi naloza..
kg mi przybywa a ja juz sie cieszylkam ze tyle schudlam ;p

Monia u nas niby alergia ale Mlody wygladal tak .Mial cala buzke i glowke w krostach i plamach
[link widoczny po zalogowaniu]

zmienilismy hipp comfort combiotik na bebilon pepti. Kupska byly mega zielone!!i rzadkie. teraz mamy/mielismy rzadkie i zolte ale cos nam zielenieja.tzn. w pieluszce zielono-zolto a jak podcieram to juz pozniej zolte..

Kochana ja tez nie akceptuje do konca swojego ciala.wkurwia mnie ten zwis skory co nad blizna jest.doslownie taki "daszek" mam..Przy seksie mialam opory a co..Cycki tez mi sie nie podobaja sa takie..puste w srodku.zawsze mialam je chujowo umiejscowione,bo nisko dosyc.nawet jak stanik zakladalam taki fajniejszy zeby byly niby wyzej to one mi dolem "wylataly" a po tej ciazy to w ogole.ie mam rozstepow i chwala Panu za to,ale wisi mi skora..
Kacper mnie wspiera i ja juz sama na siebie zla jestem,ze ciagle na siebie narzekam..ale


A WLASNIE.pisalam,ze sie poce..Ok teraz w nocy juz sie ze mnie tak nie leje jak wczesniej ale..zmienil mi sie zapach potu.masakra!! a ja nawet cebuli nie jem!! ie chce smierdziec płacz


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

06-08-2013 14:18:39

Tłuszcz
Biedne te nasze pociechy.. no Wojtus zdecydowanie wyglada lepiej...
U nas na zwyklym mleku poczatkowym bebiko byly twarde kupy i zielone,ale codziennie teraz sa co dwa dni na bebiko ha 1 rzadkie smierdzace zgnilym jajkiem i zielonkowate....plus chropowate krostki ktore niby sa tradzkiem.. ja bym z checia zmienila mleko ale na jakie moja pediatra jest na urlopie w przychodni nie ma duzo lekarzy bo to nowa przychodnia... a ja czuje ze te baki i te kupy nie powinny takie byc..


[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

06-08-2013 17:03:27

UK / Dębica
Veroni my teraz jechalismy samochodem , ale wiem ze np.Ryanair bierze opłate za dziecko do 2lat jakies 150zł chyba, i dziecko do 2 lat sie trzyma na rekach przypiete do siebie takimi szelkami, i mozesz wziasc razem z dzieckiem wózkek i za wózek nic nie doplacasz, nawet nie wiem czy jest opcja zeby dziecko bylo w foteliku , jeszcze nigdy nie widzialam takiego przypadku poprostu jesli dziecko do 2 lat to na rekach i tyle , po 2 latach kupujesz juz normalny bilet.

Wojciech śmiecha i podobny do mamusi winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniaw28 (offline)

06-08-2013 17:21:50

Jakuszowice
Vercia fajny ten twój Wojtuś i jaki już duży!!! Mój mały też już koło 5 kg. waży, w czwartek mamy szczepienie n rotawirusy to się dokładnie dowiem. Już czuję się w rękach ten ciężareksmiling smiley
U nas nie za ciekawie, w niedzielę po tym całodziennym wyciu i moim strachu, że mały się wykończy w końcu w poniedziałek dostaliśmy się do pediatry i stwierdziła, że to te pleśniawki są przyczyną takiego zachowanie. Mnie to nie pociesza, bo tydzień temu miał całą buzię w pleśniawkach i nie wrzeszczał i miał apetyt, a teraz zostały mu raptem 2 małe plamki i to byłoby z tego? Kazała podać czopki przeciwbólowe paracetamol 3xdziennie, podałam wczoraj na noc i dziś rano i mały zrobił dziś 3 kupy, takie rzadkie i żółto-zielone. Biedaczek mi się odwodni bo prawie nic nie je. W nocy wciął 130 ml. a w dzień je tak co 1,5 godziny 20, 30 ml. i zasypia. Męczy się bardzo. Chyba zapiszę go na usg brzuszka bo moim zdaniem to problemy brzuszkowe, ale nie kolka, bo kolki nie trwają cały dzień. I nadal wkłada palce do buzi i ślini się, że aż się krztusi tą śliną. Co to może być, skoro ząbków nie widać?
Już mam mętlik w głowie. Jak wygląda usg u takich maluszków, muszą być na czczo?
Chcę, by go ktoś światły zdiagnozował, bo Filipek cierpi, a ja nie wiem, jak mu pomóc.
Kiedy ustępują problemy brzuszkowe?
Jak Wasze dzieciaczki znoszą ten upał?

[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

06-08-2013 17:35:36

Zduńska Wola
No tak,Magda kurde nie mogę spamiętać że Wy samochodem grinning smiley sorki hehe.Ale dziękuję za info smiling smiley :*

Monia ja też mówię,że kolki nie trwają całymi dniami i mi nikt tego nie wmówi.Nawet jak położa była w zeszłym tyg to ja jej mówię że NIE TRWA CAŁYMI DNIAMI a ona,że mały na pewno ma kolki i kolki trwają ze 3 godziny..takie wiesz.w kółko gadanie.
też mnie przeraża co się temu mojemu dzieciakowi dzieje.Bo ja już czasami autentycznie mam dosyć jego płakaia.nie wiem jak mu pomóc.w dodatku szybko się nudzi a jak się znudzi ot co>> WYJE..nagram go chyba kiedys i wkleje to zobacztycie co z nim mam.doslownie jakby swinie zazynali :/

Co do slinienia u nas to idzie az pianka z buzi.Masakra.nawet na spaniu musze mu dzioba podcierac .
Monia a dajesz mu pic? Moze jak cos to sprobuj ze strzykawki mu podac.ja juz sie obkupilam w nie,bo czasem tez nie chce pic,wrzeszczy a ciemiaczko ma az zapadniete...


podczytuje na telefonie Jezyk Niemowlat..i moze uda mi sie go okielznac..zanim wezme "śnurek" i do lasu pojde ://


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

06-08-2013 21:05:43

Osada Pierwsza
Werka- jaki ON do Ciebie podobny!Słodki chłopczyk!
Moja ma tez ciałko jak papier ścierny i to jest alergia na 100% pokarmowa, bo jak karmie cycem to wiem ityle . n.Znowu nazarłam sie czaekolady i mała wysypana . a doktory zwodza z ta alergią bo miarodajne testy alergiczne to mozna dziecku zrobić jak ma kilka latek...kazdy alergolog to Wam powie.


Monia -faktycznie niepokojace te objawy u FILIPKA. a MOŻE TO SA AFTY , ANIE PLESNIAWKI. A to cholerstwo lubi bolec. dodatkowo jak wkłada rączki do buzi to je moze sobie nadkażac bakteriami z rączeksad smiley
ŚLINIENIE U DZIECKA TO NIE JEST OBJAW TYPOWY DLA ZĄBKOWANIAsmiling smileyPO prostu około 3 mca życia zaczynaja dopiero ontensywnie pracować slinianki i stąd ten ślinotoksmiling smileynic fajnego,ale przezyc trzebasmiling smileyJeśli chodzi o usg , to juz niestety nie Pamietam,czy naczczo. ale u bOBASÓW TO TRUDNO ZROBIĆ:>
SPRÓBUJ może chłodniejsze mleczko dac ,żeby temperatura nie drażniła zmian na śluzówce...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.